0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar öncelikle Hayırlı  kandiller ben  pıhtılaşma veçok  fazla b12 vitamin eksikliğinden 3 tane düşük yaptım şuan şükürler olsun  16 aylık ve çok hareketli bir bebeğim  var   bu mübarek hayırlı günde  tekrar hamile olduğumu  öğrendim. Sizce ailelere söylesemmi yoksa beklemelimiyim. Bir yandan hiç söylemek istemiyorum ama bir yandanda söylemem gerektiğini düşünüyorum  çünkü doktorum bana eğer bir daha hamile kalirsan bu süreç senin için  çok zor geçecek demişti birde bebeğim  aşırı derece hiperaktif sizce ne yapmalıyım çok kararsızım lütfen bana yardımcı olurmusunuz........
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Maşallah inşallah sağlıkla devam eder eğer risk varsa söyle bence şuan sana birinin bakması lazımsa yardım iste.dusuklerinde sulandirici kullandinmi?
(30 puan) tarafından
Evet kan sulandirici ve progestan kullanmıştım
(2,688 puan) tarafından
Bence çok acil degilse şuan söyleme idare edebildiğin kadar. Doktor şuan hamileliğin riskli tehlikedesin derse söylersin
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Risk var,söyle kuzum gelip sana baksınlar 
(30 puan) tarafından
Kayinvalidem ile altlı üstlü oturuyoruz aslında söylesem  Allah razı olsun bakar ama korkuyorum  bir daha bebegimi kaybetmekten
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Hayırlı kandiller canım bebegin hayırlı olsun. Benim fikrim şuan bir sıkıntın yoksa söyleme derim ne zaman yardıma ihtiyacın olursa söyle yeni öğrendim de 
(30 puan) tarafından
Teşekkür ederim...sıkıntı pek yok ama bilirsiniz ilk aylar  kusmalar çok olur biraz kusma ve baş dönmeleri oluyor...
(2,266 puan) tarafından
Bulantı için ilaç alabilirsin canım sana bakmaya diye gelip sana yük olabilirler  bunların hepsini düşün
(30 puan) tarafından
Aslında  bana bakmaları değilde  çocuğuma baksalar yeter benim için...kayinvalidem ile altlı üstlü oturuyoruz  hamile olduğumu  söylemeden gündüzleri  biraz ona versem çocuğumu o ilgilenirken bende biraz dinlenmiş olurum  haklısıniz  birinin  benim evimde kalıp yük olacağına böylesi daha iyi olur
0 oy
(119,263 puan) tarafından
kandilin mubarek olsun bemce annene soyle riskin varmis
(30 puan) tarafından
Annem il dışında soylesem bile çok fazla yardımcı olamaz
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Kendi annene felan söyle
(30 puan) tarafından
Hmm olabilir ama il dışında soylesemde pek yararı olacağını düşünmüyorum

İlgili sorular

0 oy