0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Hanımlar öncelikle kandiliniz mübarek olsun 31 ocakta kızım 3 yaşına girdi ama tam anlamıyla cümle kuramiyo yaşıtların bakıyorum  maşallah çok güzel konuşuyor ama kızım anne baba dede hala yağmur kar ver al yes no hayır tamam bitti gitti anam  bir üç benim mama meme bu tarz şeyler diyo ****** seslerini cikartiyo taklitlerini yapiyo baba gitti diyo mama ver diyo ama tam cümle kuramiyo herseyi anliyo birsey yiyince çöpünü mutfağa taşın üstüne koyar oyuncağını götür deyince götür yerine koyar ışıkları ac deyince açar kapıyı kapat deyince tamam der kapatır kendi kendine değişik sesler çıkartır ama yaşına göre tan konuşamıyor tuvaletni söyler  

Geçenlerde TV de birsey görmüştüm tiroidlerde sıkıntısı olan çocuklarda öğrenme sorunu oluyormuş kiziminda tiroidlerinde nodül vardı doğduğundan  beri acaba dr a götürmeli miyiz hangi dr a gitmemiz gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Endokrin bölümüne gidebilirsin canım ama sanırım önce bi çocuk doktoruna gitmen gerekir
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım benim oğlum 3. Buçuk yaşında biz sürekli çocuklu ortamda tuttuk konuşması güzelleşsin diye maşallah şimdi akıl öğretiyor sende çocuklu ortamda tut yada iki üç gün kreşe yolla ve konuşmasında değişiklik olup olmadığına bak emin ol çocuğun konulmasını ilerletir sen yetemiyorsundur canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 474 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kusozlem (41 puan) tarafından soruldu

383,078 soru

11,466,402 cevap

35,069 kullanıcı

...