0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Büyük bir kavga yasadık daha önceleri de yasamstk kendisi bana vurmasina ragmen iki haftadır ne özür dileme ne gelme genel.olarak kinci ve inatcı önceden yine gelirdi ihtiyaci icin bile olsa şimdi diretip duruyor bende konusmam böyle de cok yorucu olmaya basladi en azindan benim icin yani kadin olarak daha duygusal yaklasyrz ne yapmalıyim ya var mi böyle esi olan ne yapıyorsunz cok konustum bu konulari en son dikkat edecem demisti ki su an sınırinı cok bile aşti ne yapmaliyim siz ne yapiyrsnz nasil bir yöntem buldunuz boyle olan esinize 

26 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sana vurmasına rağmen yöntem mi arıyorsun canım? . Bitaraflarını kaldırmayın şunların ya. Şiddeti nasıl normalleştiriyorsunuz! 
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Bana el kaldırıcak ben de özürünü mü bekliycem valla kırarım o elini. Gözlerini de oyar o kırık eline veririm. Bir kadına el kaldırılır mı?! Bir gün bile durmam ya da eşimi evden atarım. Özrü de kendine kalsın.
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşimin en sevdiğim huyu. Asla küsmez trip nedir bilmez olgun kocam benim sjsjsj
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bir ay kadar önce tartıştık eşim haksizdi ama bende öfke patlamasi oldu şiddet yok ama ben biraz ağır konuştum galiba . Bı aydır konuşmuyor bende yüz vermiyorum. İşi düşüp yaklasmiyorda bende isim dusmeyince konuşmuyorum. Ben çocuklarım ile takılıyorum o kendi. Vallaha kendi bilir benide bu durum artık rahatsız etmeye başladı ama ben inatçı bı insanim oda haksız beni o duruma getirmeyecekti. 

Şu mübarek günler huremtune rabbim herkesin hanesine sağlık huzur afiyet geçim düzen versin. 

Ama bana insan gibi oturp konuşmak varken küsmek pek mantıklı gelmiyor
0 oy
(4,499 puan) tarafından
Aaaa benim esim inadi ve gururu kendinden buyuk

1ay ayni evin icinde  konusmadigimizi bilirim o inatsa bende inat 

Sonra bebis yüzünden illaki konuşuyorsun 

Bende ara ara hep bunu vurdum yuzune artik birakti cok sukur
0 oy
tarafından
Benim eşim çok küsuyor kavgadan sonra o yüzden kavga etmiyecem artikk ʘ‿ʘ

İlgili sorular

0 oy