0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Büyük bir kavga yasadık daha önceleri de yasamstk kendisi bana vurmasina ragmen iki haftadır ne özür dileme ne gelme genel.olarak kinci ve inatcı önceden yine gelirdi ihtiyaci icin bile olsa şimdi diretip duruyor bende konusmam böyle de cok yorucu olmaya basladi en azindan benim icin yani kadin olarak daha duygusal yaklasyrz ne yapmalıyim ya var mi böyle esi olan ne yapıyorsunz cok konustum bu konulari en son dikkat edecem demisti ki su an sınırinı cok bile aşti ne yapmaliyim siz ne yapiyrsnz nasil bir yöntem buldunuz boyle olan esinize 

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sittin sene kalsın bana vuran adamın suratına bile bakmam ben sen halen neden çare arıyorsun sıç ağzına otur kendine dert etme
tarafından
Valla bende anlamış değilim
tarafından
Şu yorumu alkışlamak istiyorum.
(265 puan) tarafından
Artı veremiyorum bari burdan yazayım +1
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Vurmuşsa sana birak o konusmaya calissin ben barismmam özür dimemesi lazim
(1,072 puan) tarafından
Özür dilemez canm gelir sarılir bir sey olmamis gibi ama bu sefer çok uzattı bende barısmam ama böyle de nereye kadar gider ki
(1,569 puan) tarafından
Ayni evin icinde küs olmayin oturun ortak bi cozum bulun
0 oy
(11,166 puan) tarafından
İlk evlendigimiz zamanlar çok tartisirdik bizde küserdi bi gun bende 3 gün odadan çıkmadım ise gitti kalktım karnımı doyurdum işten gelmesine yakın gittim odaya kapandım ne kahvaltı hazırladım ne yemek yaptım ne çamaşırını yıkadım ne yatağını topladım sonra kendi geldi şimdi kalmadı küsme huyu ben küsüp gidiyorum o geliyor
(1,072 puan) tarafından
Ya bundaki küslük degil ki kindarlik canm iki hafta ne demek bir ay bile konusmadigi olmustur
(11,166 puan) tarafından
Çocuktan beterler gercekten
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Erkekler çok garip dovselerde kinleri gecmiyor bazilarinin siddet cok kotu ya herseyi bitiriyor insanin içinde 
0 oy
(461 puan) tarafından
3 ay konusmadigimi bilirim en son kendisi gelir özür diler şimdi tartışmada 2 3 gün sürmez gelir çünkü bendeki inadı bilir ne yüz veririm ne yanına otururum onunla yemek yemem burnundan getiririm artık o kadar uzamiyo biliyo beni
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Böyle adamları çekmek zor vallahi Allah sabır versin ortalığı ayağa kaldırırım.
0 oy
tarafından
Bizim 1 gün bile sürmez küslüğümüz
0 oy
(12,823 puan) tarafından
Bir veya iki gün sürmüştür normal soğuk bir konuşma sonrası ara biraz düzelince şunu şöyle yaptın derim özür dilerim der karşılık özür dileyip sarılırız ama bana yönelen öfke hiç olmadı bana da kızsa eşyalardan çıkarır hırsını 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ben kusuyom da ne olursa olsun esim barisiyo sinir oluyom ya kus kalmak istiyom geliyo konuscaz diyo elimi ayagimi tutuyo kacamayim diye konusuyo sonra barisiyom bi kerede ben gidim barisim diye beklemisti 1 haftaya yakin kustuk sonra bakti umut yok kizdi hep benmi gelicem diye nabim ben gidipte barisamiyorum bendede var kincilik biraz bisey diyemicem
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Inş hatasını  anlar canım tavrını koy  .. sana vurmaya hakkı yok 
0 oy
(27,342 puan) tarafından
Eşim öyle değil eğer olsaydı .

Haddini bilecek şekilde davranırdim yapılan normal birşey değil
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Adam seni dövüyor sende gelmesini bekliyosn direk babamın evine gelirdim hiç durmam 
(1,072 puan) tarafından
O babamın evi olsaydı bende gitmesini bilirdim zaten
(1,785 puan) tarafından
Baba evi yoksa polis var canm kendini bu kadar önemsiz hissetme yapan bidaha yapar
0 oy
(139 puan) tarafından
Bizimde öyle artık herşeyden sorun çıkarıp kavga ediyor. Normalde kendi gelirdi şimdi haftalarca gelmiyo ve umursamıyor ağır laflar konuşuyor bildigin nefret kusuyor bana karşı ve sebepszce. Bilmiyorum nolcak
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ya hadi anlıyorum boşanmaya gücünüz yoktur,gidecek yeriniz yoktur falan filan bunlara katlaniyorsunuz da arkadaş seni döven birinden beklentileri neden olur bir kadinin barışmiyor diye üzülüyorsun birde!. Lütfen ya lütfen ÖZ SAYGI BIRAZ çocuk yetiştiriyorsunuz meşrulaştırmayin şiddeti!!!!
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Rabbime şükür şiddet yok öle bi hakkıda yok iki çocktan sonra bende pek uzatmyrm daha önce burnundan getirirdim ama hep özürünü diler
0 oy
tarafından
Benmki de aynı ben giderim yanına barıltıktan sonra özür diler gönlümü alır
0 oy
(7,555 puan) tarafından
Benim boşandığım ** benimle beş ay aynı evin içinde dargın yaşadı ben bişeyler düzelir ümidiyle çabalarken o aşağılık tek kelsm etmedi benimle domuz gibi surat etti ve bu gerçekten çok yıpratıcı kadın için resmen yok sayılmak psikolojik şiddet.Allah sorsun hesabını.
0 oy
tarafından
Allah'a büyük konuşmayayım ama bana vuracak, değil özür bekleyip barışmaya çalışmak o saatten sonra suratına tükürmem. Bence sen de ne yaptığını düşün iyice. Bugün vuran yarın baya baya döver de. Bi kerelik olmuş. Yanlışlıkla olmuş gibi birşey yok bu durumlarda.!
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Keşke benşmki de küsse 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Neeeettt ebesini s.krdm bana vuracak üstüne üstlük benimle aynı evde barınacak

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 833 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Didemm (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 514 göst.