0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar reglm tutamadım oruç dua ede bilirmiyim regl iken dua edilir mi

11 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

bide bu var Allahım dualarımızı kabul ve makbul eylesin İnşaAllah
tarafından
Canım senin atığın dualarıla tesbih mi çekecem
(3,599 puan) tarafından
Evet canım tesbihini al eline bu tesbihleri sayı verilenleri o kadr çek sayı olmayanlari cekebildigin kadr çek sonra gönlünden ne dua geciyosa yap  
Rabbim gonlumuzdeki duaları hakkımızda hayırlı eylesin inşallah
tarafından
Tamam  Allah razı olsun
(3,599 puan) tarafından
Cümlemizden İnşaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Edebilirsin canım kuran okuma sadece 

Yorumumu başka yeriyle anlayıp gelecekler öte durun 
tarafından
Diğer postuna cevap yazamadım görmedim de  kokosun annesi..Alevilere ilgili bisiy demişsin...eşimde alevi..kandilde namaz kılar dua okur..okumayan kılmayan illa ki vardır ..herkezin çeşidi farklisi var..demişsin yaa onların kandili değil diye..ewt bazı aleviler ki onlar camiye girmem diyenler..kendince bahane üretenler bnce..eşim de alevidir hatta alevilik değerlerine çok bağlıdır..ama bilmediği dua yoktur..her gün namaz kılar..özelikle kandillerde hiç boş geçirmez..oruç tutar tam bir ay...genelleme yapmamak lazim canım..
tarafından
Bak bir daha anlatıyorum canım ben genelleme yapmadım dedim ki alevi olan arkadaşlarım var bana kandilde mesaj atıyorlar ben de teşekkür ediyorum dedim onların kutlanıyor mu kutlanmıyor mu bilmiyorum dedim tamam mı ondan sonra arkadaşlarla bana yazılar ki kullanıyorlar ben de teşekkür ettim geçtim altına başka birisi yazmış ki bazıları kutlamıyor lar ben de sonra araştırdım kutlayan da var kutlamayan da var ama birileri ne bu dert oldu zaten bende dedim çok iyi insanlar diye
tarafından
Ewt doğru demişsin..kutlayan da.var kutlamayanda..yanlis bisiy dememiissin.o kutlamaynlar geri kafalılar .eşimde çok kızar ..biz aleviyiz diye ****** imansız değiliz der o kutlamaynlar anlam vermez mesela.. her insanın çeşidi iyisi kötüsü vardır herkezin yoğurt yiyişi farklıdır..genellmee yapmadiyaan.sknti.yok ki
tarafından
Hayır yapmadım ben kendi arkadaşlarımdan bahsettim birçok arkadaş gördü ve hak verdi ama anlamayan anlamıyor
tarafından
Anladım cnm konuyu bilmediğim için merak ettim..yanlış bisiy dememissin o zmaan sknti yapma bazilaron tartışmak isteyi geliyo
0 oy
tarafından
Tabi edebilirsin tesbih çek salavat  tevhid  istiğfar  ve bunlarla birlikte dua geceyi ihya et uyanık kal rabbim ibadetlerimizi  kabul etsin canım Aminn 
tarafından
Amin Allah razı olsun  teşekkür ederim ❤❤
0 oy
(27,627 puan) tarafından

Hayırlı kandiller olsun <3

tarafından
Sizinde❤❤❤
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Tabikide edilir canım istersen sana cekebilicegin tesbihler var atım adetliyken de okunabiliyo okursun sende
tarafından
Teşekkür ederim  rica  etsem  atar misiniz
0 oy
tarafından
Hayırlı kandiller canım bende o durumdayım vallahi ama oturup dualarımı edecem Rabbım hepimizin dualarını kabul etsin inşallah 
tarafından
Amin allH razı olsun canım  artık duamızı edelim nasip olmadı):
tarafından
Aynen kuzum vallahi çok istiyordum ama nasip işte
0 oy
(3,599 puan) tarafından

image

bir bu canım bı tane daha aticam
0 oy
(4,389 puan) tarafından
elbette neden edilmesin. Herkesin kandili mübarek olsun ☺sevgiler:))
0 oy
tarafından
Edilir cnm zikirde cekilir
0 oy
tarafından
Edilir cnm zikirde cekilir ♥️
0 oy
(58 puan) tarafından
Tesbih çekebilirsin dua edebilirsin canım hayırlı kandiller herkese

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 121 göst.