0 oy
654 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
valla bu bun burama kadar ciktii o kadar dolundm ki bir kerede bosaltm icimdekilerini 6 yildr beraber yasiyrz kaynanam la bu gune kadar allahi var cok iyidi hic kavga ettimiz bile olmadi ama bebeklerim olduktan sonra cok bunaldimm herseyime karismalar biktm valla surekli tartisiyrz ya esimin ailesi o kadar kafalari sert ki illahi dedigimiz dedik diyrlar kendilerini cok bilmis zannedyrlar hele kaynanam sanki cocuklar benim degilde onundr gibi davraniyr bisey alsam onlara begenmiyr diyabakirda havaar soguk olmus bir haftadr bebeklerime kollu giydiyrm neymis henuz sicakmis her gun soyleniyr niye giydiriyrm diye simdiden giydirsen kisin cabuk hqstalanirlar yok kolsuz birak soguga alissinlar ben biraz  dikkat etmesem hwmn kizimn burnu tikaniyr hapsuruyr yok illaki benim dedigim olacak dyr ben 5 cocuk buyuttum dyr daha iyi bilirim dyr  ya bugun artik sinirlen dim bosaltm icimi cocuk benim cocugum karisma dedi m git kendi cocuklarina karis dedm neymis bana dyr senden cok bakiyrm onlara ikiz oldugu icin yardim ediyrlar biraz  sen babanin evinden getrmedin onlqri dyr benim baktigim kadar senin annen bakmaz dedi bende dedim annem ne baksin ne gelsin karissnn annemde olsa istemem karissn 6 yil cocugum olmadi simdi cok sukur varlar birakmiyr gonlumce ilgileneym bakayimm heves birakmiyr biktm valla tm ilk iki bizimle ayni odada yatti sagolsn yardm etti qma cok sahipleniyr bebeklerimi gorumcem dyr sana anne demezler benim anneme derler sinir oluyrm iki aydan sonra kizimi gotrdu dedi aksamlari benim yanimda yatsn sen bakamzsn ikisine diye bir iki gun gotrdu sonra baktim dahada sahiplendi kizimi getirdim yanima odama  simdi cok sukur 5 aylik oldular esim yatakta  yatiyr benle bebeklerimse yerde yatiyoruz cok sukur bakabiliyrm aksamlari zaten gece bir kere tek uyaniyorlar mama veriyrm tekrar yatiyrlar gerek yok onun bakmasina bana gundz biraz bakiyr oda neymis benden cok bakiyorms ev isini yapmasam yemek yapmasam ben  tekde bakarim cocuklarima dusunun evde 3 kayinim bir gorumcm bide kayin babam hepsiyle beraber yasiyrz onlarla ilgilendigim kadar esimle ilgilenmiyrm esim meyve sattigi icin sabah gidip gece yarisi geliyr ama kayinlarm hepsi evde surekli calismiyrlar babasida oyle bir  huzurm rahatm yok bu evde  biraz uzun oldu ama rahatladm birazz

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evi esin gecindiriyomus abnadigim kadariyla ayri eve vikma sansiniz varsa hic kacifma derim
(185 puan) tarafından
sozde bizde bu sene oyle planladk cnm esim ilk dayisinin yaninda calisiyrdu toplu para aliyrdu oda kişin  dedi para hic almicam ust uste girsin yazin 20 bin oluyr alip kendi evimizin ihtiyaclari icin harcicaz iste esim 6 7 ay esim orda calisti sonra esim dayisiyla kavga ettiler esimde isten cikti esimin dayisida parasini vermedi neymis esimin babasini borcu ona varmis oda daha esim cocukmus o zaman da giciklik yapti esimin parasini vermedi esimde ortada kaldi ikiz cocuklarimzda var allah biliyr para yoktu onlarin mamalarini alak gittim alyassimi sattim oyle iste simdi esim meyve satiyr zar zor eve ve bebeklere bakiyr ayri eve cikacak hic durumuz yok yoksa oda istiyr ayri eve cikmayi ailesiyle oda anlasmiyr ama iste evdeki hesap carsiya uymadi hesabi oldu artik hayrlisi
tarafından
Hayirlisi olsun kuzum ya rabbim yardimcin oluyo illaki belki daha guzsl gunler gorursunuz biraz daha sabret
(185 puan) tarafından
sagoll cnm insallahh allah buyuktr bize de hayirli bir kapi acar insallah
-Reklam-
+1 oy
(2 puan) tarafından

Ben de kaynanam la yaşıyorum çok şükür şimdilik anlasiyoruz .. sana tavsiyem hiç birşeyi kafana takma çocuklarına bak yeter zaten her kafadan ses çıkar mukakkak kafana tokadan başka  birsey takma :)) bu arada bende diyarbakırlıyım;)

(185 puan) tarafından
takmamaya casiyorum ama olmuyr emin ol o kadar takmadigim seyler varki bunlar bir kacii
(2 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacim
(185 puan) tarafından
aminnn cnm insallah
+1 oy
tarafından
Hiç bir dediğine aldırs etme sen çocuk büyüttun sıra bnde de. Genelde karışan insanlara öyle diyorm
(185 puan) tarafından
ayy kiz bu iyimis diyecem bende artik:)
+1 oy
tarafından
okurken ben darlandim ayri eve cikma ihtimali yok mu canım
(185 puan) tarafından
malesef cnm bu sene artik gitti bakalim yine kismwt esim cok sikintilar cekti halada borcu vvar yinede hayirlisi
tarafından
Allah sabir versin ne diyeyim canim
(185 puan) tarafından
aminn sagol cnm
0 oy
(507 puan) tarafından
Sende benim gibi 3 yildr beraber yaşıyoruz bıktım artık .kaynanam herseyime karisr istemez anne lere gideyim hiç zaten 2 yyilda bir gidiyorum onuda istemez hiç 
(507 puan) tarafından
Kiz bırak götürüp baksın akşam ya ben istiyorum kaynanam baksın hiç bana gondermesin gece ne olacaki
(185 puan) tarafından
yok kiz valla ben istemiyrm sonra cocugumu daha sahipleniyr sanki kendisi dogurmus gibi ilk torunda ikisi cok fazla duskunler mesala bayramda annem gile baska sehre gidecektim kaynanam dyrdu sen git ben cocuklerimi gondermem daha nelwr neler
(507 puan) tarafından
Değişikler ya
(185 puan) tarafından
evet cnm demiyr onun ilk cocuklari bide 6 yil olmadi tup bebekle oldu insan bi der kendisi cocuguna istedigi baksin ilgilensin ama yok sanki kendisi ilk defa annen olmus ben bu gun odada oglumla ilgilenirken almis kizimi kendisiyle gotrmus kardesi gile bana hic soylemeden bende gormedim gorumcem dedi annem gitti diye evin nerde diyorum onuda gotrdu dedi daha 5 aylik bebek sinir oldum gorumceme dedim git getr ben gitsen sorun cikartrm nasil cocugu bana soylemeden istedigi gibi goturur ya sonra gorumce gitti getrdi haksizmiym ama
(185 puan) tarafından
gorumceme gore ben cok abartmism bunu

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 301 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 342 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 996 göst.
28 Mart 2019 Aile kategorisinde Yasmin cskn (342 puan) tarafından soruldu