0 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yeşil erik kızlar. Fiyat hiç önemli değil. Yeterki alabileceğim bir yer söyleyin 

8 Cevaplar

0 oy
(119,002 puan) tarafından
aseriyorum.com da var
tarafından
Gerçekten mii harikaa teşekkür ederim
aseriyorum.net yada
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Canım aşeriyorum.com var oradan bulabilirsin yada trendyoldan filan 
tarafından
Trendyolda tükenmiş olarak gözüküyor ama diğer siteye bakacağım çok ama çok teşekkür ederim ❤️
(385 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah bulabilirsin
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Trendyolda var canım
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ben hamikeyken gecen sene erik diye yandim aradik esimle bindik arabaya pendikde adanali manav var asla unutmam kendilerini:)) 4 tane erik 100 tl den aldim
yaa ne guzel bi kardessin seen allah su mubarek kandil gunu sana kat kat fazlasini nasip etsin
(5,954 puan) tarafından
Valla ben sandim icinde bir suru okcak ben arabadayim esim camdan sordu var abi dedi ama nasil dişlerim kamasdi var dedi ya ana esimin ekinde birsey var ama dedim o degil adam vericek diye bakiyom geldi esim 1 kutu daha alim mi dedim bu ne  4 tane icinde dedj esim oyleymis oha dedim minicik aci burusmus agzimda sinsire sindire bekelttim cigenedim o an yettimj yetti ama 2 ay snr cikdi erik kg kg yedjm☺
gurbetin en zor yani bu ya cocukken az dalmadik eeik agaclarina su belcikada kara erik dolu yesil papaz erik yok anasini satim temnuzda gidiyom turkiyeye bitmis oluyo yada citir olmuyo yumsak oluyo
(5,954 puan) tarafından
Aynen hersey mevsimde güzel gerçekten  dalından alicaksin samsuna gidince efsane dogal meyveler Kayinvaldemler ıgdir da gidince kayısı al elması ye ye doyamıyorum dalinda
(461 puan) tarafından
Bende 2 3 sene önce son aylarımda çok canım çekti pazarda yoktu şansıma tam erik sorarken bı adam vardı abla gel dedi arka sokaktan yolu gösterdi 2 ev ötede benim anam babam yaşıyor evin önünde erik ağacı var işte verirler anam gittim topladık teyzeyle Allah razı olsun :) daha sonra hiç gitmedim bebeğim olduğu icin
0 oy
(609 puan) tarafından
Bana eşim hamile manavından bulmuştu 
tarafından
Buldum şükür bende buldum verdim sipariş ❤️
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Trendyol baksana bi canim 
tarafından
Buldum kuzum buldum sipariş verdim çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(9,626 puan) tarafından

https://ty.gl/z2j8h4f8n2

Buldum canim 200 gramı 120 lira :D artik 3 tane mi gelir 5 tane mi gelir orasını bilemem :D

tarafından
Hix fark etmez ❤️ kardeşim iki gözü iki çeşme ağlıyor erik diye ☺️☺️☺️
(9,626 puan) tarafından
Ah kiyamam ya tabi konu bebis olunca akan sular duruyo  :))) Rabbim size sag salim kavuşursun inşallah ❤❤
tarafından
Aminn tesekkur ederiz teyzesi :)
0 oy
(48,392 puan) tarafından
Bu yesil erikte nasil bir hamile.meyvesiyse ben sevmem normalde hamileyken torba torba yiyodum ☺️
tarafından
Ah bir anlasam :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 297 göst.
15 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
28 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelikheyecani (542 puan) tarafından soruldu

377,329 soru

11,292,013 cevap

34,710 kullanıcı

...