0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar biraz uzun olucak okuyandan da okumayandan da Allah razı olsun. Çok bunaldım pskolejim çok kötü 1 oglum var yaşına yeni girdi bu sayacaklarim yaramazlık mi bilmiyorum ama beni çok zorluyo aşırı derecede ve gün içinde oğluma bağırıyorum vojdan azabı çok çekiyorum ama kendime engel olamıyorum doğduğundan beri ben evimde sayılı yemek yapabilmisimdir daha bebekten surekli kfak istiyordu ayakta ya da kucakta sallarsan uyurdu bıraktığım an uyanirdi şimdi de 1 saniye yalnız kalmiyo mutfakta bi iş yapaym pacalarima yapisiyo agliyo kucagima gelmek istiyo bacaklarımı isiriyo surekli ya da kucagima almazsam kafasını yerlere duvarlara fırına mutfak dolaplarina vuruyor mecbur kalıp alıyorum ve hiçbir iş yapamıyorum her gun resmen peynir ekmek yiyorum o da ayakta kucagimda oglum zorla birkaç lokma atabiliyorum yanında oturayim elime telefonumu alayim desem gelip elimden alıp yerlere atiyo birakmiyo kesinlikle eşim arasın görüntülü elimden aliyo yerlere atiyo devamlı ne altını ne ustunu değiştirebiliyorm agliyo kaciyo her seferinde ama bi alt değiştirmem yarim saat peşinde koşuyorum surekli tuvalete bile giremiyorum bütün gün eşimi bekliyorum afedersiniz büyük abdest için normalde 2 haftaya kadar gece on kere kalkar sabah da 5 de uyanırdi wimdi çok şükür düzeldi sayılır gece 2 3 defa uyanır sabah 8 de uyaniyor ama gündüz 1 kez 1 saat uyuyor onu da resmen zorla uyutuyorum bir görseniz çocuğa zor kullanıyorum onu da uyumasa çok huysuz oluyor surekli ağlıyor ve akşam 6 da akşam uykusuna geçmek istiyor bobrek genislemesi var enfksiyon olmaması gerek o yüzden koruyucu antibiyotik kullaniyous her akşam iciremiyorum kesinlikle asla içmiyor tadını da seviyor tadına baktirabilirsem zorla icer ama baktirabilmek büyük çaba harciyorum hatta biraz evvel zorla icirmeye çalışırken boğazına kacti sanırım çok oksurdu çok korktum nefes alamicak diye ya da ne bileyim ciğerine kaçma diye bsy varya ödüm koptu resmen artık ve her gün yalnızım sadece oglum ve ben varız bütün günler aynı artık çok çok bunaldım annem hafta sonları geliyor ama ben tükendim artık kendimi çok kötü bir anne olarak görüyorum bugün mesela surekli agladi benim yüzümden 2 Kez bagirdim diye bi kez de elimden kavanoz düştü oni temizlemek gerekiyordu cocugu oturma odasına koyup kapıyı üstüne kapadım 5 dkcik o sürede dünyayı yıktı napcam ben çok agresifim benim gibi olan var mi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı canim inan benim bebeğimi mi anlattim yalnızlıktan olmasın o. Birde tek xocukda ondandır benim oglusuma arkadaş buldum biraz sakinledi sanki eskime göre azıcık Şen'in bebe gene hir saat uyuyomus benim bebe 15 aylık 20 dk uyuyir gece fulll ayakta dayanacak gücüm kalmıyor vallahi artık brndr tükendim birncorba yada bir pirinç tanesi bile yutmuyor yemiyor 
(82 puan) tarafından
Sen de benim gibi bagriyor musun kızıyor musun sinirime engel olamıyorum mesela altını acıyorum bekliyorum hemen zorlanıyorum 5 dk geciyo yok olmuyo 10 geciyo olmuyo 15 olmuyo 20 olmuyo artık bağırıyorum oda agliyo ve bu sefer çok üzülüyorum kendimi çok kötü hissediyorum of valla kafayı yicem ya
tarafından
Canim bende kızıyorum ama herşeye değil mesela altını açtığımsa kapattirnassa pijamasıni giydirip yolluyorum altına iseyince geliyor anne diye ozaman karşıma alıp annecim altını kapatmassaj bak böyle olur üşürsün bdiyorum bezi onun bulabileceği yere koydum içinden bir tane veriyor altına sariyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bu çocuk sabır bırakmamış . Allah sabır versin canm .sabretmekten başka ne yapabilirsin ki
(82 puan) tarafından
Öyle canım gercekten gün içinde surekli ya sabır çekiyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Allah sabir versin kolaylik versin. Senin gerginligin stresinde ona gecio ki sende haklisin. Uyurken isaret parmagini elinin uzerine koy 11 kez Ya Şehid oku ustune ufle her gece. Ve sen de bagirmamaya calis.Allah salih etsin uysallastrsin insallah.
(82 puan) tarafından
Bağırmak hiç istemiyorum anında pişman oluyorum umarım bu berbat huyumdan kurtulcam
(11,217 puan) tarafından
Insallah canim.
0 oy
(48,742 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Emin ol her anne o süreçten geçiyor her ay bir zorluk yaşanıyor dışarı çıkar arabasına koyup hava alsın çocuk çok iyi gelir sanada onada su sakinleştirir uyumadan önce yıka rahat uzun uyur bu durumun geçici olduğunu bilmek sana iyi gelecektir onun içinde gelişim dönemleri kolay değil 
0 oy
(920 puan) tarafından

Canımcım eskiler derki küçükken yaramaz olan büyüyünce tam tersi çok sessiz biri olurmuş kaynanam hep anlatıyor eşim dünyayı yıkarmış kadına mum söktürmüş şimdi sessiz tepkisiz bir adam derdin bana mıydı oğlum diyor kaynanam :D

0 oy
tarafından
Oku canım bol bol benim küçük oğlumda çok ağlardı 3 yaşında düzeldi sürekli oku sakinleşir biraz Allah kolaylık versin inşallah 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Öncelikle gündüz uykusunu düzeni sokun bir saat az. Gündüz papatya çayı içirin  sakinleşsin. Hem uyku hem sakinleştirici.( Ben oğluma gece için kullandım düzeldi,) birde Allah sabır versin. Değişik yerlere çıkarın markkete yürüşüye arabaya bindirin... İnanın sizin ğerginliğiniz çoçuğe ğeçilor siz bağırdıkça o da sizden öğreniyor. Ben 18,19 aya kdr oğluma çıt demedim şuan 28 aylık 3 aydır ben de bağırıyorum tabak çanak bilerek yere atıp kırdığı için.   Ama tabi benimki isteği olmayınca yani öyle 

8 ay gaz 7 ay diş çektim şiddetli şeklide şükür düzeldi. Ama lütfen bol sabır çek inan çocuk etkilenyor. Ben de şuan tucalet eğitimi veriyorum 3 kez bağırdım sinirden kendime vurdum sırf ona vurmamak için. Ya sabır çek. Rabbim kolaylık versin
(82 puan) tarafından
Ya bi de bağırdıktan sonraki o vicdan azabını anlatamam çok çok üzülüyorum hoc yapmak istemiyorum her yolu denedim yürümüyor disari çıkınca arabada durmak istemiyo agliyo valla sorun bende bence artık kwndimde arıyorum herkes iyi anne sanki ben kötü anneyim çok zormuş anne olmak

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 558 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 336 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ahmet Eren'in Annesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,334 göst.
16 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 769 göst.
12 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,359 soru

11,417,355 cevap

34,968 kullanıcı

...