0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (972 puan) tarafından
Kizlar ameliyat olmak istiyorum göz kapağında ama süreç zor mu olan veya yakını olan bilgisi olan var mı iz kalır mı ameliyat esnasında acır mı lokal anestezyle oluomus ama emziriyorum sıkıntı yaşar mıyım sizce

12 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyom asko ya geçmiş olsun gormeye engelmi peki
(972 puan) tarafından
Hayır kuzum engel deil ama böyle aynaya bakınca diyelim makyaj yapınca göz düşüklüğü gıcık duruo
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Benim anneannem olmuştu sonrasında aşırı morardı gözleri ama geçti sonra emziremezsin hemen diye düşünüyorum 
(972 puan) tarafından
İzi kaldı mı canim
(3,504 puan) tarafından
Yok kalmadi canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bende merak ediyorum. Keşke şöyle çok param olsa da tüm vücudu yaptırsam. Heryer pörtledi çünkü. 
(972 puan) tarafından
Ya bende istiorum göğüs dudak yanak çizgisi göz kapağı ama bir yerden başlamak lazım :D
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Babam olmuştu ama göz kapağında iz kalıyor ve ameliyat sonrasında babanın bir gözünde sorun oldu Bi gözü normal duruyor bir gözü hafif kısık 
(972 puan) tarafından
Allah Allah doktora gtmedi mi daha sonra  bı soraydi niye öyle olmuş diye :/
(1,066 puan) tarafından
Açıklama yapmadılar
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Onun igneside var demisti doktor bize canm botoks ignesiymis ameliyatsız
(972 puan) tarafından
Valla öyle bişi varsa ondan yaptırayım canım
(2,722 puan) tarafından
Benim kucuk oglanin goz kapagi hafif dusuk baygin bakyo sanki 2 yasinda doktora gtrduk gerek yok su an dedi ignesi var ilerde ondan yaptrrsiniz demisti ve gormeyi etkilemeyince bisey yapmiyolarmis kucuk yasta
(972 puan) tarafından
Aynen kuzum küçükken yaptırma büyüyünce düzelebilir yüz olgunlaşınca
0 oy
(119,308 puan) tarafından
post ciksin bilgim yok
(972 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Anneanem oldu 2 sene falan önce. Çok acılı acılı ameliyat degilmis oyle söyledi. Kısa sürede düzeldi iz kalmadı. Başka bilgim yok canım 
(3,552 puan) tarafından
Canim bi de emziriyorsan sonraya ertele sonuçta ameliyat anestezi alacaksın keyfi bi şey için bebeğini sütünden mahrum etme bence
(972 puan) tarafından
Sıkıntı olursa öyle yaparım kuzum sütten kesilince artik
0 oy
tarafından
Bende istiyorum ama devlette ,:))
(972 puan) tarafından
İyi doktor olursa neden olmasın :)
tarafından
Devlette var miki . Eğer bir göz kusurun varsa yapıyorlar diye biliyorum. Yani görmene engelde fln. Ama benim görmeme engel değil. Sadece sevmiyorum
(972 puan) tarafından
Benimde öyle engel deil görmeye ama düşük makyajda mesela belli oluyor eylenir cektigmde . Hiç sormadım devleti
0 oy
tarafından
Canim plastik cerahine yaptırırsan iz felan kalmiyor. Cokta guzel oluyor. Bir hafta kadar sislik morarma oluyor oyle cok agri acida olmuyor. Sonrasinda bebek gibi oluyor :) sadece doktorunu cok iyi sec bi nevi estetik isis olduğu icin iyi doktor cok onemli
(972 puan) tarafından
Ewet canım doktor çok farkeddio gerçekten plastik cerrahi uzmanina mu gtmem lazım ayrıdan
tarafından
Zaten boyle estetik operasyonları benim bildigim plastik cerrahi yapiyor. Annemde bi ara yaptıracakti plastik cerahiye gitmisti hatta gun bile almisti o hafta covid basladi pandemi cikti. Hastanede bisey olur diye korktu öyle kaldi sonra
0 oy
(520 puan) tarafından
Bnm oglumda da var sanki ya şimdi dikkatlice bktım da 
(972 puan) tarafından
Küçükse düzelir kuzum belki büyüyünce bende doğumdan sonra çok belirginlesmis sanki
0 oy
tarafından
Benm kardeşim de olmak istiyodu baya araştırdı ama içine sinmedi yaptırmak
(972 puan) tarafından
Neyi sinmedi kuzum mesela
tarafından
Çok gergin olup tamamen kapanmıyomus ya da iz kalıyomus gibi bi çok yorum okudu memnun olan çok nadirdi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Dayımın kızı oldu. Hem de ilçede devlet Hastanesi'nde. Gayet rahat olmuş kısa sürede hem de. O kadar fark etmiş ki çok güzel olmuş
(972 puan) tarafından
Gerçekten çok farkeddio öncesi sonrası değişim bariz belli
(2,493 puan) tarafından
Ben bayıldım gerçekten görünce öyle güzel olmuş ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,727 soru

11,367,158 cevap

34,850 kullanıcı