0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Oğlum 20 aylık ayağımda salarken tavana bakıp gülüyor heyecanlanıyor sizce korkmalımıyım normal mı 

9 Cevaplar

+2 oy
(2,979 puan) tarafından
Bacım ne hocası benim bebeğim de başka yerlere bakar güler konuşur kahkaha atar melekler yaptırır oda bı melek sonuçta ne olacakmış Allah'ın izniyle
(6 puan) tarafından
Kac yaşında bebeğiniz
(2,979 puan) tarafından
Yaşla alakası yok ki doğduğundan beri öyle olurlar
-Reklam-
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Bence hayal kuruyor bazen 27 aylık oğlum da hayal kuruyor çizgi filmden etkilenmiş olabilir
(6 puan) tarafından
Öyle cok nadirde yapmıyor ve bugun biraz endişelendim neden aceba diye bakıp bakıp gülümsüyor tavana heyecanlanıyor korktum ilk anneliğim bide hoca araştırıyordum
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Ahahah arada bnmkide yapiyo korkma canım onlar melekleri filan goruyo ondan guluyodur
(6 puan) tarafından
Ya gercekten mi aramadığım hoca kalmadı ve benide korkutuyor
(7,607 puan) tarafından
Cnm korkma bazen çok komik bile oluyo bnmki :)) onlar bizim görmediklerimizi görür ondan o
(6 puan) tarafından
Ya hani bide ilk anneliğim ya bilmiyorum bide cevreme sordum korkuttular beni o yüzden buraya sormak istedim  İcim birazda olsa rahatladı Allah razı olsun
(7,607 puan) tarafından
Sendede allha razı olsun canım anamızın karnında ohrenmiyoz böyle şeyleri normaldir yani içini ferah tut biseycik olmaz allhain izniyle iyice korkarsan bı okuyuver
0 oy
tarafından
Canım göz teması varmı  seninle birde senden birşey isterken işaretli ediyor istiyor mu 
(6 puan) tarafından
Herşeyi yapar otizimden süphelendizin herhalde öyle birşeyimizi yok cok şükür cok neşeli vıcır vıcır Bi cocuk yani
tarafından
Ayy çok şükür ilk tetik o ya baldizimin oğluydu otizim  hastası  ondan  rabbim kimsenin başına getirmesin çok zor çünkü
(6 puan) tarafından
Kreş desteği görebilir bide gülen cocuğa otizim diyemezler gülmeyen temas etmeyen işaret göstermeyen cocuklarda teşhis koyulur tek Bi doktorda kalmayınız ve evde tek ise yanında kardeşi yoksa ice kapanık vb seyler olabiliyor o yuzden de kreş öneriyorlar emin olun kreste düzeliyor inşallah baldızınızın cocuğuda düzel Allahım şifasını versin
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Postun sonunda açık kalabilmis bı kaç tane gördüm hep kapanmış  

Çocuk bu canım  olabilir bişey merak etme 
(6 puan) tarafından
İnşallah ya bide ne olursa bu yaşta olur diyorlar hep o yuzden korktum cok teşekkürler
(3,600 puan) tarafından
Korkma ama sürekli üstüne oku gün içinde yatırırken faln okumasiz bırakma cocugunu
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çocuk bu yani endişelencek bişey olduğunu zannetmiyorum ama çok endişeleniyorsanız hoca yerine doktora götürmek daha mantıklı olur
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Cocuklar melek falan gormez canim :) 

Hayali karakter oluşturmuştur belki 
0 oy
(294 puan) tarafından
Benim bebeğimde avizeye gülüyor hep:))))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 2,124 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Döndü68 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 149 göst.
29 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,267 cevap

35,981 kullanıcı

...