0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar benim dedem vefat etti iki üç gün oldu eltim başın sağ olsun diye aramıştı. Neyse bugünde aradı yarın müsaitsen sana gelicem evde canım sıkıldı dedi bende kaç gündür dışarı çıkmıyorum bugün düşünüyorum içimden gitsem mi diye.. Dedim ki bende sana gelmeyi düşünüyordum dedim ama buyur gel dedim farketmez dedim oda gel tamam dedi.. Olsun sen gel emrivaki oldu dedim yok yok buyur gel dedi sonra düşündüm acaba baş sağlığı için mi gelecekti moralim çok bozuldu ya ama aramıştı baş sağlığı için ya böyle bişey yapmazdım asla ayıp mı oldu sizce 

11 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aman bişey olmaz yabancı değil baş sağlığına gelecem dememiş
(228 puan) tarafından
Başsağlığı demedi canım sıkıldı sana doğru gelicem dedi
-Reklam-
0 oy
(418 puan) tarafından

Yahu hayat bu kadar ince, ipince düşünmeye değer mi:) kendisi gelsin veya sen git ne fark eder? Senin deden öldü diye sen gitsen edepsizlik mi olurmuş? Dertsiz başına dert çıkarma da, ne yapmak istiyorsan onu yap bence.. 

(228 puan) tarafından
İşte cnm ben biraz çok takıyorum
0 oy
(920 puan) tarafından
Yok kız ne ayıbı gün gelir sende onu arar hadi gel oturalım dersin bacılar arası sıkıntı olmaz kalpler bir olsun 
(228 puan) tarafından
Eltim cnm :)
(920 puan) tarafından
Bende hiç elti yok :))))
(228 puan) tarafından
İyiymiş :)
0 oy
tarafından
Yok kız ne patavatsızligi. Gayet normal bir konuşma. Baş sağlığı için bile gelecek olsa böyle de olur bir şey değişmez 
(228 puan) tarafından
İşte bende sana gelecektim dedim kendimi kötü hissettim Bi an
0 oy
(119,349 puan) tarafından
yoo ne ayip olcak ama neyse
0 oy
tarafından
Yani bence o hem baş sağlığı hemde can sıkıntısından gelecekmiş. İlk o söylemiş bence o gelseydi. Ama artık iş işten geçmiş bosverr
(228 puan) tarafından
Bend e düşündüm işte patavatsızlık mı oldu diye
tarafından
Yok kız bunun neresinde patavatsizlik. Yakın görmüşsün söylemişsin kötü bişi dememissinki
(228 puan) tarafından
İşte boş bulundum bir an iş işten geçti artık
tarafından
Aynen üzülme ya boşver.
0 oy
(1,297 puan) tarafından
aslında bn olsam bozukurdum. Nolursa olsun bn seni aramissin sana gelecem diye. Sen de diyorsun ki bn sana gelecektim. Sonra bana geliyorsun. Eee kadın seni aramış sıkıldım sana gelecem diye bı anda misafir sahibi oluyor..pişman olmuştur aradığına
(228 puan) tarafından
Hiç demezdim sürekli gelir zaten baya kafama taktım keşke demeseydim ya bende kaç gündür çıkmıyorum bide aklımdaydı gitmek zaten
(1,297 puan) tarafından
Sürekli geliyorsa boşver sana değişiklik olsun. Ya bu kadar takma gidince dersin ya kendimi davet ettirmiş gibi oldum ayıp oldu sana da diye sonra geç git çok takmaya degmez
(228 puan) tarafından
Zaten dedim sen gel emrivaki gibi oldu dedim farketmez gel dedim ama yok gel yarın dedi kendisi gelir sürekli bana
(1,297 puan) tarafından
Tmm o.zaman demişsin zaten problem etme
0 oy
tarafından
Evde canm sıkıldı diye demiş başsağlıgına grlseydi öyle demezdi heralde canım bosver ne farkeder samimiyseniz :) 
(228 puan) tarafından
Aynen başsağlığı demedi canım sıkıldı de sadece
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bişey olmaz canım ha sen ha o ne fark eder 
(228 puan) tarafından
Aynen işte bende patavatsızlık gibi mi oldu dedim kendimce
0 oy
tarafından
Ne fark edecek ki çok takma kafaya
(228 puan) tarafından
Dimi haklısın
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Çok takılma canım gidince dersin başsağlığına mı gelecektin sıkıldım diyince ben de evde bunaldım malum sana niyetlenmiştim dersin oluverir 
(228 puan) tarafından
Aynen cnm öyle yapim sağol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu

380,288 soru

11,386,161 cevap

34,887 kullanıcı

...