0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (277 puan) tarafından

Oglum ne zmn dısarı cıksak bogaz enfeksiyon u oluyo ayda bir antibiyotik kullanıyor yokmu bunun bi cözümü dün 2 qün önce dısarı cıktık arkı bere herseyi takıyorm buqun yine ateşi var n yapcam bilmiyorm sürekli böyle :'(

11 Cevaplar

0 oy
(13,935 puan) tarafından
Üsuttüğu icin değildir belki. Belki sağa sola dokunup ağzina aliyordur elini. Ellerini sil sürekli. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alla alla cok ilginç canim havalar soğuk o yuzden olabilir m? Yada bagisikligi düşük olabilir. Güclendirici seyler yedirip icirin takviye verin gerekirse C vitamini bol bol yiyip icsin 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım bağışıklığını guclendirmen lazım  bal ceviz badem yani bunun gibi seyler yedirmeye çalış bağışıklığı düşük sanırım ondan oluyor
0 oy
(38 puan) tarafından
ya malesef bizde de o so var kızım ne zaman çıksa hasta olur bu arada sadece kış ayları değil yazında öyle
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Geniz eti olabilir canım iyi bı doktora götür
0 oy
tarafından
Acaba bu havalara mi aliskin degil
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Benim abimde öyleymiş bademcigini aldirdilar
0 oy
(48,758 puan) tarafından
Kizimda.oyle hemen oksurmeye basliyo
0 oy
(119,522 puan) tarafından
bagisikligimi dusuk
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Nasıl beslendiği önemli. Kışın bol bol C vitamini. Tabi her çocuk öyle oturup yemiyor. Ben doğrayıp göz önüne koyuyorum gidip gelip atar ağzına. Gel yiyelim desem yemez. Bal pekmez süt yumurta yoğurt  her gün en azından birer kaşık ağzına girmeli . Kronik bir rahatsızlık yoksa çözümü bağışıklık güçlendirmek  bence. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemile tontil (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu

381,382 soru

11,417,963 cevap

34,972 kullanıcı