0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim uykm çok ağır uyudmmu zor kalkarm hamilelikten dolayı biraz hafifledi ama öyle fazla deyl oğlum 38 gğnlk 1 hafta kaynanma 1 hafta annemlerde kalıyorum çğnkü kendime güvenemiyorum ya uyursm kalkmassam oğlm ağlaya ağlaya nefesi kesilirse allahtn eşimin uykusu hafif ağlaymca o beni uyandryor bu durum beni çok üzüyor sizin uykunuz ağır mı hafif mi bi tavsiyeniz varmı kendimi nasl düzeltebilirm 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından

Asiri hafif uyuyorum aslinda uyumuyorum gibi :D

tarafından
Ya çok özeniyorum uykuları böyle olanlara keşke brnm de uykm böyle olsa
tarafından
Ay bu ben ya ama inan hiç iyi bı şey değil
tarafından
Gözum kapali ama etrafimda olup biten herseyi goruyorum ve duyuyorum asiri yorgun olup uyusam bile :D
tarafından
Hahaha aynen ben de böyleyim ya :D
tarafından
Bence kötü birseyde degil yani :D uykunun agir olmasi daha kotu her acidan
-Reklam-
0 oy
tarafından

Top atsalar  duymayan biriydim  doğumdan sonra oğlumun yatağında kibirdamasina bile uyanıyorum   hapsursa kalkıyorum  

tarafından
Yaa ben niye böyle olamadm hamilelikte çıt diye ses olsa uyanırdm ama doğurdm uykusuzlktn başımı kaldrmyrm bu sfrde uyusam kalkamıyorum
0 oy
tarafından
Çok agirdi top patlasa duymazdim hatta darbe gecesi bile uykudayken olmuştu mahalle dökülmüştü evin üstünden birşeyler geçmişti ben hiç duymadım 

Ama oğlum doğunca hareket bile etse gözümü açıyorum
tarafından
Ama şöyle birşeyde var başkasına güvendigin icin
tarafından
Ama gözde abla öyle darbe gecesi cami dibimizde sela sürekli okunuyor millet sokakta üsten uçaklar falan geçmiş evin dibinden ortalık inliyor ben yatiyom
tarafından
Abla gerçktn ev işi ayrı yorucu bide gğndğzleri de uyutmuyor geceleride uykusuz kaldıkça daha fazla uymk istyrm kalkmkmistmyrm bide kanszlk var bende sesrryn oldm 38 gğndr kanamam var ve hiç eksilmedi o da bana uyku sersemliiiği yapıyor
tarafından
Kuzum ondan dedim zaten kan ver baksnlar bi die , kyzum yarın birgün tek kalcan bebeğinle duymazsan allah korusun biran önce ver baksnlar bi❤️
tarafından
Ztn cumartsi gidicm hastaneye oznn alırlar benden kan örneği allah büyüktür bana da yardmcı olur inşlh çok saol abla yardmn için ❤️
0 oy
(920 puan) tarafından
Valla dikkatli uyuyorum 
tarafından
Ne güzel keşke bende öyle olsm çok üzülüyrm zoruma da gidiyr sürekli böyle olmktn bıktm elimde deyl bide bebeğm geceleri fazla uyumyr uykusuz kaldkça uyusm kalkamyrm resmen
0 oy
(784 puan) tarafından
Bı tık gelse uyanırım :)) eskiden de top patlasa uyanmazdm bı değiştim Allah katında birden aldjakskj
tarafından
Keşke bende değişsem bendemi bi sorun var anlamyrm uykusz kaldımmı uyusm kalkmam yermden zorla uyanyrm çok üzülyem bu duruma
(784 puan) tarafından
Kız bende senin gibiydim nolduysa birden değiştim bende anlamadım ;D
tarafından
Allah bana da nasip etsn valla zmn çabuk geçsn bu bebek çabk büyüsn diye dua edyem hep :)
(784 puan) tarafından
Geçer geçer Rabbim büyük takıntı yapma :)
0 oy
tarafından
Çocuk olmadan önce ölü gibi uyuyordum ama bebeğimi kucağıma aldığım gece hastanede bile yorgunlukla uyumamışım bir şey olur diye Allah korusun ve 10 ay olacak hala da aynıyım canım en ufak bir şeye hemen fırlıyorum yataktan hep aklım yavrumda o yüzden mi bilmiyorum 
tarafından
Bende ilk 5 gün çok güzel uyanyrdm sesine bu son zmnlarda uyksz kaldıkça daha fazla ağırlşyr uykm bendemi bi sorun var anlamyrm
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evlenmeden önce çok hafifti şuan davul la anca kalkarım
(1,862 puan) tarafından
En iyisi öyle olmak
tarafından
Komşum olaydn ziline basardım :)
(1,862 puan) tarafından
En iyisi altımda otur sopayla giriş tavana.d
tarafından
Delik açarım bağırırım ordan hahahah :)
tarafından
Beni de öyle 38 gündr sadece 2 gece tek bebeğme gece yalnz baktm oda 1 gece uyanmynca eşim zorla uyandrdı beni
0 oy
(13,878 puan) tarafından
Benim uykum ağır üstüne bir kulakta işitme kaybı var bir ay dönüşümlü annemle ve eşimle baktım eşim vardiyalı çalışıyor bazen tek kalıyorum ilk günler onlar uyandı geldi beni kaldırdılar öyle bakabildim hatta bebek telsizi aldım ama şimdi alıştım hem ben daha kolay uyanıyorum hem de oğlumun sesi eskisine göre çok çıkıyor uyanıyorum oğlum iki aylık bir aydır kendim bakıyorum canım bence sen de alışırsın 
tarafından
İşte bende 3 aylık olsa ağladğnda sesleri gür çıkıyor o zmn uyanablrm ama daha 38 günlk ağlaymca sesi gür çıkmyr diye uyanamyrm çok zoruma gidiyr böyle oldukça çok üzülyem inşlh benmde uykm hafifkeşir
(13,878 puan) tarafından
Doğumun bir yorgunluğu oluyor üzerinde kırkı biraz geçsin bence düzelir bir de bebeğin uykusu ile de alakalı bence benimki bir iki saat aralıksız uyuyor o arada bende dinlenmiş oluyorum hatta bazen ondan önce uyanıyorum ben kendime geliyorum bir bakıyorum bizimki basmış çığlığı
tarafından
İşte 1 gece güzel uyusa 2 geve uyumaz gündüzde uyutmuyor beni herkes 40ın çıkınca düzelir diyor inşlh öyle olur
(13,878 puan) tarafından
İnşallah canım:))
0 oy
(7,036 puan) tarafından
tilki uykusu benim kisi bir gozum acik uyuyorum iki bebegim hamileyim tekrardan ust katimda biri konuşsa uyanip kontrol ediyorum 
tarafından
:)) ne güzel keşke bende olsm bendemi bi sorun var acaba diye çok düşünyem bide uykusz kaldkça da hiö kalkasm gelmyr
(7,036 puan) tarafından
yeni dogum yaptiysan gayet normal cnm ilk zamanlar insan ser seme donuyor
tarafından
Evet 38 gün oldu doğum yapalı
(7,036 puan) tarafından
Cok nirmal kuzum zamanla hafiffler
0 oy
tarafından

1 senedir uykum hafif istesemde ağırlaşamıyo çünkü kızım izin vermiyo :) 

tarafından
Yaa ne güzel bende öyle olsm keşke benm oğlan gece de fazla uyutmuyo gğndüz de uyumaynca bikereden uysm bu sfr de kalkamym
0 oy
tarafından

Uykum normal de ağır

Ama doğumumda sonra bebeğm ağladığı gibi uyanıyodm 

Ya da küçück bi harekettndn bile hemen uyanydm şükür

tarafından
Valla böyle okudukça bendemi bi sorun var acaba diye çok düşünyrm gündüzde bırkmıyor uyuyaym gece de yorulmca uysm bidaha kalkmak istmyrm
tarafından
Canm ilkse normal 2. De daha tecrübe li oluyosn inan
İlk bebeğm küvezdn cıkınca kücück harekktyle uyanydm eşim bile inanamdı
Uykun ağır ama bebeğn emziği düşse bile uyanysn dye söylüyodu
2. İse uyku yu hc aramdm şükür evde de yanlzdm gece her saat emzirirdim gündz de aynı 1 saate en gec 2 saate bir emzrydm şükür daha kolay gecti
0 oy
(799 puan) tarafından

Eskiden  olabilir ama smdi degil    2 yasindaki kizim oh dese kalkarim ikincide yoldana  bna 3 4 sene uyku yok :))

tarafından
Kız keşke uykm hafif olsaydı da 3 4 sene uyumasaydm valla çok üzülyem böye
(799 puan) tarafından
Kendine guven bi cagirmasn eşin seni    duyarsin annelik degisik bisey kiprasmasina kalkiyosun o kalkmadgnda bn kalkip bakiyorum     bu aralar sık uyanıyor   2 yas sendromi galiba
0 oy
(2,721 puan) tarafından

Benim çok ağır değil. Ama aklıma şey geldi annemin uykusu ağırdır. Oğlum küçükken eşim gecede diye annemle aynı odada kalıyorduk. ağlardı, annem kalkardı gözleri kapalı boş beşiği sallardı :D çünkü ben o arada çoktan çocuğu almış olurdum :D

tarafından
Yaa valla arada kaynvalidm böyle yapıyordu çocuk kucamda ağlıyordu kaynvldm de beşiinde ağlıyor zannedip boş beşiği sallıyordu sesmi çıkarmdm baktm haala sallıyor :D
(2,721 puan) tarafından
Komik oluyor ama :) Gerçi benim de çocuk diye eşimi piş pişlemişliğim var ahahhs :d
tarafından
Böyle dedinde aklıma ablam geldi yeni doğm yapmştm beşik yanında bende beşiğin diğer yannda uyuyrm yiğenm ağlamştı ablama kız ağlıyor dediğinde kendini pışpışkıyordu şimdi ona her anlaytığmda gülğyrx
(2,721 puan) tarafından
Hahahah vallahi uykusuzluk çok değişik birşey inasana herşeyi yaptırıyor :))
0 oy
tarafından
İşime gelince uyurum ama çocuklar vs kalmam gerekirse otamatikmen her şeyi diyorum çıt çıksa kalkarım bu senede aynı oldu çıt çıksa kalkıyor kızım kucukk çünkü
tarafından
Ne güzel çok özneiyrm uyksu hafif olanlara çok ğzülyem bendemi sorun var diye hergn düşünyrm
tarafından
İlk ogulumda radar gibi olmuştum sonra ikicidede öyle onlar büyüsü bı 15 yıl rahattım ne uyudum beee hele bu kıza hamileyken uyku manyağı olmuştum çok uyudum cokkk şimdi kızım bir yaşında bu senede aynıyim çıt çıksa kız saniyommm annelik hormonların herelde hatta uyuyan çocuğu durtup uyandırıyom o dereceee
tarafından
Ne güzek ya bende öyle olmak istyrm inşlh bende öyle olurm 2 3 aylk olsa ağladğnda sesi gür çıkar uyanrm daha 38 günlk ağlasa bile sesi az geliyor uyanamyrm
tarafından
Olursun inşallah canım
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Çok uykusuzluk varsa ağır ama bebeğim ağladığı an hemen zıplıyorm yatakta:D

tarafından
Valla ben hergn uykszm uyuduğmda da kalkmak istmyrm
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hafif hemen uyanirim yapacak pek biseyin yok gibi benimde esimin ağır uykusu düzelmiyor pek
(1,569 puan) tarafından
Isimiz zor dinlenme yok uykusuz kaliyoruz haliyle yatinca uyku derin olabilir ama cok ağır sa alarm kurup uyan belki sonralarda alışkanlık olur
tarafından
Böyle güzel deliksz uyusa alarm kururm ama yok 1 saat uyusa uyanıyor
(1,569 puan) tarafından
Sende her saate kur bacim ;)
tarafından
Öyle yapaym artk olmadı alarmım eşim olsn :)
(1,569 puan) tarafından
Guzel fikir :)
0 oy
(571 puan) tarafından
Korkarak uyu cnm o zaman belki duzelir bir arkadasimun annesi uykusu boyle agirfi bebegi agliyarak olmustu o zamandan beri diyordu en hafif sese bile kalkiyorum 
tarafından
İşte bende ondn korkyrm hep annemle kaynvldm de kala kala nereye kdr allhtn eşimn uyksu gafif ordn biraz içim rahat rabbm bana da haiff uyku versn ya
(571 puan) tarafından
Amin inslah cnm
0 oy
tarafından
Doğum etmeden önce çok ağırdı uykum şimdi hareket etse uyanıyorum sende zamanla alışırsın, böyle annenle kaynananda kalırsan alışaman ama
tarafından
İşte bende diyem birz tek kalim hani zmnla alışrm eşimn uykusu çok hafif çıt çıksa uyanır o beni uyandrr bende alışrm onlarda gğvenmyr bana
tarafından
Olmaz ama kimsenin sana güvenmesine ihtiyacın yok elbet tek kalacaksınız annende kaynananda yanlış yönlendiriyor seni canım
tarafından
Aslnda annem ve kaynvaldm 40ım çıkana kadr tek bırakmıyolar beni cumrtsi kırkm çıkacak pzr evime gidicm rabbm kolaylk versn inşlh
0 oy
tarafından
Oğlumun bırt sesine bile uyanıyorum oğlum da benim gibi onun da uykusu aşırı hafif ve bu çok zor bı şey bi uyanınca uyuyamıyoruz ikimizde 
tarafından
Ayn bende uykszm uyunca uyanmk istmyrm
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Eskiden top patlasa duymaz derler ya öyleydim..  Anne olduktan sonra esim sağından soluna da dönse uyanıyorum:)

tarafından
Hamileyken bende öyleydm doğrudm ilk 5ngğn çok güzel uyanıyrdm 5 gün sonra uyksz kaldkça uyanmk istmyrm
(3,695 puan) tarafından
Bedenin uykuya ac çünkü canım.  Geçenlerde ben de ilk defa  öyle oldum.oglum ağlıyormuş bana  rüya gibi geliyordu esim uyandırdı da öyle anladım.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 145 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (928 puan) tarafından soruldu

385,401 soru

11,524,726 cevap

35,193 kullanıcı

...