0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar acaba fıtık olabilirmi genelde böyle ağır birşey kaldırdığında bir iş yaptığımda ağrıyor böyle elimle baktığımda etin hafif  kemiğin içine göçtugunu hissediyorum dün yine başladı sabaha kadar hafif ağrı halada ağrıyor benim gibi aynı durumu yaşayan varmı

6 Cevaplar

0 oy
(119,149 puan) tarafından
bacim ne ara uyuyon sen☺☺☺
tarafından
Ben uyuyamadım kuzum bu gece kızım dış çıkartıyor sürekli meme ağzında valla hayvaAn gibi bir yaşantım var şuan :D
-Reklam-
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Olabilir canım bacağına da etki ediyor mu
tarafından
Evet bazen
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hamilelikte bazı gebelerde fıtık oluşabiliyor ve doğum sonrası ortaya çıkıyor bu durum bı ortopedi doktoruna görünün 
0 oy
(2 puan) tarafından
O ağrıyı en iyi bilenlerdenim belim çok kötü ağrıyor randevu aldım insaAllah fıtık değildir çok fazla ağrıyor bebeklerimle ilgilenemeyecek kadar bazen sizede çok geçmiş olsun 
tarafından
Sağol kuzum bende gittim film çekilmek gerekiyordu kızım kucuk olduğu için gidemedim
0 oy
(780 puan) tarafından
Kuzum normal doğumdan sonra özellikle çok oluyor oğlum 11 aylık 6 7 ay yaşadım çok zor oldu doğumum şimdi de ayakta flan fazla kalınca dedigin gibi oluyor doğum insanı yarım bırakıyor ne kadar da olsa 
tarafından
Evet benim ama kızım 16 aylık cnm bilmiyorumki
0 oy
tarafından
Evet benimde sırtımdan aşağı vuruyor.  Bende bel fıtığından şüpheleniyorum doğumdan sonra oldu.  Ay inşallah değildir. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
13 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,331 soru

11,323,858 cevap

34,775 kullanıcı

...