0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah ve az önce yaşadım bunu af edersiniz gaz da var ama bu sancı adete de benziyor yalancı sancı düzensiz olurmuş bazen gerçek sancı sanıyorum korkuyorum her gün rüyamda doguruyorum zamanında sağlıkla gelsin inşallah miniğim ama çok heyecanlıyım ilk gebeliğim eşimle daha bir yılımız dolmadan hayatımıza bir melek katilacak inşallah bana dua eder misiniz kaygı bozuklugum olduğu için hep diken üstündeyim sakin kalkamıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek aşağı iniyorsa ondan olabilir :)
tarafından
Daha o var demi :) aynaya günde bin kez bakıyorum ama inmemiş gibi geliyor hep
tarafından
Hiç anlayamazsın öyle. Benim inmiş 4 cm acilmam varmış ama gene karnım düşmemişti.
-Reklam-
0 oy
(155 puan) tarafından
Canım senin bebeğin tersdi döndü mü ?
tarafından
Evet kız şuan doğum pozisyonuna girmiş maşallah :)
(155 puan) tarafından
Maşallah canım :) Rabb'im sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bende 37 haftamdayim p.tesi kontrolüm var heyecanla bekliyorum bakalım ne diyecek
tarafından
Umarım güzel haberler alırsın seninki döndü mü bide alttan hiç muayene olmadım sen oldun mu canım
(155 puan) tarafından
Benimki döndü canım 32 haftadan itibaren doğum pozisyonunda. Yok Altan hiç muayene olmadım zaten hemn muayene etmiyor doktor nstde sancı çıkarsa suyun nişanın gelmeden kolay kolay bakmıyor. Bakalım p.tesi neler olacak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde hadisee (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı