0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (3,197 puan) tarafından
Kızlar ben hep ev isimi cabucak bitiremekten yakinirdim . Sonra çokça videolar izledim temizlik tüyosu burda çok ca annede yakiniyordu ev işime yetişemiyorum diye . Öncelikle telefonunuzu sessizce bırakın . Çünkü onunla oyalanmak tam ev işine vakit veremiyourz . Sonrası ise ayıklama işlemi öncelikle yatak odanıza girin ne kadar kullanmadığımız şeyler varsa işe yaramayan kullanmadiginiz şeyleri ya birine verin yada çöpe atın baza altı da dahil altını güzelce süpürüp silin sonra bazanizida silin süpürün . Hele süpürgenin ucuyla supururseniz daha çok temiz oluyor her yer ve en az bı hafta yatak odası toplu kalıyor .  Her odaya 10 ar dakika süre verin fazla süre harcadiginiza bunu diğer odadan kesin ben bu teknikle artık tam 40 dj de 3+1 evin temizliğini bitiyorum 5 er dakika olmak üzere tuvalet banyo ve balkonlaraniza verin ya silin yada yıkayın inanın saatlerce uğraşmaktan da 1 saat yorulup oturun ve eliniz hızlı iş yapmaya meyillenir akşam yemeği süresine 30 yada 40 dk den fazla süre vermeyin kesinlikle inani neden daha önce böyle yapmadım diyceksiniz .. ben öncesinde ise iş yapmaya kalkmam bir saat sürerken aaksam yemeği hazırlarken biandan ev toplarsın hızlıca bu sürede evin işi çabuk bitiyor ve sürekli ayıklayıcı olun eğer buna zamanınızı verirseniz hem kendinie hem çocuğunuza çokça vakit harcıyorsunuz . :) Biz böyle yapiyorduk diyenler siz kralsiniz zaten 

3 Cevaplar

0 oy
(4,093 puan) tarafından
Aynen bende 3+1 evi normalde 4 saatte temizliyordum çocuktan sonra gereksiz tozlanan  dağılan ne var ne yok her şeyi kaldırdım artık hızlıca bitiyor işlerim sadece mutfağa bi şey yapamıyorum onun için bi çözüm yok vakit çok alıyor zaten telefonu ancak temizlik yemek bitince elime alabiliyorum aklıma gelmez bitirene kadar 
(3,197 puan) tarafından
Valla keşke ben de öyle olsam telefonum yanımdan ayrilidigi an değişik oluyorum ama zamanla yenecegim inanıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben böyle yapıyorum zaten aşkım :))) 

Ama planlı çalışırım her zaman günlük rutinlerim vardır yapılması gereken, yaparım ve asla işimi ertelemem biriktirmem. herşey yerli yerinde ve pırıl pırıldır..❤️
(3,197 puan) tarafından
Evet ben daha bu sisteme yeni başladım ve neden yıllarım çöp olmuş dedim ve işlerim bitti yemeğim hazır eşimin gelmesine daha 3 saat var şimdi duş alıp kendime bakım yapicam :)
tarafından
Bende yeni duştan çıktım bir kahve yaptım yemeğim hazır kızımın uyanmasını bekliyorum:))
(3,197 puan) tarafından
Oh yap yüzüne maske tertemiz ol :)
tarafından
Ay kuzum yüzüm çok pürüzsüz öyle kimyasal şeyler kullanmam çok gece yatmadan önce bir peelingim var bir de Nivea nın kremi onun dışında başka hiçbir şey yapmam
(3,197 puan) tarafından
Yaaa ne kadar güzel beyaz tenlimisin
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Bende bebegimden sonra kendime sınırlar koydum ayni senin yaptigin gibi suan heryerim tertemiz kizimi banyo yaptirdim uyuttum kendim duş aldim simdi kendime kahve yapiyorum hicbir isimde kalmadi şükür nekadar cok ugrasirsan bi seye okadar cok dagiliyor toparlayamiyosun ve nekadar cok ustune dusersen okadar yarim kaliyosun onceden odaya girer herseyin yerini degistirmeden cikmazdim 2 saatimi alirdi hep zararmis belimi dikislerimi mahvettim 
(3,197 puan) tarafından
Valla hi öyle temizliğin artık ayıklamak olduğunu anlafim mutfagindada bunu yaptım şimdi sıra banyom daki dolapta bide çocuk odasında kanepe altı onlarida bosaltorsam evim yoplanacak
(1,494 puan) tarafından
Aynn vala benimde oralar toplanacak fazlaliklar verilecek boyle kizima 2.3 saat bakan biri olsaydi hallederdim de kimsemiz yok olsun napalm mecbur rabbim baska dert vermesin
(3,197 puan) tarafından
Küçükmü kızın canim önüne oyuncak dök o oyalanirken yaparsın ben hep kızımla yaparım ev işlerini
(1,494 puan) tarafından
Yok canm ya daha 2 buçuk aylik:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 246 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mother.00 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,857 puan) tarafından soruldu