+1 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (1,415 puan) tarafından
Canınız sıkılınca konuşacak hiç kimseniz olmayınca kimle konuşmayı tercih ediyorsunuz Ben genelde annem ya da kız kardeşimi arıyorum ama bu sefer de onlar üzülüyor benim yerime bazen çıkmaza giriyorum ki eşim de çoğu şeyi anlamıyor erkek kafası kötü niyetli olduğundan değil de aklı ermiyor yani özellikle de konu ailesi ile ilgili olunca siz ne yapıyorsunuz içinize atıyor musunuz her şeyi bugün post aça aça bir hal oldum zaten haha çok bunaldım. Doğru düzgün aklımıza yatan otel bulamıyorum konuşacak kimse yok daral geldi☺️☺️

32 Cevaplar

0 oy
(121,483 puan) tarafından
kiz kardesim yok annem teyzem halam babannem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kimseyle biseyimi konusmam derdimi anlatmam ustten oykesine anlatirsam anlatirim ama derdimi Allah bilur ondan derman isterim
(1,415 puan) tarafından
Namaz kılabildikçe Allah'a sığınıyorum ama namaz kılmaya da fırsat bulamıyoruz keşke herkes kulluk görevini tam olarak yapabilse. Namaz kılmadan Rabbime sürekli dua ettiğim zamanlarda oluyor ama insan kendini yine de suçlu hissediyor.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Her derdimi sadece anneme anlatırım can yoldaşım sırdaşım her zaman yanimdadir sağ olsun
(1,415 puan) tarafından
Sen de benim gibisin ama bazen üzülüyorum dertlerimi anlata anlata yıpratıyor muyum acaba diye
(1,785 puan) tarafından
Evet bunu bende düşünüyorum ama 7 yabancıya anlatıp kendime guldurcegime anneme anlatırım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Mutlulugumu onlarla uzuntumu yabancilarla paylasirim :) cunku biliorum ikisinede benden cok sevinip uzulecekler o yuzden uzuldum seyleri anlatmam.
(1,415 puan) tarafından
Tam da orada işte ipler kopuyor çok üzülünce arayacak tek kişi onlar yabancılara da her şeyimi anlatamıyorum ki buraya da yazmakla bitmez çünkü kimse anlatacağım kişileri tanımıyor fırsat buldukça Allah'a sığınıyorum Allah'a anlatıyorum ama onun için de namazları düzenli kılmak lazım.
(11,217 puan) tarafından
Ornek verdim cnm. Benimde anlatick kimsem yok ama zaten pekte gerek duymam. Kucuklugumden beri bu konuda icimde yasarim herseyi.

Aynn en buyyk dinleyici belli zaten ;)
0 oy
(5,041 puan) tarafından
Annem üzülür diye ona anlatmıyorum ablam vardı geçen sene kaybettim hayattayken her gün arayıp mesajlaşırdık hatta her gün bendeydi hiç canım sıkılmazdı yemek yapardık kek börek tatlı çay kahve aklına ne gelirse dedikodu yapardık vs her şeyi konuşurduk ama 1 sene olacak nisanda o gittiğinden beri yanlızım dert ortağım gitti sırdaşım gitti eşim annem abim eşimin annesi babası abisi var ama abla bambaşka bir de babam gelirdi ikisiyle beraber geçerdi günüm ama ikisini de geçen sene kaybettim babamla da sohbet ederdik biz hatta oturup bizimle film izlerdi sadece anısı kaldı şimdi
(1,415 puan) tarafından
Ah canım benim Allah rahmet eylesin Rabbim bu hayatta yaptığı iyiliklerden ötürü öbür tarafta da rahat olmasını nasip etsin inşallah ablana da babana da Rabbim öbür tarafta rahat olmalarını nasip etsin
(5,041 puan) tarafından
Amin amin kuzum inşALLAH
tarafından
Cok üzüldüm okuyunca ne kadar zor Allah sabır versin mekanları cennet olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ben sadece eşimle dertlesiyirum annem kardeşim yada başkasına bisiy anlatmam canım beni tek anlayan şu dünyada eşim valla gerisi boş :))
(1,415 puan) tarafından
Sağ olsun benim eşim de çoğu şeyi anlar ama iş benim ailemin yanına gitmeyi çok istemem ve onun ailesinden dert yanmam olunca nedense anlamıyor abartıyorsun diyor geçiyor relaks ol diyor bana
0 oy
(3,679 puan) tarafından
Kimseye anlatmam birşeyimi anneme anlatıp da birde onun dert etmesini istemem 
(1,415 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum. Anlatmıcam diyorum ama başka kimse de yok çaresiz kalıyorum bu sefer psikoloji bozuluyor
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Annem ve abimin eşi kardeşim gibi ne olsa paylaşırım  esimin tarafindan birsey olmuyor eşim müdahale ettirmiyor uzaktayız esimin ailesinden  esimde düşkün degil ama genel herseyimi annem ve yengemle paylaşırım
(1,415 puan) tarafından
Anladım canım bende yenge yok daha olsaydı bizimkiler i üzmek istemezdim ☺️☺️
(5,950 puan) tarafından
Kiz üzücü bir sey anlatmiyorum ki cok şükür uzulucegim birsey yok olmuyor genel olarak herseyimi paylaşırim  onlarla
0 oy
(3,503 puan) tarafından
İki ablam bir kız kardeşim var hem onlarla hem annemle herşeyi konuşurum konu ne olursa olsun iyiki varlar çok mükemmel aileler ve mükemmel arkadaşlar bana hepsi 
(1,415 puan) tarafından
Allah razı olsun Canım ne güzel. Benim de annem çok kafaya takar o yüzden anşatmayayım diyorum ama elde başka kimse de yok
(3,503 puan) tarafından
En güvenilir kendi ailesi insanın valla tek kötülük düşünmeyen onlar insan o yüzden başka kimseyi bulamıyor anneler de böyle işte hiç bir zaman çocukların derdi bitmiyor kaç yaşına gelirse gelsinler o yüzden iyiki varlar
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Her konuyu eşimle konuşuyorum tek sırdaşım 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ailemle yada ablamla kardeşimle eşimle olan hiç bir problemimi anlatmam eşime karşı ön yargılı yada kötü düşünmesinler diye arkadaşımla dertleşirim eşimede ailemle alakalı problemlerimi anlatmam bu zamana kadar hiç aralarında bir problem olmadı çok şükür Görümcem ailesine kocasını kocasına ailesini kötülüyor hep bir birlerine karşı düşman gibiler
0 oy
tarafından
WhatsApptan görüntülü konuşuruyoruz annem ve kız kardeşimle babamda arar öglen 4lü konuşuruz kızımı görmeden duramaz babam e tabi dertleşiyoruz devamlı üzülüyolar tabi ama onlardan başkada kime anlatıcaz ki insan içinde biriktirse daha kötü oluyo anlatsan onlar üzülüyo :(
0 oy
(418 puan) tarafından
Her derdimi anlatmam, anlatırsam sadece anneme anlatırım o da teferruata girmeden..  Ablam yok zaten
0 oy
(920 puan) tarafından
Ben sadece eşimle konuşabiliyor um çünkü hiç kimsem yok anlatamazsam yatak odasını döküp üç gün oda topluyorum 
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Canım sıkılınca faln annem ve ablalarimla konuşuyorum ama sıkıntılı bı durum oldumu eşimle veya onun ailesyle ilgili sorunum oldumu onlarada anlatmıyorum kaliyo benimle birlikte 
0 oy
tarafından
Herseyimi anlatirim bilirler gizlim saklim ailemden hic bi zaman olmaz saklamam birsey beni olduğum gibi kabul ederler yargilamazlar elestirmezler bu yuzden anlatirim :) Annem en buyuk dostum zaten 
0 oy
tarafından
Anneme kız kardeşlerine hiç bisiy anlatmam..eşimle ilgili hiç bir sorunumu anlatmam.cnku sevmezler eşimi anlatsam başıma kalklarlr ufak bisiyde..bazen kendi kendime konusurm.bazen ağlarım.rahatlarim..konuscak anlatacak kimsem yok doğruyu söylemek gerekirse 
0 oy
tarafından
Kimseyle konuşmuyom içimde yaşıyorm
0 oy
tarafından
Bilirler canım ailem her zmn destekçim Allah başımdan eksik etmesin Annemi bir gün aramazsam triplere giriyor :D abim de asker şuan arar bi sorun sıkıntı var mı diye babam aynı şekilde  evlendikten sonra daha kıymete biniliyor iki taraf için 

İnsan anlatınca rahatlıyor annem abim arkadaştan öteler❤
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Yaşadığım kötü olayları anlatmam canımı sıkan şeyleri de zaten onlarında derdi başından aşkın birde bana üzülmesinler ama bazen kardeşim ile dertleşiyoruz birde eşim sağolsun her şeyim o her şeyi paylaşırım dinler çözüm buluruz birlikte dağılır birlikte toplanırız 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 161 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nidamsenam (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 280 göst.
4 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Beden dili (4,697 puan) tarafından soruldu

400,695 soru

11,988,587 cevap

36,171 kullanıcı

...