+1 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (1,413 puan) tarafından
Canınız sıkılınca konuşacak hiç kimseniz olmayınca kimle konuşmayı tercih ediyorsunuz Ben genelde annem ya da kız kardeşimi arıyorum ama bu sefer de onlar üzülüyor benim yerime bazen çıkmaza giriyorum ki eşim de çoğu şeyi anlamıyor erkek kafası kötü niyetli olduğundan değil de aklı ermiyor yani özellikle de konu ailesi ile ilgili olunca siz ne yapıyorsunuz içinize atıyor musunuz her şeyi bugün post aça aça bir hal oldum zaten haha çok bunaldım. Doğru düzgün aklımıza yatan otel bulamıyorum konuşacak kimse yok daral geldi☺️☺️

32 Cevaplar

0 oy
(1,965 puan) tarafından
Kardeşimle genelde çoğu şeyi konuşurum belli özel konular hariç ama annemlede konuşurum ama beni üzen birşey varsa anneme anlatmam çünkü o benim için daha çok üzülür. Eşimle ilgili kötü birşey olursa da kimseye anlatmam çok ayrıntıya girmeden en kotu kız kardeşime anlatırım.
-Reklam-
0 oy
(15,862 puan) tarafından
Valla ben anlatıyorum her şeyi değil tabi ama bazen akıl almak için bazen içimi dökmek için aynı olayı anneme ablalarım ayrı ayrı anlatmışlığım da var bazen anlattığımı unutup tekrar anlattığım da içime atıp kendimi yiyip bitirmek istemiyorum 
0 oy
(29 puan) tarafından

Çok rahat konuşuyorum herşeyimi anlatırım aramızda 18 yaş var kankam o benim8-):D:D

0 oy
(3,063 puan) tarafından
Iki ablam var onlarla konuşurum genelde anneme her şeyi söylemiyorum benim anlatıp geçtiğim şeyleri kafasına takip büyütüyor
0 oy
(4,390 puan) tarafından
yeri gelir annem yeri gelir ablam konudan konuya fark;D
0 oy
tarafından
Derdi başıma kim verdiyse onunla konusurum. Asla içimde tutmam. Misal eşim sinir etti ise bunu ona söylerim anlatirim. Annem ise ona anlatırım. Genel anlamda herşeyimi anlattığım kişi ise annemdir. Ama ona da aile içi bir şeyleri anlatmam. Herşeyi yüzeysel geçerim. Yarın bir gün ben kocamla iyi olurum. Ama annem çoktan soğumuş olur damattan o yüzden demem bsi 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben annem ve kız kardeşime herşeyi anlatıyorum ya 
0 oy
(179 puan) tarafından
Ablama anlatırım
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kız  kardeşim yok annemlede herşeyi konuşmam bişey olsa hep içimde yaşıyorum rabbim biliyo görüyo 
0 oy
tarafından
Bi abla dediğim arkadaşım var sağolsun o dinler beni :)
0 oy
tarafından
Sadece eşime anlatırım anneme anlattığımda cok büyütüyorsun boş bir sey der ama biri ona küçük bi haksizlik bile yapsa ortalığı kaldırır o yüzden anlatmam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 161 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nidamsenam (541 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 280 göst.
4 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Beden dili (4,697 puan) tarafından soruldu

400,439 soru

11,981,075 cevap

36,157 kullanıcı

...