0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

image

Daha önce anlatmıştım ev tadilat işi var kızlar nerden dert yancam bilmiyorum bana dua edin bu işin içinden hayırlısıyla çıkım şimdide usta bize 2.5 metre mutfak tezgahına 5 bin çekti eşimde mutfak dolabı tezgahiyla birlikte bulmuş ikinci el ama 0 gibi 3750 demiş adam ama ben dediyorum adama malzemesiyle birlikte verdik işi felan gerçi mutfak dolabı felan konuşmadık o adamda başkasından alıyor takiyor ama ben ne yapcam şaşırdım sonra adam tek kanat cam takcam diyor eşimde olmaz diyor ben ikinci el getircem maliyeti düşürmek için adamda kendi elinde olanı takmak istiyor nasıl olcak bu iş bilmiyorum gerçekten :/ eşim haklımı sizce

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhh tavuk bacım hayırlısı ile şu evine gecseydin nedir çektiklerin şu evden 
tarafından
Amin kuzum ya :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sana tavsiye pahalı da olsa ustaya sıfırını yaptır 
tarafından
Canim usta çok fiyat çekiyor ve baktik 0 gibi zaten alacağımız urunler hiçbir farkı yok
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Sıfır olsun bence ikinci elin ne sorun çıkaracağı belli olmaz maddi durum iyiyse 
tarafından
Kuzu ustayla yarın bakacaklar mutfak alamayiz 20 bbinliraya maal oluyor dolaplarda kötü mecbur alcaz diğerini ama yeni digerleride eski degil
(2,826 puan) tarafından
Anladım canım en iyi siz bilirsiniz hayırlısı hangisiyse o olsun
tarafından
Bak ekledim cnm posta
0 oy
tarafından
........ ...........
0 oy
tarafından
Yani eger yeniyse 2 el de olur gercekten cok pahaliymis allakimi 2 el mermer ne kadara
tarafından
Canim ikinci el ama kullanılmamış oyel mermer dolaplar hepsi 3500 abide bize diyor dolap mermer komple 20000
tarafından
Yuh oyle pahali olmus ya ikinci el guzelse bence al
tarafından
Güzeldi ama uymuyormus posta koydum resmini zaten cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 195 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,121 cevap

35,176 kullanıcı