+2 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Meyve yemiyor sebze yemiyor hiçbir şey ağzına sürmek istemiyor sevmiyor çocuk yemek yemeyi sevmiyor ya da seçiyor mesela İnsan kendi çocuğunun ne yemek sevip sevmediğini bilir değil mi Ben benim çocuğum yemediği için ne sevip sevmediğini bilmiyorum meyve yemiyor ya Hiçbir çocuk meyve yemez mi hiçbir şey yemiyor gerçekten aç yatıp aç kalkıyor nasıl yaşıyor ona şaşırıyorum

10 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
Hangi yiyecekleri tüketiyo kuzum peki ? Neyle karnını doyuruyo? 

Kan değerlerine baktırdınız mı? 

Benimde oğlum var aynı yaşta o yüzden merak ettim..
tarafından
Kahvaltda sadece 1 yumurta öğlen zorla çorba gerisi boş abur cubur
(140 puan) tarafından
Kan değerlerine baktırdın mı kuzum ? Benim oğlanda öyle. Kan değerlerine baktırdım geçen hafta . D vitamini falan yerlerde resmen..
tarafından
Baktırmayı düşündüm Hatta gidecektim randevu aldım yağmur yağdığı için gidemedim ama hava güneşli olduğu bir gün götüreceğim
(140 puan) tarafından
Mutlaka götürdüm kuzum . Doktor yılda bir kez mutlaka baktırın dedi bize. Birde abur cubur verme . Belkide evet iştahsız bi çocuk . Yiyip karnını doyuracağı kadar ev yemeği ver onu yesin. Abur cuburla belkide karnını doyuruyodur.
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benimkide 2 yaş aynı valla 
tarafından
Hic mj bisey yemiyor
(2,196 puan) tarafından
Valla telefona baktırarak kendi haline bıraksam yemez hiç
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aynı postu bnde actim bugun :/
tarafından
Ya artık yıldım yıldım resmen
(22,070 puan) tarafından
Bn bugun artik ağladım varya tüm gün sdce 1 taş çorbayla durdu
tarafından
Ben hala siniriden patladm artk mama mama diyo ama ne getrsem yemiyo
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Benimkide öyle sadece yayla çorbası muz çikolata bunları yiyor başka ne yese cigneyip Tükürüyor 

0 oy
(176 puan) tarafından
Bizde 23 ayligiz aynisi gerci benimki hala emiyor ama istah 0 sebze meyve yumurta peynir tadini bile bilmiyor agladim sinirden bugun vallahi memeden kesecegim nasil kesecem onuda bilmiyorum
tarafından
Canım Ben sırf bu çocuk yemek yesin diye alışverişimi hep bu çocuğa göre yapıyorum gerçekten ama yemiyor hep yani telef Ben her gün sinirden ağlıyorum ninni
(176 puan) tarafından
Alisverisi birak ben gunluk menumu cocuguma gore yapiyorum ama malesef
0 oy
(79 puan) tarafından
Canım biraz arasını uzat yeme süresinin bide baktın yemedi hadi bişey yemedi abur cubur veriyim deme benim kızımda bı tane kek yese o gün devamını istiyor uzun zamandır evede almıyoruz biz şimdi güzel yiyor bide böyle makarna nohut simit elma gibi patates gibi kendi yiyebilcegi şeyleri eline verirsen hevesleniyor benim kızım öyle en azından fikir olur belki 
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim kız da aynı sabah sadece yumurta yer 1 yumurtanın yarısını yer yarısını döker hayatta sebze yemeği yemez mandalina elma falan yer patates yer bu kadar bide bu ara çok süt içiyor yarım litre süt içiyor nerdeyse ama yemek asla yemiyor bir ara kendimi sucluyordum yemiyo diye ama oturup mantıklı düşününce kendimi suçlamayı bıraktım ben her öğünde yapıyorum yemeğimi önüne koyuyorum kendisi yemiyor benim bir suçum yok napayım aç olsa yer diye düşünüyorum ama o kadar yemeyle nasıl acikmiyor onu da anlamıyorum
0 oy
tarafından
Bi doktora götür canım 

Benim de 2 yaşında ama şükür yiyor aç kalsa evi de yer 

Sen bir doktorla görüş 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Of bende aynı durumdayım hicbirsey yemiyor mama da içmiyor ben delircem artık nasıl aç yaşıyor anlamiyorum .sabahtan beri hicbisey yemedi ya kaç çeşit yemek meyve hazırladım ağzına sürmüyor .kan değerlerine baktırdım çinko vitamin kullaniom yok ya etkilemio acikmio
0 oy
tarafından
Abur cubur veriyosan o yuzden yemez zorlama ama sık sık teklif et muz falan da mi yemiyo ya genelde sever cocuklar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 214 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 473 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 418 göst.