0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Y oğlum ateşlendi. Burda postta açtım çok öksürmüyodu test yapmadılar acile gitmiştik. Bişeyi yok dediler. Peşine ben ateşlendim öksürdüm falan oğluma öyle dedikleri için test vermedim. 4 gün falan oldu. Şimdi hafif öksürük var 2 gün önce de tat koku gitti. Bugün iş yerinden biri pozitif çıktı. Benden bulaştı gibi hissettim. Oda bende öyle düşünüyorum dedi. Müdürü aradı böyle böyle pozitif çıktı testim dedi. Benim durumu anlattı, müdür yıllık izinde. Müdürde çalışmak istemiyosa versin test yatcam ben diyosa versin dedi. Sizce şuan test vermeli miyim? İş yerinde birinin annesi kanser hastası benden virüs giderse o vicdan çok kötü. Doktorlar çok rahat konuşunca oğlum için bende test vermedim. Ama şimdi zaten atlattın bulaşmaz bundan sonra gibi de konuşuyolar ne yapayım bilmiyorum. Ben pozitif çıkarsam eleman kalmıcak mağazada. Ben iyiyim çalışırım derdim rapor almak değil başkalarına bulaşması ama müdürün o "yatmak istiyosa çalışmak istemiyosa test versin" lafından sonra vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. Kendisi de kocası pozitif çıkınca rapor alıp yatmış evde ama ben test verip pozitif çıksam çalışmamak için test verdi olucam

3 Cevaplar

+1 oy
(3,140 puan) tarafından
Bulaşıyor emin ol. Babamın 7. gününde abime bulaştı abimden de bzie bulaştı. Mutlaka test ver hastaneye git çalıştığım yerde korona olan biri çıktı kendimden şüpheleniyorum de yaparlar. O çocuk olduğu için yapmamislardir.
(1,097 puan) tarafından
Doktor direk ateş var diye buraya göndermişler ama covid değil normal grip dedi yolladı. Müdürün o lafından sonra test verirsem ççalışmamak için test vermiş gibi olucam
(3,140 puan) tarafından
İyide herkese virüs bulaştırsan daha mı iyi ? Dükkanda bı sen kalırsın o zaman.
(1,097 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum. Zaten iş yerindeki pozitifi öğrenince ben burdan teste gideyim dedim. Müdür öyle diyince şüpheye düştüm
(3,140 puan) tarafından
Boşver ne derse desin. Hastalık bu hem iş arkadaslarina hemde müşterilerle iletişimin varsa müşterilere de bulastirisin 1 kişi bile bile birsuru kişiye bulastirmis olur.
(1,097 puan) tarafından
Gidicem vericem valla sağolun
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ver kuzum vebal alma inşallah yoktur
(1,097 puan) tarafından
İşte bende direk teste gideyim dedim. Müdürün o lafından sonra sanki çalışmamak için test veriyomuşum gibi olacak
(14,428 puan) tarafından
Müdür saçmalamış bence o ne demek öyle
(1,097 puan) tarafından
Kendisi, kocası pozitif çıkınca rapor alıp yatmış evde. Test vermemiş ama taşımayayım size virüs demiş. Konu çalışanı olunca çalışmamak için test veriyo olucak
0 oy
tarafından
Benimde kızım geçen ateşlendi öksürüğü vardı şimdi o iyileşti bugün ben çok kötüyüm önceden virüs olmuştum aynı belirtiler yine var burnunun direği sızlıyor resmen tat koku kaybı var çok kötüyüm acaba bendemi kızımdan kaptım
tarafından
Ha şöyle birşeyde var 15 gündür hiç biryere gitmedim evdeydim hep
(1,097 puan) tarafından
Oğlum 2-3 günde atlattı benim 4 gün oldu öksürük hala var. Dışarı çıkmasam testte vermem ama markette çalışıyorum milletle muhattap oluyorum
tarafından
Aynen bnm kızımda çabuk atlattı öksürük hala var benim bugün başladı herşeye dayaniyorumda tat koku kaybı çok kotuuu sanada geçmiş olsun
(1,097 puan) tarafından
Çok sağolun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 294 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,460 puan) tarafından soruldu