0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba hanimlar,

kpss ye hazirlaniyorum daha dogrusu yeni basladim. dogumdu lohusalikti detken o donem zaten olmazdi simdi 3,5 aylik bebegim ve sinava hazirlanmaya karar verdim venim gibi olan anneler var mi bebegim hic durmuyor gece cok gec yatiyor gun boyu da surekli kucakta durmak istiyor. kisa birsey uyusa hemen yemek yapiyorum. ev topla supur derken firsatim olmuyor benim gibi olup sinava hazirlanan varsa onerilerinizi paylasir misiniz sizler nasil calisiyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Bende başlamıştım şimdi kitaplar tozlandj yapamadım ben çok zorlandım bölümün nedir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay yok ben asla yapamam şu zamanda. Kızım 3_4 aylıkken aşırı huysyzdu. Kolikti ve alerjik bebekti. Sürekli ağlıyordu. Ben ders fln düşünmezdim. Şuan 10 aylık oldu şimdide peşinde dolanmktn yoruluyorum 
0 oy
(867 puan) tarafından
Ben de aof okuyorum gündüz hiç çalışıyorum gece bebeğim.ve eşim uyuyor. Kahvemi alıp bir iki saat çalışıp uyuyorum 
(506 puan) tarafından
benim o da var canim son bir dersim kaldi onu verirsem ins mezun olacagim.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bir kizim.5 yasinda. Biride 5 aylik. Uzaktan onlibe egitimle okuyorum.
0 oy
(920 puan) tarafından
Benim üç yaşında bir oğlum 8 aylık bir bebeğim var ders çalışıyorum diye kaynanam geldi Allah razı olsun her işi ortak yapıyoruz çocukları bana düşürmüyor büyük yanımda oturuyor ben de öyle ders çalışıyorum 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ben çalışıyorum sağ olsun bebegim1 yaşında ve annem bakıyor baktım evde çalışamıyorum dershaneye yazıldım son 8 ay kaldı 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben yks ye hazirlaniyorum. Kitaplar ortada dolaniyo fırsat bulduğum an oturuyorum başına. 2 kızım var üç yaşında ve dört aylik
0 oy
(7,458 puan) tarafından
calısamıyom kı marta sınavım var
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bende istiyorum ama maalesef bebisten ötürü olmuyor

Bekarken bi fırsat geçti elime eşim için kabul etmedim şimdi de niyetim var ama yapacak güç mecal yok 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Toprakeva (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 213 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.