0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evde wifi bağlamayı düşüyoruz  turktlelefom nasıl oluyor kaç gün düşüyor evde bağlamak için ne yapıyorlar   bilmem lazimm

7 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Süperbox alın her yere taşınır internet.
tarafından
Parasida ebesinin nikahi ama sjjs
tarafından
Süperbox fiyatları nedir
tarafından
200 üstü uçuk canım akıl işi değil tayinci değilsen ev seninse bir here gitmiyorsan boş yani
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bizimkide turktelekom asko bnce en iyisi bu 
0 oy
tarafından
Başvuru yapıyorsun gelip bağlıyorlar 1 saate net geliyor 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Valla bizde düşünüyoruz bacım 100 TL ev interneti sınırsız 85 TL fatura eşime dedim zaten sürekli evdeyim wifi bağlat ben kontörlü hatta geçiyim diye. Modemleri pahalı oluyormış onu parayla alıyomışsun başvuru yapıyorsun adamlar gelip bağlıyor kız birşeyi yok. Bizim çevre hep türknet kullanıyor onu bi araştır çekim gücü en iyi oymuş
tarafından
Yorumuma bak cnm bugun.baglttik modemde takilfi ayda 120 tl ilk ayda ucretsiz
(3,730 puan) tarafından
Benim halamlar da türk Telekom bağlattı tahahhüt yaptılar bide hiç çekmiyor canım biraz kullanınca anlarsın çok aşırı yavaş bi internet üç beş kişi bağlanınca aşırı yavaşlıyor onlar sizden modemin parayı da çıkarmış zaten kuzum 20 TL fark var arada yılda 240 TL eder
tarafından
3 kisiyiz evde zaten kzm video falan izliyor sorunyasamadik
(3,730 puan) tarafından
Doğrudır canım onların büyük oğulları var tabi oyun şu bu daha hızlı istemiş olabilirler evin durumuna da bağlı tabi ama benim dediğim fiyat olarak da uygun tahahhüt de yok. Tabi ki herkesin kendi kararı post sahibi araştırır bakar
tarafından
Haklsn canm
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Annem gil turk Telekom kullanıyor görüntülü konuşunca yarı görüyorum yarı görmüyorum onları superbox çok iyi heryerde çekiyor. 
0 oy
(316 puan) tarafından
İnternet icra takibi yaptığım için soyelyim kuzum önce küçük bir uyarı oturduğunuz yer alt yapıyı destekliyorum mutlaka sorun. Sonrasında sadece Türk Telekom alın çünkü bütün firmalar alt yapıyı türk telekomdan alıyor . 
(1,034 puan) tarafından
Allahım gök net diye bi internet kullanıyorduk binaya taşındıktan sonra türk telekom almış alt yapıyı aynı bina içinde10 numaradan8 numaraya taşıyamadılar sözleşme var diye1 bucuk sene her ay para ödedik zehir zıkkım olsun donduralım dediler ne bilelim dondurdular bu seferde süresi uzadı cok gözyaşı döktüm ne para ödedik malesef

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 326 göst.
6 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.