0 oy
320 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar bu hastalığa yakalanip kurtulan var mi

7 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Nedir bu açıklama yapar mısın asko
(59 puan) tarafından
Kas romatizması canimm kas ağrıları
(942 puan) tarafından
Baktım şimdi internetten cnm Allah sifalik versin
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Kurtuluşu var mı ki cidden ya bütün dengem bozuldu 
(59 puan) tarafından
Neler yaşıyorsunuz çok değişik bir hastalık yaa bazen iyi bazen çok kötü
(2,447 puan) tarafından
En çok sırtımda karıncalanma ve aşırı ağrı yaşıyorum kuzu. sağ kol ve parmaklarimda uyuşma, sürekli yorgunum, sinirliyim, psikologa gittim bir süre ağır depresyona girmişim, sürekli baş ağrısı, gerginim, odaklanamıyorum dikkat eksikliği var. Çok fenalardayım
(59 puan) tarafından
Yaa ben de beş ay önce doğum yaptım yeni yeni ağrılar gelmeye başladı ne yapacaz böyle bilmiyorum sırtımda karıncalanma yanma var ayak bileklerim bile agriyor derman kalmıyor
(2,447 puan) tarafından
Kilo var mı kuzu kilo da etki ediyor benim kilom da fazla 3 sene oldu doğum yapalı ama insülin direnci de var kilo veremiyorum oda ağrı yapıyor
0 oy
(3,137 puan) tarafından
En büyük etken stres bu hastalıkta ben ne zaman stres yapsam birseye üzülsem ağrılarım oluyor diğer türlü olmuyor 
0 oy
(400 puan) tarafından
Düzelmiyor ben daha dün ağrı kesici kas gevşetici iğne yaptırdım anca o ağrıyı kesiyor biraz. Hap krem vs işe yaramıyor. Ağrı kesici de muscorin ve dikloron karıştırığ yapıyorlar bana.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben canım 15 yaşından bugüne cekiyorum yasım 34
(288 puan) tarafından
Mrb fizik tedaviye gttinizmi peki bende bugün öğrendim fibromiyalji olduğumu:(
(9,247 puan) tarafından
Bi işe yaraöadı o zamanlarda rahatlıyorum ama bırakınca aynı
(288 puan) tarafından
Anladım tşk.ederim:((
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hastalığı bilmiyorum ama mutlaka hacamat yaptırın 3 ay arayla bi kaç kez tekrarlayın. Kas hastalıklarına birebir Allahın izniyle. Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Gittigim kuaför  yakalanmis canim. Heray bir igne oluyomuş  onu olmazsa ayakta bile duramsm dedi. Ama oncesinde kemotarapi agirliginda bi tedavi olmuş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
10 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pakize333 (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 118 göst.
19 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yirmiki (84 puan) tarafından soruldu

380,130 soru

11,379,670 cevap

34,868 kullanıcı

...