0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar şimdi şöyle giriyim konuya bu saatte :D

Kayinvalidem Normalde çok konuşan biri telefonda bi konuşsak 1 saati buluyor anlatıyor anlatıyor karadan havadan bende nasıl kapatabilirim diye düşünüyorum

ama kapatamıyorum bir türlü sıkıcı geliyor:angel:mecbur konuşuyorum Bende konuşmayı pek sevmiyorum tabi kendi ailem hariç

Sizde nasıl oluyor merak ettim banada yardımcı olun bu konuda :'(

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Konuşmayı sevmiyorum kendi ailem hariç kısmına takıldım eşinin aileside senin ailen değilmi cnm 
(145 puan) tarafından
Aynen bende oraya takıldım ...Demek ki kendi ailesi bas taci erkek tarafi ayak alti
(121,318 puan) tarafından
ayni yere yakilmisiz
(935 puan) tarafından
Aynen ne saçma bir görş
tarafından
Demi ama
-Reklam-
0 oy
(14,573 puan) tarafından
Aynı sorun bizde de var çok uzun sürüyor konuşmamız sanki önemli birşey konuşuyoruz halbuki ottan b.oktan yani ☺️
0 oy
(619 puan) tarafından
ya arkadan ısrarla biri ariyor diyorum  ya kapıyı tıklatıyorum ama kapiya giderken ses kısmını kapatıyorum, kapi çalıyor bisey diyon mu diye. Ya cocugaa bakacam füalan diyebilirsin. 
0 oy
(470 puan) tarafından
Benim kaynanamda çok konuşur tadigim tanımadığım insanlardan bahseder durur ordan girer başka yerden çıkar ama iyi anne sonra görüşürüz derim yada çocuk durmuyo fln yaparım 
0 oy
(145 puan) tarafından
Konuşmayı sevmiyorsan kendi ailenle nasil konusuyorsun uzun uzadıya ???
0 oy
tarafından

Ay ben de tam tersi saatlerce konusmayi severim :D ama sıkıldıysam neyse anne bisey diyo musun ben de yemek yapcm cocuga yemek yedircm cocuk durmuyo vs der kapatirim herhalde :D

0 oy
(158 puan) tarafından
Keşke kendi aiilemize gösterdiğimiz Sabri ve idare etmeyi eşinizin ailesinde gostersek.
0 oy
(5,420 puan) tarafından
Yaaa günah konuş kız ne olcak  sesi al dışarıya hem işini yap hem konuş bak ailenle de konuşuyorsun  onunlada konuş sen aslında kaynananla konuşmayı sanki sevmiyor gibisin..
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bnde kendi annemle ablamala çok konuşurum. Kayinvalidemle çok uzun konusmayiz. En kötü kızın yemeğini yapayım acıktım diyo der kapatırım. Ya da aaa kapıya vuruyor kocam geldi galiba filan der kapatırım. Hiç uğraşamam
0 oy
(121,318 puan) tarafından
alisirsin konusmaya
0 oy
tarafından
Ay cok zor öyle ya. Bnm de babam öyle yapar eşime saatlerdir anlatır tanımadığı bilmediği insanları anlatır eşimde çok sıkılır ama kırılmasın diyede bişey diyemez :) 
0 oy
tarafından
Ben konuşuyorum valla kaynanama 30 yıl önceki mevzuları tekrar tekrar anlatır aynı olayları her seferinde ilk defa duymuş gibi dinliyorum eşimde dinler eşim hergun aynı konuları konuşuyor eşimle, ben   kirk yılın başı konusuruz 1 saat falan ya komşusunu anlatır bana ya geçmişi çünkü evden dışarı çıkmıyorlar hayatlarinda değişik birşey yok ne anlatsın aynı şeyleri anlatıyor sıkıcı ama konuşuyorum kırılmasın diye eşimin annesi sonuçta saygıdan konuşurum o kapatan kadar tatlım  anne bunu 30 kere anlattın demem yani konuşma ihtiyacı duyuyor onlarda arada bir konusuver ne olacak tatlım 
0 oy
tarafından
Ayrım yapmıyorum ben ama baktım sıkılıyorum direkt olarak mesela "iyi anne var mı bi isteğin arzun" kapatıyoruz o şekilde. Ben herkese karşı öyleyim kendi aileme de yani
0 oy
tarafından
Araşmayiz biz yakın oturuyoruz haftada 2 yada 3 gün toplanıyoruz zaten bi gün eltimde bi gün bende bi gün eşler izinliyken kayinvalidede toplanıyoruz oda yetiyor zaten :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 401 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 405 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Adana01 (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 662 göst.
0 oy
6 cevap 273 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu