0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kac aydır vardi kasintim ama dün patlama noktasıydı kizim gözüne yag coz sıkmıştı sanirim kurdeşen de strrse gelmiyor resmen kaşıntı azdı. göğsüm ve boğazımı kasiya kaşıya bi hal oldum acile gittim igne yaptılar kremle ilac verdiler kurdeşen dediler ama bi cildiyeye görün dediler

5 Cevaplar

0 oy
(6,823 puan) tarafından

Canım daha geçen gün oldum bak bu çok iyi geliyor sağlık ocağına sorup bundan yazdirabilirsin

image

(31 puan) tarafından
Ictim canim bunu bi fayda etmedi cok sagol
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ya arada ablamdada oluyor maffoliyordu
(31 puan) tarafından
Cok fena Allahim kimseye bu haftalığı vermesin
0 oy
(204 puan) tarafından
Ben oldum canim emziriyorum diye igne yapmadilar kolum sırtım cok kotu kasiniyordu doktorun verdigi kremleri duzenli kullandim sabah ogle aksam suruyodum 1 haftada gecti şükür dedigin gibi stres cok etkiliyo
(31 puan) tarafından
Felâket ya Allah kimseye vermesin.  Sen kaşıntı olmadan da bi hafta kullandin mi canim kremi. Banada hem ilaç hem krem verdi ikisinide kullanip bitirecem
(204 puan) tarafından
Kullandim kasintimda oluyodu canim oyle oyle azaldi gecti ama ben kasintim basladi mesela ertesi gun gittim doktora benimki baya baya erken tedavi oldugu icin gecti 1 haftada kremle
0 oy
(3,950 puan) tarafından
U.yuz olmayasin canım salgın durumunda şuan  
(31 puan) tarafından
Yok canım benim bayadır vaar sadece bugünlük degil yaklasik 1 yıldır ama gitmiyordum dün iyice kötü oldum acile gittim
0 oy
(5,467 puan) tarafından
Görümcemin kızı oldu iğne vurdulardı canım 
(31 puan) tarafından
Banada vurdular canim simdi biraz rahatil oda cok uyku ve halsizlik yapıyor.
(5,467 puan) tarafından
Doğrudur canım 3 4 kere felan vurdular

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 34 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,308 cevap

34,836 kullanıcı

...