0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,615 puan) tarafından

Arkadaşlar öncelikle merhaba, Beni eskilerden bilenler bilir 3 cü bebeğime hamileydim oğlum 1 buçuk aylık ve ben kovid oldum :(  7 gün geçti 8 ci gün test yaptırdım pozitif çıktı yine  bugün pozitif olalı 11 gün oluyor emziriyorum ilaç kullanmıyorum hiç aşım da yok bir türlü gidip olamamıştım hamilelik sıkıntılıydı neyse ben hâlâ pozitifim çok şükür Allah'a yatak döşek yatmıyorum çok ağır dir durumda değilim sadece şu hastalığı vücudumdan atmak için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum sırt ağrım çok var onun için parol içiyorum evde 3 tane küçük çocuk onlara bulaşır diye de korkuyorum ortanca oğlum çok huysuz kızım da birşey yok bebeğim de emmeye devam ediyor normal bir durum da ama ben napıcam arada boğazım acıyo genelde sırtım ve başım çok ağrıyor geçirenler bana bir tavsiye önerebilir misiniz ❤️

2 Cevaplar

0 oy
(7,174 puan) tarafından
Zor olanı atlatmissin bende ayniydim  bir sorun yaşamadım. 
(1,615 puan) tarafından
İlk pozitif olduğumu öğrenince çok korkmuştum kayınpederim çok ağırlaşmıştı aşısı olmasına rağmen ama onların verdiği ilaçları da kullandı galiba ondan oldu bende öyle olurum falan sandım baya bi korktum.
Yani şuan taşıyıcı mı oluyorum sadece inan varya arayıp bilgide vermediler hiç
(7,174 puan) tarafından
Benim kaynanamda kayınpederim de asi oldu zor geçirdiler ben olmadım emzirirken yakalandım bir burun tıkanıklığı az boyun ağrısı ve koku kaybı ile atlattım . Asi falan hikaye
(1,615 puan) tarafından
Ben şimdi 3cü testi ne zaman yaptırayım 2 Şubat'ta pozitif çıktı
(7,174 puan) tarafından
Daha yaptirmana gerek yok canım kimse yaptırmıyor normalde on günden sonra bitiriyor hastalık etkileri bazen aylarca kalabilir bu mikrobu taşımak değildir içim rahat etsin dersen de pazartesi versen kesin negatif çıkar
(1,615 puan) tarafından
Pozitif çıktı son postuma bakar mısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım udi hindi yağını aldır aktardan tozuda olur o hastalığı atıyor vucuttan ben öyle atlattım aşımda yoktu emziriyorum da
(1,615 puan) tarafından
Nasıl tüketicem 14 gün oldu testim pozitif çıktı
tarafından
Günde 1 tatlı kaşığı içiceksin.tozunuda bala karıştırıp ye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
17 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyye-3461 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 265 göst.
0 oy
8 cevap 133 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu

378,120 soru

11,317,389 cevap

34,763 kullanıcı

...