0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından

1 aylık fatura. Hic kapanmadi. Petek suyu cesme suyu ne varsa kombi hep en sonda calisti. Daha çok bekliyordum. Oyle alismisiz ki pahaliliga su faturaya sevindim resmen az geldi diye. 

image

23 Cevaplar

0 oy
(13,314 puan) tarafından

Ulkece buna sevinir olduk :O

tarafından
Kız bana 400 TL geldim kafayı yedim
(13,314 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayır etsin 450 geldi bize
(1,363 puan) tarafından
Hiç kapatmadim 42 günluk bebegim var. Gelen hergun zamlardan sonra sukrettik bu fiyata
tarafından
Kuzu bnde hiç kapatmadm istanbuşa 1 hafta kar yağdı 60 ta 70 te yaktm diğer günler 40 50 ama bu kadarda olmaz yani daha geçen ay bna 235 tl geldi
tarafından
SiZde ne kadar kapatmadm yandı die şükretmeyin bnce size gelen fatura hele oldukça fazla kuzu
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından

:woot:dicek bise bulamadım 

(1,363 puan) tarafından
Yazik gunah ama hersey almis basini gidiyor 42 gunluk bebegim var hic kapanmadi, evden ciksak bile açik biraktik ki evin isisi dusmesin diye. Daha cok bekliyordum iyi geldi yinede
0 oy
tarafından
Gözün aydın diyelim yani ne diyelim ki
(1,363 puan) tarafından
Birsey demekten degil de hergun zam geliyor , hic kapanmadi daha çok gelir diye dusunuyordum. Yoksa insanin temel ihtiyaclari bukadar pahali olmamali
tarafından
Bende hiç kapatmıyorum 1000 gelmiş 45 de yakıyorum elektrik desen 355 tl hakkımı helal etmiyorum burunlarından gelsin hiçte normal degil 700 ü anlarım 800 vss ama 1000 nedir vicdanları hiçmi yok. Günümüz şartları maaşa zam yapıp milletin ekmeği ile oynamak bi yerden verip 10 yerden almak olmuş asla normal değil
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Masallah yinede cok
(1,363 puan) tarafından
42 gunluk bebegim var, hic kapatmadik. Ulke normal sartlarda olsaydi coktu ama hergun zam geliyor. Gelen o zamlara gore normal. Yoksa temel ihtiyac icin bukadari cok para. Dukkana 400 bin elektrik gelmis. Yazik gunahh şu faturaya sevinir olduk
0 oy
tarafından
Çok gelmiş kız
(1,363 puan) tarafından
Normal sartlarda cok ama 42 gunluk bebegim var hic kapatmadik ve hep en ustte kombi hic ayarlarini dusurmedim. Gelen günluk zamlardan dolayi bunada sukür
0 oy
tarafından
Gi sana milyarli bi faturami gelmis onami sevindin banami oyle geldi
(1,363 puan) tarafından
Guzelim şoyle soyliyim ust katimiz boş, 42 gunluk bebegim var, hic kapatmadik. Zamlar ortada, hergun daha cok zamlandigi icin ve hic kapatmadigimiz icin daha cok bekliyordum. Normal sartlarda yine cok, ama hergun zam zam zam ona istinaden yine iyi hic kqpatmadigimiz halde.
0 oy
tarafından

580 geldi diye oturup aglicaktim :'( 7 petek var hepsi de buyuk hiç kapanmadan yandı 

(1,363 puan) tarafından
Normal sartlarda evet cok ama diyorum ya 42 gunluk benegim var ve hic kapanmadi. Evden ciksak bile isı dusmesin diye acik biraktik. Kombinin ayarlari en sonda, hergun zam hergun zam daha cok gelecek diye dusundum. Hersey zamlaniyo diye yoksa bana kalsa bir insanin temel zaruri ihtiyaclari bukadar pahali olmamli. Isyerimize 400 bin elektrik faturasi geldi. Boyle bi ulkede yasamak beni  üzüyo. Hem istihdam sagliyoruz, uretim yapiyoruz indirim olup tesvik olcagina sanayi elektrigi diye anamizi aglatiyolar. Hersey pahali oldugundan buna sevinir olduk. Ne gunlere kaldik
(14,061 puan) tarafından
Amin canım inşallah
(14,061 puan) tarafından
400 bin mi inanamıyorum ne uretiyorsunuz daha önce ne kadar geliyordu ayy şok oldum
(1,363 puan) tarafından
Ggyk - plastik hammadde ureticisiyiz, gecen ay 480 bin geldi, ondan once 342 bin civari bu ay 400 ama bu ayin bi 10 gun kadari yeni yerde uretim oldugu icin az, yoksa bu ay 700 bulacakti. Her ay şok yasayip 2 gune kendimize geliyoruz :) allahim isimizi gucumuzu rast getirsin daha cok versin yoksa ayakta durmak cok zor
(14,061 puan) tarafından
Rabb'im bol bereket versin inşallah
0 oy
(1,467 puan) tarafından
14 bine seviniyosun sandım bı an sonra dikkatli bakınca gördüm faturayı. Bizde bu ay evde bile değildik nerdeyse 15 20 gün kapalıydı bize 350 geldi en fazla 10 gün anca oturduk evde tam otursaydik nolurdu acaba ve sadece 3 petek yaniyo
(1,363 puan) tarafından
Amann dur allah askina yuregim dayanmaz ona :) üzücü birsry aslinda isinmak luks degil ihtiyac bukadar pahali olamamali. Dukkana 400 bin elektrik geldi. Her ay 1 ev parasi elektrik oduyoruz, bu pahalilikta bu faturaya sevinir olduk ya bizi bu gunlere getirenlere yaziklar olsun.
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Gayet iyi gelmiş en sonda çalmasına ragmen:) banada 265 geldi elktrkte 180 sabh aksm yanyo 40da :) 
(1,363 puan) tarafından
Evet beni korkuttular sonda calistirma cok gelir falan ama yapcak birsey yok 42 gunluk bebegim var 1000 degil 5000 de gekse yanacakti. Sadece oyle alismisiz ki pahaliliga hergun gelen zama, su faturaya resmen sevindim. Cunku daha cok bekliyordum iste hem son ayarda hem hic kapanmadi diye
0 oy
(799 puan) tarafından
Bna 477 geldi dind3n beri uykularim kacti 
(1,363 puan) tarafından
Kabul edilir bir tutar degil de, ulke sartlarinda  ve benim kombi son ayarda, 42 gunluk bebegim var hic kapatmadik o yuzden yine iyi  geldi diyorum.
(799 puan) tarafından
Bnmde 1 ay snra dgumum var bklm kombi 45 de calisiyor arada yukselttim kizim var 2 yasinda  hastaolmasn die 2 tane petek mutfak bnyodaki calisiyo bi
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Evim 3+1 salon banyo heryer petekler açık. Ve hamam gibi kısa kolluyla durulur 620 geldi. Yine fazla bence
(1,363 puan) tarafından
Ooo bizim bukadar yanmaya ev 25 derece de olmadi ama, ust katim boş ve arada klimayla destekledik. Mesela bebegi yikayacagimiz zaman klimayi bile actik.  Ayarlar en sonda. Daha cok bekliyordum yine iyi gibi
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Bize de 725 geldi 

Sıcaklık 50 şu 50 de yanıyor uic indirmedik eşim de zamanlara oranla iyi geldi dedi 850 900 bekliyordu :)
(1,363 puan) tarafından
Evet zamlara gore iyi diye degerlendiriyoruz yoksa bana gore bir insanin temel ihtiyaclari bukadar pahalli olmamali. Benimde kombi hep en sonda calisti 42 gunluk bebegim var  ust katim boş, hiç kapanmadi cok gelir dediler ama yine iyi geldi. Nasil alistiysak zama kendimi 2000 ve uzerine hazirlamistim
0 oy
(802 puan) tarafından
Benim 700 geldi beynim duracaktı nerdeyse
(1,363 puan) tarafından
Cok guzelim çokk ama nasil alistiysak zama buna sevindik. Cunku hep son ayarda ve hic kapanmadan calisti ya daha cok gelir dedim ama cok sukur
(802 puan) tarafından
Aynen kuzum valla en düşük te yakmama rağmen 700 geldi beynim durdu resmen
0 oy
(120,138 puan) tarafından
bunada sukur   
(1,363 puan) tarafından
Oyle valla, daha cok gelir diye dusunuyordum 2000 ustune hazirlamistik kendimizi
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla ne hale geldik Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(48,996 puan) tarafından
Bizde bin lira bekliyoduk 770 geldi
0 oy
(23 puan) tarafından
Bana 600 gelen fatura bu ay 951 tl gelmiş her sey aybi hayir yani yeterince isinsak gik demicem evde donuyoruz buz gibi bakalım bu ay daha zamlı gelecekmiş 1800 falan bekliyorum 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Aunen bendw 1500 bekliyodum 933 gelmiş sevindim aw sevindiğimiz faturalara baksana
(1,363 puan) tarafından
Evet saka gibi ve kabul edilebilir degil ama ülkenin sartlarinda sevindik. Arabanin deposu bu fiyata doluyo evi isitmisiz cokmu :)
(5,220 puan) tarafından
Aynen ya nereye kadar gidecek bu durum bakalım
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Biraz once geldi 3 petek yakiyoz 10 gun kadar 50 de yaktik gerisi 46 47 495 gelmis bizede bundan knceki ayda 12 gun 350 geldi bjzde cok bekkiyorduk buda cok da napalim 
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Bana 445 geldi iyi isindigimiz halde evim güney cephe ara kat. geçen sene en fazla 295 ödemiştik simdiki faturaları görünce 445 i öpüp basima koyasım geliyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (956 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 433 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ozge6561 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 264 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (853 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 373 göst.