+1 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (157 puan) tarafından
Bebek çantası aldım ama kendi eşylarım için falan sizce sırt çantası mı alayım kendime evde bar daha doğrusu yada orta boy valiz var onamı koymalıyım

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hepsini bi valizde topla bebek cantasini zaten hep kullancaksin hastanede oendinize kalabalik yapmaktansa bi valizde toplanmis olur
tarafından
Kiz kac gun kalicaginada bagli evet
(157 puan) tarafından
Ozaman çok büyük olmayacak sanırım benim gözüme büyük geldi daha hazırlamadım hazırlasam belki bende sığdıramayacağım
tarafından
Yani hazirlarken anlarsin yavru buyuk varsa direk ona ayarlarsin olmadi
(157 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence evdekine koy canım zaten bir gece kalacaksınız 
(157 puan) tarafından
İkiside evde var orta boy valiz çokmu büyük olur diye düşündüm açıkçası
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bu ay doğum yapicam orta  boy valize koydum yapışkanlı poşete koydum hepsini Tek valiz göturucem 
(157 puan) tarafından
Bebek çantası almayacakmısınız yanınıza
(2,769 puan) tarafından
Sırt çantasına sadece bebek bezi ıslak mendil biberon pişik kremi alt temizleme pamuğu. Kirliler için poşet. Bunları  ayrı tuttum kıyafet vs. Koymadım hepsini orta boy valize. Paketliyerek koydum
(157 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim verdiğiniz fikir için
(2,769 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben orta boy valize koydum hepsini ayrı ayrı çanta yapmadım 
(157 puan) tarafından
Bebek çantası da alacakmısınız yanınıza
(4,089 puan) tarafından
Yok canım almadım tüm her şeyi orta boy valize koydum daha düzenli oldu
0 oy
tarafından
ayrı bebek çantası falan yapma valize hepsini koy tek Bi çanta olur eliniz de daha kolay kullanışlı oluyor 
(157 puan) tarafından
Taşıma kolaylığıda olur aslında haklısınız daha pusette olacak elimizde
tarafından
Bu yüzden valiz çok iyi ayrı ayrı taşımak yerine tek valiz Bi de **** olur
(157 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Tek valiz daha mantıklı yoo niye çok büyük olsun ki rahat rahat tek valiz olsun tek valiz getirirsin 
(157 puan) tarafından
Haklısınız bebek çantası da almalımıyım ki acaba yanıma
(2,581 puan) tarafından
Sen bilirsin ama yer degistirmeyeceksin zaten valizde yanında duracak bence gerek yok hemşireye verilecekleri ayrı poşete koy doğuma giderken yanında götür yeterli çanta gorursun yanında kaybolur bişey olur yazık olur çantama ne bilim ihtimal sonuçta poşet götür bence
0 oy
(3,101 puan) tarafından
En iyisi valiz.sunuda koyim bunu ekliyim dyerek doluyor zaten.5 poset tasiyacagma bir vakiz bir bebek cantasi yaptm cok rahattim
(157 puan) tarafından
Kahve makinasımı almalıyım yoksa sıcak su ısıtıcımı
(3,101 puan) tarafından
Ya ben hani elektrikli cezve varya.kucukler ondan aldim.koca kettle tasimayim dedim.kendine bardak kasik koyablrsin.yannda kalacak olanada bi bardak yada drek karton bardak alip kullan at yapablrsn
(157 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum ❤️
(3,101 puan) tarafından
Nedemek xanm benm hayrli dogumlrin olsn insallah.
(157 puan) tarafından
Amin sağolun inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Bütün esyarini minik poşetlere koydum orta boy valize yerleştirdim götürdüm hastaneye .

imageportbebe aldım çocuk için tek çanta iyi oluyo 

(157 puan) tarafından
Puset te alacakmısnız yanınıza acaba
tarafından
Yok cnm port bebeğe koydum ben
(157 puan) tarafından
Bazı hastaneler pusetsiz çıkarmıyor diye duydum sanki ben belki de yanılıyorumdur ya ilk gebeliğim eşim tabi kim ne karışık istersem kucaklar götürürüm diyorda :D
tarafından
Kime ne bebeğimi nasıl istersem öyle çıkartırım cnm☺️
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bana 2 orta boy anca yetti 
(157 puan) tarafından
Ah kışamı denk geldi
son 41 gun
(157 puan) tarafından
Ben komik bulurlar gülerler bana diyede korkuyorum ya :D elimizde puset çanta valizle doktorun kalbine inermi :D özel hastanedeyim ama hastanede büyük değil :D
bende ozele gidiyom burda devlet yok zaten kiz ne komik olcak bisi olmaz
(157 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(712 puan) tarafından
ben pandemi kısıtlama döneminde doğum yaptım canm o yüzden büyük boy valizle gittim daha rahat oldu 
(157 puan) tarafından
Düzenlide olur haklısınız aslında kaaç gün kalacagımızda belli değil
(712 puan) tarafından
aynen ben 2 gün kaldım ama hiç eksik bişey koymadım anne bebek çantasına gerek kalmadı hiç
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Aynısını ben de düşünüyorum orta boy valiz götüreyim diye ama bir yandan hastaneye gidince bana gülerler mi diye korkuyorum:))))
(157 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum düşünsenize elimizde puset çanta bide valiz sürükleyerek gidiyoruz utanıyorum :D
(2,726 puan) tarafından
Yaaaaa bende bu 3lü ile gidicem ve aynısını düşünüyorum hahaha ilk götüren ben milim gibi düşünüyorum belki de öyledir
(157 puan) tarafından
Youtube de herkes aslında öyle valiz hazırlıyor ama eşimin tuhafına gidiyor dalga geçiyor benle bebeği alıp kaçıcanmı diye başta eşim gülerse napayım ben :D
(2,726 puan) tarafından
Doğru valla ama cesaret aldım 2 kişi olduk öyle yapcam
(157 puan) tarafından
Bende burdan cesaret aldım aynen öyle :D
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Biz büyük boy valize koymuştuk:))) Pandemi ortası bi de, ama süslemeler serbestleşmeye başlamıştı. Anca sığıştık:)) Hatta başka çantalara da koymuştuk. Savaşa gider gibi gittik sancılanınca:)) Çok da gerek yokmuş aslında şimdi düşününce. Büyük boy da koyabilirsiniz yani valizi.
(157 puan) tarafından
Ebeler falan bişey demedi dmi bana dalga geçecekler gbi geliyor :D
(2,504 puan) tarafından
Yok ya demediler. Yani ben duymadım:)) Zaten akşam gitmiştik. Gündüz odaya geldiklerinde de bişey diyen olmadı. Akşam gitmiş olmamız bi de özel olması fark eder mi bilmiyorum.
(157 puan) tarafından
Belkide ben fazla abartıyorum
(2,504 puan) tarafından
Bence bişey olmaz. Kim ne diyecek. Onlar çok görmüştür öyle. Ha arka arkaya 3-4 valiz sürüsü geçer ancak o zaman dikkat çeker bence:))
(157 puan) tarafından
Haklısınız zaten insan o heycanla onu bile düşünmüyordur eminim ki ya :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Ben orta boy valiz ve bebek cantasiyla gitmiştim anca almıştı benimkisi havlu 2 takım pijama 1 takım çıkış kıyafeti terlik hırka yelek derken zaten dolmuştu valizim hepsini de kullandım 
(157 puan) tarafından
Ya gerekli şeyler olduktan sonra illaki ihtiyac oluyor sonuçta ameliyat oluyorsun dünyaya yeni bir can geliyor ve ihtiyacları var
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sezeryan oldum iki takım bebege kıyafet aldım bezi vs. Birde kendime pjama takımı.... Küçük bir canta
(157 puan) tarafından
Hazırlamaya başlayayım bakalım benimki nasıl olacak yine sorup fazlalıkları çıkarırım
(9,247 puan) tarafından
Yatacağın gun sayısıda onemli.ben yatmak istemedim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 78 göst.
18 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 313 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,105 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...