0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kizlar kelepçe modellerine bakiyordum bunu çok beğendim ama fiyatı çok uygun geldi,anlamadım,kuyumcuda da aynı fiyatlar mi geçerli acaba ya

13 Cevaplar

+1 oy
(1,440 puan) tarafından
ici boş demekki kimisi elinde oynasan bukuluyor Buda oyle demekki
tarafından
Ay ben de şaşırdım,internetten almam zaten gider yerinde bakarım alırım  da fiyatlara bi bakayım dedim çok ucuz geldi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Netten güvenip alma cnm ☺️ ya gramı düşük yollar ya başka sıkıntı olur 
tarafından
Yok canım fiyatlarına bakayım dedim,netten güvenemem zaten,yerinde görüp dokunarak almak mantıklı :)
tarafından
Aynen öyle cnm ☺️
0 oy
tarafından
Çünkü bunun içi boş O yüzden dolayı bu fiyata içi dolu olsa çok pahalı olur
tarafından
Ben de şaşırdım,demek ki gerçekten boş içi. Netten güvenemem zaten yerinde görüp dokunarak almak mantıklı
0 oy
tarafından
Alış pahalı satma ucuz olur genelde 
tarafından
Evet aynen
0 oy
(2,401 puan) tarafından
Kaç ayar bide o var 14 ayarsa ucuz olabilir bide içi boş da olabilir arkadaşın dediği gibi
tarafından
Ayarını bilmiyorum canım,fiyatlarına bi bakayım dedim, netten güvenemem zaten yerinde görüp dokunarak almak mantıklı
(2,401 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
8 ayardir canim muhtemelen 
tarafından
Ay ben de şaşırdım,netten güvenemem zaten yerinde görüp dokunarak almak mantıklı,bi bakayım fiyatlarına dedim
tarafından
Wn güzeli canim♥️♥️
0 oy
(14,443 puan) tarafından
Ayarı da önemli canım 
tarafından
Demek ki düşük bunların ki,zaten netten güvenemem yerinde görüp dokunarak almak mantıklı
0 oy
(2,558 puan) tarafından
Ayari grami dusuktur canim benim kaburga var bozdurup bilezik dusunuyodum 3 yil once sordum bozdurmaya 4.5 milyar dediler duruyor ole 
tarafından
Evet bence de öyle, netten güvenemem zaten yerinde görüp dokunarak almak mantıklı bi bakayım fiyatlarına dedim
0 oy
tarafından
Benim bunun burmasina benzer bilezigim vardı 3 yerinden kırıldı hep 5 Kr etmiyor . 
tarafından
Fiyatı görünce şaşırdım zaten ay,netten güvenemem zaten yerinde görüp dokunarak almak mantıklı bi bakayım fiyatlarına dedim ama aşırı ucuz geldi bi sorayım dedim
tarafından
Evet çok ucuz bu diğer normal kelepçeler var ya onlarda aylar önce kuyumcuya sormuştum ona bile 11 milyar demişti bu daha fazladır kesin
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Belki 14 ayardir. Hatta 8 ayarlar bile yapilio artik. Ama kesinlikle 22 ayar fiyati bu degil.
tarafından
Aynen düşük olabilir çünkü aşırı ucuz
0 oy
(14,846 puan) tarafından
Kac ayar canim. 8 ayar bile altin var. 22 ayar olsa bu fiyat olmaz. 
tarafından
Valla bilmiyorum canım,fiyatlarına bi bakayım dedim netten,ama aşırı ucuz geldi. Zaten güvenemem internetten almam, yerinde görüp dokunarak almak mantıklı
0 oy
tarafından
Ayarı düşük canım o şekilde
tarafından
Evet canım haklısın
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Çok güzel bunlar ana eşimin haladininkide bundan içi boş ama hafif durmuyoo biraz param olsada bende alsam keske
tarafından
Aşırı ucuz geldi ben de bi sorayım dedim ,ama gerçekten güzel duruyor :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 275 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.