0 oy
152 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar sürekli alışveriş postu açıyorsun demeyin bana uygun gelen şeyleri sizinle paylaşıyorum belki nasiplenen olur diye :)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Link yok mu kız ☺
tarafından
Attım canim
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(3,133 puan) tarafından

Link ataydın iyidi:)

tarafından
Attim simdi
0 oy
tarafından
Link atsaydın keşke
tarafından
Attım kuzum
0 oy
tarafından
Link at bakalim cnm
tarafından
Attım canim
0 oy
(27,351 puan) tarafından
Link ataydinnn yaa
tarafından
Attım kuzum
0 oy
(13,833 puan) tarafından

Kargoyla 31.98 oluyor ya :angry:

tarafından
Aynen
0 oy
(306 puan) tarafından
Kargoyla 32 oluyor yav kargo bedava olsa keşke 
tarafından
Aynen
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bardak altlığı yok bide kargo ücreti varmış hemen hemen bi 6lı takım fiyatına geliyo yani hem bardak hem altlik ama yine de sagol şıkmış bardaklar 
tarafından
Altlığı yok canım evet. Benim.ihtiyacim vardı bir kaç gündür araştırıyorum en az altliksiz bardaklar 35 falan o yüzden uygun geldi. Altlikli olanlar pasabahcede 90 falan
(9,626 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canim bardaklar güzelmiş ama bende olan bardağın haddi hesabı yok kırılmıyolarki yeni ciciler alayım:)))  5 sene önce çeyizim için 6 takım  aldım hala tam takimlar bi o kadar da su meşrubat bardağım var ama oglum sagolsun çatır çatır kiriyo onlari cekmeceyi hızlı açıp kapatarak
tarafından
Kız ben de üç yıllık evliyim iki kere çay bardağı seti değiştirdim allahtan ceyizlikleri kullanmıyorum ama nasıl kiriyorsun bu kadar dersen bir kere ben kırmadım ya eşim ya kardeşlerim geldiğinde falan kirildi:) bu bebisler yok mu ayaklı tatlı zararlar ya:) benim kızım ayaklanmadi daha bakalım büyüyünce ayda kaç kere bardak yenileyecegim:)))

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,366 göst.
4 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulsah6640 (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 437 göst.
8 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 348 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Minigim.mmm (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
9 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,865 cevap

34,808 kullanıcı

...