0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar 3 gün önce rahatsızlandım tedbir amaclı covid testi verdim ama hâlâ açıklanmadı. Bugün de oğlum ateşlendi evde parol da vardı onu verdim. Bu arada ben artık iyiyim ama burnum hep kapandı grip gibiyim şu an. Oğlum da aynı sanki ateşi var ve burnu kapandı ne yapabilirim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum kuru soğanı ortadan ikiye böl üstüne 10 15 tane karanfil batır baş ucuna koy canm , serum fizyoloji kullan burnu aç . Geçmiş olsm kuzum
(867 puan) tarafından
Canım bir buçuk yaşında gözleri fosur foşur yaşarıyor burnu da kapalı ama grip gibi
tarafından
Geçmiş olsn canm , yaşına uygun olmayan bişey söylemedim canm benm kızımda 1 yaşında geçen ay bizde korona geçirdik ben bu şekilde atlattırdım kızıma ateşi varsa ateş düşürücü ver duş aldır ilikli kemikli çorba suyu yap içir özelliklede sebze çorbasu yap içine soğan sarımsakta koy şifa olsn inş
(867 puan) tarafından
A yoo yok burda bir kaç kişi yaşını sormuştu da ben de herkese ayni şeyi yazdım. Yoksa dediğini yaptım biliyor musun. Karanfil ve soğan şu an oglumun basucunda
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Kaç aylık iburamin zero acıyı burnu onu ver günde 3 kez yıkanmaz burnunuda aç kaç aylık
(867 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında canım. Hâlâ ateşi var gözleri o kadar çok yaşarıyor ki burnu da kapandi
(661 puan) tarafından
Aynısı sendede oldu mu engeksyon yoksa sen ilaç ver geçer annesi ateş için çorabını limon suyu ile islat giydir ayağına hemen dusuruyo
(867 puan) tarafından
Evet oldu ama artık korona mi bilmiyorum 3 gün oldu hala sonuç çıkmadı kovid testi
(661 puan) tarafından
Hastalık var oda olabilir cnm kokrkma
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım burnu tıkanık diye ateşi çıkmıştır benim kızım da öyle. Burnunu aç sık sık serum fizyolojik ile

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 196 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,964 cevap

34,975 kullanıcı

...