0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Geçen bir kurabiye yapmıştım kızlar normalde paylaşmam eşim şakasına paylaşta annem görsün dedi bende paylaştım benimde komşum var bebek emziriyor baktım oda görmüş durumu kötü oldum canı çeker keşke görmeseydi dedim saatte geç oldu götüremedim neyse geçen görüştük evine davet etti o esnada birden canım çok kurabiye istiyor ya bugün yapayım da sana da vereyim dedim o an kötü oldum birden geçen getirecektim saat geç olmuştu kusura bakma dedim aa sen kurabiye mi yapmıştn farketmedm ki dedi şimdide kendisi yapıp bana getirmiş ya kendimi kotu hissediyorum

9 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Sana gönderme yapmış bildiğin:))
(442 puan) tarafından
Hemde baya gönderme :))
(784 puan) tarafından
Ama terbiyesizlik etmiş insanlık hali insan unutabiliyor
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gönlün ne guzel kiz valla tertemiz düşünceler 
(442 puan) tarafından
Sağol canım hamileyken birşey yemiyor diye sürekli birşeyler yapıp götürdüm böyle gonderme yapınca da şaşırdım napacagimi
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen güzel düşünüyorsun da komşun ayıp etmiş bence 
(442 puan) tarafından
Wallahi ya görünce utandım aynı kurabiyeyi yapıp gelmiş birde
(4,089 puan) tarafından
Hiç üzülme ya valla sen çok ince düşüncelisin evde her yaptığını onu düşünerek göndermek ya da paylaşmamak zorunda değilsin ki onunla yatıp kalkmıyorsun unutabilirsin grubumuz var yemekte paylaşırlar tatlı da hamileyken emzirirken de bi gün aklıma gelmedi ya ayy canım ister diye trip atmadım kimseye o yüzden benim aklıma gelmez böyle şeyler mesela sen yine düşünmüşsün
0 oy
(119,326 puan) tarafından
valla bu sut cekmesi vs olabiliyo yaa
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ya bn anlamadım hiç niye yapıp sana vermiş ki. Ayrıca her yaptığımızı götürmek zorunda değiliz ki. Sen yine de emzikli durumu iyi değil diye götürmek istemişsin nasip olmamış. Ve yapıp vermek istemişsin..ne bilim bnce o kadının yaptığı saçma olmus. Ben hamileyim herkes neler atıyor yakinlarimda hiç bozukuyorum. Bizde lohusa olduk ne bilim ya baziliari kendi durumlarını çok abartıyor
0 oy
tarafından

Çok ince düşüncelisin benim gibi bizi çok üzerler canım :'(

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yani canı çekmiş olabilir ama sana gönderme yapması da çok saçma olmuş ya.
0 oy
tarafından
sende bi anlık düşüncesizlikle bu lafı etmişsin. ne kadar toplamaya da çalışsan, 2 defa kurabiye konusunu açıp da götürmemişsin. o da bari ben yapayım demiş. laf sokmak olarak görmüyorum ben bunu, aksine arkadaşlığınızı öyle böyle yürütmeye çalışıyorsunuz, bir sürü şey yapıp paylaşıp sana getirmeye de bilirdi. 
(442 puan) tarafından
Kız ben açmadım kurabiye lafını kendisi açtı hem üzerinden günler geçti kurabiye kalmadı ortada yoksa götürurdum tabiki... Keşke getirmeseydi daha iyi olurdu
tarafından
aa o zaman cidden laf sokmuş geçmiş olsun dşlfgjdlsşjg fena kadınmış
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Sen mi dedin canım kurabiye istiyor diye 
(442 puan) tarafından
Yok kız kendisi söyledi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 336 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy