0 oy
508 göst.
Moda kategorisinde tarafından
kizlar bu eve taşınali  6 7 ay oldu ev koridorlu müstakil oldu için çok aşırı soğuk benimde serecek halım yok diye eşim çöpün kenarinda haliflekx bulmuş getirdi soğukta yikadim kururdum ama altı dökülüyor daha serirken un gibi dökülüyor iyice çırptım yine dökülüyor çocuklar hasta kış girdi gireli sobalı ev halıyı mevbur derecem bu halinin altına bez gibi muşamba gibu bisey diksem olur mu resmini atacaktım da oğlumu yatiriyorum diye atamadım fikri olan var mi hali 6 metre olması lazm 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

hali bu altına ne diksem dökülmez hep toz oluyor 

image

image

(1,034 puan) tarafından
Çarşaf dikeyim demişsin canın ama carşaftanda dökülür o tozlar
tarafından
altına diksem dökülür mu ki
(1,034 puan) tarafından
Un gibi eleniyo canım bence yine dökülür yere boşa zahmet cekersin gibi geliyo bana
(850 puan) tarafından
O gösterdiğiniz kısma sadece muşamba yapıştırıp üzerine de çarşaf dikseniz olur sanki..
tarafından
sadece gösterdim ksiim degul altı komple oyle
-Reklam-
+2 oy
(12,994 puan) tarafından
Canım özel değilse esin neden çalışmıyor ?
tarafından
mantıklı evet ama anlatamıyorum adama ben calismiyommu diyor
tarafından
Kız yorulmaya heder olmaya degecek bir iş için birkaç gün yorulsa inan daha rahat bir iş bulur diye düşünüyorum bak Kocavezir tarafi Suriyeli eleman bile alıyor adamlar türk bile değil ya adamlar iş buluyor eşin Adana'da yaşayan böyle eskicilik gibi zor işi bile omuzlamis birisi daha güzel geciminizin olacağı bir işi olsa arastirsa bulur inan ki
tarafından
alışmış kendiside eskicilige bende istiyorum düzenli bi işi olsun Allah büyük diyor yakınlarımızda iş istiyor kendisi ama yok
tarafından
Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun imsallh
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Askom olurmu öyle blmiyomki haliflesk dedigin ince halilardanmi
tarafından
sağol çarşaf dikeyim o zamn aman  gencecik yaş mi kaldı ki ruhum bedenim yaşlandı artık alimis eskicilik yapmaya kendimi de parcalasam anlamıyor ki  herşey gözünde kaldı inan buda benim çilem Ölünce kurtulacami bilsem ama kurtulmiycam bunada şükür çocuklar için dik durmaya calisiyom hiç kimse böyle bi hayat istemez emin ol
(22,070 puan) tarafından
Kim isterki askom en azından düzenli bi işi düzenli bi maaasi olurdu en bi asgari ücret bari almis olsaydı nebiliyim insan bi çikolatayı bile alamazsa uzuluyo yeri geliyo ay bilemedim ki insallah rabbim sana en güzellerini verir
tarafından
bi kac kuruş kazanıyor onuda kira fatura ihtiyaçlar zar zor veriyoruz iste amin Allah razi olsin insalh
tarafından
İşte birkaç kuruş kazanmasin düzgün bir işe girmeye çalışsa bu kadar heder olmazsiniz bak link attım https://tr.indeed.com/jobs-in-Seyhan umarım uygun bir iş bulur Allah'ım yardımcınız olsun
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(119,261 puan) tarafından
bilemedim yaa      
tarafından
bende kararsız kaldim ya
0 oy
tarafından
Bu her türlü dökülür canım ya :/ 
tarafından
aynen cok dökülüyor ama mecbur serdim coo soğuk funku

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 329 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 946 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Efenin_annesii (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
18 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 338 göst.

379,371 soru

11,356,120 cevap

34,832 kullanıcı

...