0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben bu örümcek yüzünden 2 kez ev taşıdım. Asla tahammül edemiyorum. Yere basamam kıyafetleri giyemem yemek yiyemem. Sanki her yerimde örümcek varmis gibi olurum. Birazonce de lavaboda yerde örümcek gördüm. Çoğalır mi yada ne yapıyım gelmemesi için. Burdan da taşınmak istemiyorum

26 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bende korkarım ama o kadr değil örümcek bu her yerden çıkar 
(3,599 puan) tarafından
Valla benim evim çatı Allah'ım ilk geldiğimde Çok vardı kafayı yiyodum temizliye temizliye bittiler sonunda☺️
tarafından
Nasıl temizledin ne kullandin
(3,599 puan) tarafından
Aynı canım bildiğin temizlik ürünleri ama düzenli temizlik istiyo  iki gün yapmassam örümcek görürüm nerden geliyolar anlamıyorum
tarafından
Ben normalde çoksa titiz biri değilim. Ama sırf bu korkudan hergun siler supurur toz alırım. Tuvalet banyo ciflerim. Sırf gelmesin diye :(
(3,599 puan) tarafından
Napican mecbur
-Reklam-
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim korkmam ama Allah affetsin aşırı tiksiniyorum resmen fobim görmeye dayanamıyorum 
tarafından
Ben öldüremem bir de. Üzerine bardak kapatırım eşimin gelmesini beklerm. Eşim gelir bardakla Birlikte hooop dışarı
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Malesef benimde korkum var yazın yatak odasının camından girmişti 2 tane yatak odasına 1 hafta ayak basmadan salonda yattım yatak odasını dip köşe temizledim
tarafından
İşte inanmıyorlar birde. Bende o lavaboya girmem artık.
0 oy
tarafından

Bir örümcek için ev mi tanışılır :O

Öldür gitsin örümcek seni yemez ki 

tarafından
Hayatta öldüremem. Üzerine bardak kapatırım eşimi bekelrim. Eşim gelince bardakla Birlikte atar :D
0 oy
tarafından

Ay valla ben de senin gibiyim . Bekarken yer yatağında yattığım sıralar uzanırken tam yanağımjn yanında bişey hissettim . Uzun bacaklı örümcek olur ya o . Firlamamla bı yapistirmam bir oldu . İstemsizce öldürmüş oldum . Vicdan azabı çekiyordum uyuyamiyordum vücudumda hareketlilik hissediyordum hep sanki yavruları varmış da öcünü almaya gelmiş gibi . Yukardan suratıma inecek falan diye senin gibi ev degistirmedkm ama odamı değiştirdim ben de :D

tarafından
İşte aynen öyle valla heryerden gelecek gibi acayip korkunç
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benimde aşırı ama aşırı ama aşırı derecede hamam böceği fobim var yazarken öldüm şuan asla öldüremem bile görünce ağlarım heralde mahvolurum dehşet derece yanı senı iyi anlıyorum bende bi evde süreklo hamam böceği görsem durmam heralde 
tarafından
Yok valla durmama bak birde inanmıyorlar. Dalga geçiyorm sanıyorlar. Bende öldüremem. Oturur başında ağlarım. Birde gözden de kaybedemem. Nereye gittiği de önemli. Aşırı kötü bir duygu. inşallah hiç görmezsin ne diyim :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 736 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 423 göst.
0 oy
31 cevap 433 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,335 puan) tarafından soruldu