0 oy
736 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kisaca anltim görümcem temizliğe yardıma geldi Bn demedim glsinler eşim demiş gel yenge ne yardım et çocukla yapamaz diye bnde annen tek ona yardım etsin demiştim eşime oysa neyse geldi temizledik zati burun kıvırıyordu.

Temizliğin bitti bu eve gidecek annesine yrdım edecek abisi götürmedi diye bna tavır yapıyordu bnde denemek için dedim hele tuvaleti çamaşır suyu yap ddi gözüm ağrıyor yapamam bnde dedim koskoca evi temizledik çamaşır suyu yaptık demedin ağrıyor oda dedi He da salakligimdan ne yani bana yardım ettin diye ***** mi oldun dedim ne alaka yenge biliyorsun benim alerjim var vs dedi bende dedim bana tawir  yapma abine yap o seni götürmüyor ise neyse tartışma başladı dedim gelmeseydin ben seni zorla mı getirttim oda nankorsun gelip bizim evde yiyip siçiyorsun temizliyoruz  ben sana yardin ettim az akil olsaydi sende derdi abime bende gidip kaynanama yardim edim vs dedi bende terbiyesizlik etme dedim asıl sen etme dedi bide yenge demiyor adımla konuşuyor fottirdim elim ayağım titriyor şuan ben çocukla kendi evimi bile zor temizledim gidip ona nasıl yardım edeyim bide dedikleri ya terbiyesize bak evime gelmiş keyf ediyor bana bile sormadan getirip yiyor ben bişey demiyorum o bana ne diyor.

Eşime dedim aradım geliyorum dedi halen geliyor oda 

Haklı olan kim sizce 

7 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ben de denemek için diye baslayan cümle komple şeytanlık barındırıyor canim yazik gunah gercekten cok haksizsin git helallik al ayıp etmissin gercekten alerjisi oldugu halde sana yardim etmis yazik cok uzuldum kiza ayrica demek ki cocuk yokken onlara bir faydan dokunmamis ki kiz oyle diyor kaldi ki bir de eşinle kardesinin arasini bozuyorsun hemen sikayet ediyorsun eşin gidip dövsün mü yani bir bitmediniz gitti 
(15,710 puan) tarafından
Ben doğruyum tamamen demiyorum gebeyken nenesi yanımdaydı o ağır halimle ban bakıyordum yetmedi iftiralara uğradım evden çıkamıyordum onun yüzünden şimdi yardıma gelmiş ben isteseydim neyse ama dedim annen tek o günah ben bi şekilde yaparım eşim dinlemedi ha getirdi Allah razı olsun yine dedim ama bana kalkıp tavır almasiydi haya edep bilmiyorsun yiyip siciyorsun demesi zoruma gider oda evimde yiyor benimle geziyor ben dile getiriyor muyum ?
Çok az ozet geçtim yalnıs anlaşılmam normal ama durum ele değil doğurdum annem geldi evime misafirimdi kaynanami görseydi  neler yapıyordu düğünüm oldu bu görümcem gelen misafirleri neredeyse atacaktı ayakkabı ile gelmişsiniz yok çocukları yemek dökmüş düğün bu bitek benim akraba ve aileme yapıldı bu ben Birgun dahi yüzüne vurmadim
tarafından
Tabi haklisin biz tek bir olaya gore yorum yapiyoruz canim ama bence unut o laflari  kalp kirma da senin kalbin kirilmasin da üç günluk dunya
(15,710 puan) tarafından
Haksızlık değil ben ona haksızlık yapmadım dedim bana tavır yapma abine yap ben abimin hatırı olmasaydı gelmezdim diyir bu ne demek oluyor seni b*ktan saymıyorum  yani abim için geldim neyse ya başım ağrıdı gorumcemi  de dovmez eşim olsada ben izin vermem o kadar gaddar biri değilim halime halimle eşim gorumcemin yanında tonla laf lafı sarmıştı bana bu yüzleri ordan buluyorlar onların suçu değil benj değersiz yapan eşim:(
(638 puan) tarafından
Sana çok katılıyorum. Yazmadan önce senin yorumunu okudum. Bencede hanımefendi haksız. Bi yere kadar görümceye kızdım ama en son bana sormadan getiriyor yiyor demesi beni çıldırttı. O kızın abisinin evi orası tabiki sana sormayacak, kendi kardeşi gelinde dolapta ne var önüne seriyordur. Biraz insanlık lütfen
(15,710 puan) tarafından
Abisinin evi ya ben neyim? Bunu misal ile dile getiridim yani ben ona bunu desem hoşuna gider mi o bana diyor sen bize gelir yiyip siçiyorsun  larsilastiriryorum yoksa demedim yemesine içmesine Birgun bişey demmde
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Allahh tüm görümceleri ıslah etsinnnnn bıktıkkk
(15,710 puan) tarafından
Ya hayır anlıyorum deseydi gelmiyorum anneme yardım edecem bide demez mi abimin hatırı için geldim yani seni bi b*kan saymıyorum demek istiyor
(15,710 puan) tarafından
Oldu olalı sana vereyim deseydin kaynana gibi oda diyor keşke memede süt olsa bende emzir sem tövbeeeee
(439 puan) tarafından
Akılsz zaten kız temizlik yapabilse kendi evini yapar bide anneme yardım etmiyn diyo . Bunlar gelinleri kaynnanın evini temzleme cihazı olarak görüyolarvalla
(214 puan) tarafından
Vereyimde emsin diyor
(15,710 puan) tarafından
Yanıma herşeyden haberleri olsun diye illaki birini gönderiyorlar sanki yardıma
0 oy
tarafından
Sende de eşine birdaha getirmesin  ben kendi işimi kendim görürüm zar zor gerek yok dersin böyle yaptıktan sonra hic gelmesin daha iyi 
(15,710 puan) tarafından
Dedim telefonda madem dile getirecek yapmanın da bi anlamı yok oda kapat tmm isim var geliom  dedi çokta şeyinde sanki onların nefret ediyorum bu eş ailelerinden
tarafından
Kizzz allah dan benimkinin ailesi yok basimda birde onların triplerine gelemezdim çünkü zaten her ota boka agliyorum garip bir pisikoloji icerisindeyim iyi olsa kaynanam dursa olsada yanimda ancak dili çatal mübarek ima ediş sekli fena yanlız heee amann ohhh be azıcık aşım kaygısız başım
(15,710 puan) tarafından
Malesef bende var
tarafından
Ama eşine dövdürtme sakın kızı de hani kendi işimi kendim görecem gelmesine gerek yok diye söyle bi sinirle döver üzülürsün bu defada eşinle de konuş bunu
(15,710 puan) tarafından
Dönmez ya bırakmam bi kere ele biseye. Ama zoruma gidiyor edep haya bilmiyorsun düşüncesiz son yiyip siçiyorsun dio bana ben yaşça buyuyum ondan ayıp bi kere
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Zaten tüm evi tenizlemişsiniz denemek için tuvaleti çamasır suyuyla yıka demek ne demek? Senin tuvaletini yıkamak zorunda değil. O kadar iş yaptıktan sonra gelmeseydin ben mi gel dedim nankörlüğe giriyor gerçekten görümcende hata göremedim nedense 
(15,710 puan) tarafından
Anlatamadım galiba zati ona temizle diyecektim o cevabı verince içindekileri döktü yani birinin gerçek yüzünü anca o şekil ortaya koyarsınız temizlemis Allah razı olsun peki neden ufak bir tartışmada yüze vuruyor anlamı kalıyor mu o zaman
(1,430 puan) tarafından
Denemek için dedim demişsin canım. Bir hafta önce aynı olayı kız kardeşimle yaşadık tüm evi temizledi etti ufak bir şeyden ters bir laf söyledim yorulmuş o kadar iş yapmış haliyle tepki verdi görümcenin tepkiside ne bileyim karşılıklı olmuş biraz.
(15,710 puan) tarafından
Ya bakın anlatamıyorum galiba bana diyor ki sen edep haya bilmiyorsun yiyip siçiyorsun  ben yengesiyim bu söylenecek sözler mj deneme amaçlıdır kastım tavır almasiydi yoksa sinsiliktn yapmadım
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Bana göre görümcen haklı. 

Zaten gelmiş yardım etmiş. 

Abisi götürmüyo diye zaten morali bozulmuş. 

Tuvaletinizi de kendiniz çamaşır suyu yapsaydınız yani. 
(15,710 puan) tarafından
Kendim yaparım zati bebek var diye emzirecem sen yapar mısın  dedim ay yok ben yapamam dedi bende sustum sonra tavrı o aldı yardım etm3sini ben istemedim bu bir ikincisi bana değil abisne tavır alsın
0 oy
(119 puan) tarafından
BENCE HERKEZ KENDI EVINI TEMIZLESIN .KIMSE KIMSENIN EVINI TEMIZLEMESIN .görümcen de hakli bu arada. 
(15,710 puan) tarafından
Ben kendi evimi kendim temizlerim o kabul edip gelmiş Allah razı olsun ama dile getirmesi de hoş değil
(119 puan) tarafından
zaten istemese gelmez bi bahane bulur . Gelmis Allah rizasi için  keşke kalbini kırmasaydın   madem doldun eşini bitirdikten sonra değilde başlarken  soylenseydin
0 oy
tarafından
Cok karisik yazmissin hic bisey anlamadim kac yasinda gorumcen kucuk galiba
(15,710 puan) tarafından
Küçük değil o kadar 21 yada 22 heralde yazmışım kısaca herk3s beni suçlamış uzun uzun yazıp sıkmak istemedim ama yorumlarda okuyabilirsin okumak istersen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 573 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 423 göst.