0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar anne sütünü arttırmak için öneriler kullandığıniz ürünler vs.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende surada bekliyeyim :happy: rezene, kuru incir, bulgur pilavı, bol su, çay vs diyorlar bana yaramadı ama belki sana yarar cnm 

(161 puan) tarafından
Uyku peki onu denedinzmi
tarafından
Gazlı bir bebeğim olduğu için pek mümkün olmuyor onun uyuduğu her fırsatı kolluyup uyuyorum ama yetmiyor ya bn uyuyamıyorum ya o hemen uyanıyor
(161 puan) tarafından
Anlıyorm seni benmde öyle malesef gün icerisinde eşime veriyorum sallasın diye bende biraz uyuyaym zaten uyumam 1 saat anca oluyor o bile yetiyor şükür sütü olmayana tek care bu yoksa o rezene yok dut yok şu onlar hepsi su ve uyku olmadan süte dönüşmz
-Reklam-
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Dere otunu denedinmi canım bende cok işe yaradı
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım.ben bulgur pilavı çok güzel süt yapıyor bide nedense markette kram büsküvüt var kremalı olan onu ne zaman yesem bebeğim 3 saat içinde emmesin direk üstüm ıslanır sutüm çok oluyor du
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Pekmez un şeker ile yapılan bir tatlı var bazı yörelerde hasıta bazı yörelerde hapısa denilir sanırım pekmezden kaynaklı süt arttırıcı özelliği var bizim oralarda lohusa kadınlara yapılır tam tarif bilmiyorum ama yemek sayfalarında vardır 
(2,769 puan) tarafından
Jajarun diyorlar galiba o bahsettgnize
0 oy
tarafından
Bol su,tahinli helva çok yapıyor 
0 oy
(204 puan) tarafından
Tahin pekmez canim süt yapiyor bide bildigimiz süt ic bak nasil sutun oluyor
0 oy
(161 puan) tarafından
Uyku sırasında tükkettıginz yedıgınz herşy suyla karışıp süt oluyor o yüzden bol su ve uykuya dalmak 1 saat Bile uyusam bende süt oluyordu mesela 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bana hoc birsey yaramadi uyudumda stres wn büyük etken  stresden uzak durmak
0 oy
(299 puan) tarafından
Bende rezene ve kuru incir süt artmasına çok iyi gelmişti. Ayrıca bol su ve güzelce uyumak. Uyku kesinlikle artırıyor. Ve kesinlikle stresten uzak kalmak.
0 oy
tarafından

Bol bol mümkün  oldukça uyumaya, dinlemeye çalışın 

Tahin, pekmez 
Havuç salatası 
Mom Steel tea anne çayı var bende işe yaramıştı belki sizde de yarar deneyin 
Birde beyninize sinyal verin sütüm var diye bu bende de işe yaramıştı 
Her banyoda göğüsünüze masaj yapın süt bezleriniz çalışır 
Benim oğlum 9 aylık biraz meme bağımlısı ben çok fazla sık emziriyorum ve o yüzden sütüm çabuk doluyor arada akıyor bile sık, sık emzirin 
Birde bol, bol su için 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursee06 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursee06 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursee06 (28 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 142 göst.
25 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu

379,452 soru

11,358,428 cevap

34,833 kullanıcı

...