+1 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar iyi geceler Allah aşkına bana bi akıl verin artık 6.5aylık bebeğim var ve bebek ziyaretine gelenler oluyo haliyle biz aile apartmanında oturuyoruz şükür bi sıkıntımız falan yok ama ne zaman evime bi misafir gelse eltimin 3. Sınıfa giden oğlu var hep burda ve ben bu durumdan rahatsızım eşime dile getirmeye çalıştım ne diyeceğimi bilemedim onu kırmamak için ben bu duruma nasıl bi çözüm bulabilirim Allah aşkına bana akıl verin kimseyi kırmak falan istemiyorum ama böyle de istemiyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
canim geldiği zaman ne yapıyor ki 
(147 puan) tarafından
Yaramazlık yapıyor diyeyim canım kısaca yani beni zorlayacak şekilde yaramazlıklar yapıyor
tarafından
ben olsam soylerdim yada kırdığı yaptığı yaramazlıkları söylerdim
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eltiniz de geliyor mu? Ve eşinizin yeğeninin size ne gibi bir zararı oluyor
(147 puan) tarafından
Eltim gelmez yeğenimizin yaramazlıkları oluyor beni zorlayan yaramazlıkları oluyor misafirlerle sohbet edemiyoruz bağırarak konuşuyor hr konuya dahil oluyor yüksek sesle TV açıyor vs
0 oy
tarafından

Şımarıiklik yapmıyor sa kırıp dokmuyorsa  birşey deme cnm  

(147 puan) tarafından
Ne yazık ki yapıyor canım işte ben bu yüzden rahatsızım ve kalp kırmadan halletmek istiyorum
0 oy
tarafından
Gelen çocuğun ne gibi bir zararı varki demek ki kalabalık seviyor merak ediyor olabilir;)) ilginç bir yardım.konusu olmuş bacim
(147 puan) tarafından
Biz yeterince kalabalık aileyiz canım zaten hep kalabalık içinde beni zorlayacak şeyler olmasa dert etmem bu konuyu
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Kız el kadar bebe nolmus ki 
(147 puan) tarafından
Beni zora sokuyor canım ne yazık ki ve bazen gelen misafirler de rahatsız oluyor
0 oy
(418 puan) tarafından
Bebek ilgisini çekiyordur ondan geliyordur çocuk.. size veya bebeğinize bir zararı olmadıktan sonra gelsin ne olur ki? Kapladığı alan evinizi daraltacak değil ya. O da çocuğunuz sayılır
(147 puan) tarafından
Herkes çok farklı anlamış ben asla kimseyi kötülemiyorum ama ne yazık ki misafirim falan geldiğinde beni zorluyor misafirlere de rahatsızlık verdiği zamanlar oluyor
0 oy
(551 puan) tarafından
Neden rahatsızlik duyuyorsun ki bu konudan amerakli olurlar o yaşta çocuklar belki de onlar gelince o da bebisi sevmeye geliyordur :)
(147 puan) tarafından
Bebeği sevmeye her zaman gelir hatta gelmese ben indirim yanına mutlaka ama beni zorlayan yanları var o yüzden dile getirmek istedim fikir almak istedim herkesten
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ablanin abinin kardeşinin çocuğu olsa dermiydin..?
(147 puan) tarafından
Derdim ve o da benim abimin ablamın çocuğu biz öyle ayrım yapmayız asla durduk yerde kimse böyle bişeyi dile getirmez bebeğimin odasında dolaplarının şifonyerlerinin çekmecesine kadar karıştırıyor mutfağa gidip mutfak dolaplarında abur cubur arıyor TV açıp izlemek istiyor ve son ses açıyor misafirler için yaptığım ikramlar tabii veriyorum ona da tabağını bitiriyor eğer başka kalmadıysa misafirin tabağını gösterip onun tabağında var onu alayım diyor bebeğimin hiç kullanmadığı oyuncakları kitapları kırık yırtık her misafir geldiğinde siz olsanız katlanabilir misiniz
(5,953 puan) tarafından
Neden aliyorsun evine etine direk gönderme bebeğimin oyuncularına zarar veriyo  bebegimin oynamadigi eşyalarıni kiriyor gönderme diyceksin  acik sozlu ol esine demedne direk sen diye bilrisin alma evine ben olsam cocugu kapidan geri çeviririm gerekitse acmam
(147 puan) tarafından
İşte o zaman da huzursuzluk çıkar diye çekiniyorum istemiyorum kimseyle tatsız olmak o yüzden zaten burda derdimi anlatmak istedim işte kimseyi kırmak istemiyorum ödüm kopuyo birinin kalbini kırarım diye ama böyle de olmuyo işte ne yazık ki
(5,953 puan) tarafından
Ozaman burda yazman çözüm degil çekeceksin Ozaman
0 oy
(119,528 puan) tarafından
neden rahatsiz etti seni bide istemiyosan esini araya koyma kendi rahatsizligini kendin coz annesine misafirim varken gonderme de

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 234 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde M01E11R20Y21 (721 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
5 cevap 118 göst.
29 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...