0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar sanırım grip ya da nezle gibi bir şey oldu. Sabahtır ne denediysem olması. Soğan karanfil burun spreyi temizleme ama olmadı nefes alamıyor uyurken. Ne yapayım ne olur bir çare şu an çaresizce bekliyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,736 puan) tarafından
Ilık bi duş aldırsaydınız iyi gelirdi burnuna. Ben çok tıkanırsa banyoyu iyice ısıtıyorum buhar oluyor, sonra ılık suyla duş aldırıyorum rahatlıyor
(867 puan) tarafından
Banyo mu yaptiryaim dersinjz
-Reklam-
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Çok zor canım soğan da acmadiysa 
(867 puan) tarafından
Yapma yaaa ramak kaldı aglamama:(
(12,995 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ☹️
(867 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Fizyolojik serum denedinizmi acaba
(867 puan) tarafından
Yok denemedim. Kendi spreyi vardı deniz suyu. Bu dediginizi şu saatte nerede bulurum araba yok.bisey yok
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Tuzlu su denedin mi
(867 puan) tarafından
Yok nasıl yapacağım ne olur anlatın
(10,411 puan) tarafından
Biraz tuzlu su hazırla oğlunun burnuna damlat birer damla hiç bu zararı yok dene bana dua edersin canimm
(867 puan) tarafından
Tamam hemen yapayım
(867 puan) tarafından
Yaptım canım Allah senden razı olsun hemen ardından dus da aldırdım. Ama biraz sonra yine kapandı tekrarlarsam sıkıntı olur mu
(10,411 puan) tarafından
Hiç Bi sıkıntı olmaz burnu tıkanmış sık sık banyo yaptirma
0 oy
(12,856 puan) tarafından
YouTubedan izle canım videoları var o şekilde açılır ancak serum ile burun temizleme yaz
0 oy
(551 puan) tarafından
Ne kadarlık ki canım bebeğin eğer ağızdan nefes almayı ogrendiyse korkma 
(867 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında ama ağzını da açmıyor bir inat kiii
(551 puan) tarafından
Eğer uyuyabiliyorsa az da olsa nefes alabiliyordur canım benim oğlumda 3 ay küçük seninkinden nefes alamayınca ağlayarak uyanmıştı sonra ağızdan nefes almaya başlayıp tekrar uyumustu. Acilmayinca ne yaparsan yap olmuyor temkinli olmakta fayda var ara ara bak kontrol et.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
izotonik su ve sırınga varsa her iki burun deliğine 2.5 ml sık. Bu arada bebişi sırt üstü yatırıp, hangi burun deliğine sıkacaksan kafasını o yöne çevir canım. Genizden acılıyor böyle yapınca.
0 oy
(204 puan) tarafından
Serum fizyolojik aciyor kuzum hemen bide burun aspratoru ben hep onla cektim burnunu actim cok ise yariyor sukur ah komsum olsaydin hemen getirirdim serum fizyolojikten ben alirim koyarim kenara nolur nolmaz diye gecmis olsun sabah ni nobetci eczane vsrsa mutlaka aldir 6 lira bisi zaten
(867 puan) tarafından
Ah yaaaa. Allah senden razı olsun. Sabah bi olsun ilk isim serum fizyolojijten almak olacak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sarakurak (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
0 oy
21 cevap 712 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 578 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...