+1 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (1,045 puan) tarafından
Hala gaz çıkaramadım kızlar yürüyorum çömelip kalkıyorum dikiş yerlerim sızlıyo çok fena yataktan kalkamayacak derecedeyim. Bu gaz çıkmazsa nolacak hiç bi belirti yok :/ 

10 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından
Lavman yaparlar kuzum o daha beter söyleyim. Bence kendini kasma hareketlere devam et bakım inşallah çıkarirsin
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Çömelip kalma dikisli dikişli. Sadece bol bol yürü. Ben devamlı yürüdüm hastanede gece bile. Ya oturdum ya yürüdüm. Günde 15 dk uykuyla durdum. 2.gun gaza 3.gun büyük tuvalete çıktım. Büyük tuvalete çıkana kadar da hiç katı beslenmedim hoşaf çorba ayran onları içtim.
0 oy
(211 puan) tarafından
İç bi dal sigara iyi gelir 
(9,623 puan) tarafından
Ne alaka
(211 puan) tarafından
Mantıksız gbı ama bazı kısılere ıyı gelıyo. Bnde Gaz sıkıntısı cektım aklıma gelmedi gelse ıcerdım
0 oy
(299 puan) tarafından
Rezene iç canım. Zeytinyağı da içebilirsin. İkisi bana çok iyi gelmişti. Elhamdülillah gazımı da büyük tuvaletimi de rahatlıkla çıkarmıştım
(1,045 puan) tarafından
Sağol canım deneyeym inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim yardimcin olsn cnm harbi çok zor ya bnde cktm aynisini
(1,045 puan) tarafından
Gazın çıkmısmydı
tarafından
Ewet çok zor oldu ama çıktı çıkana kadarda hastahaneden cikmadm ben sende ckma
0 oy
(628 puan) tarafından
Kayısı kompostosu almadınız mı yanınıza. Doğumdan çıkar çıkmaz içmeye başlamanız lazımdı. En azından kayısı suyu aldırın için. Ve yatmayın ya yürüyün ya oturun. Hareketli olun acıyor demeyin yatıp kalmayın.
(1,045 puan) tarafından
Kayısı suyu içtim kuzm. Yürüyorum oturuyorum karnım sisti ama hala gaz yok
0 oy
(920 puan) tarafından
Gaz hapı iç kuzum ben yanlışlıkla gaz yapıcı bir şey yersem hap içiyorum hiç sıkıntı olmuyor bebeğime gaz damlası veremiyorum içmiyor bazen 
(1,045 puan) tarafından
Eczaneye sorduraym eşime
(920 puan) tarafından
Sor kuzum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hastahene de gaz çıkartıci serum takiyorlardi keske orada söyleseydin 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sütsüz nescafe
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Oturduğun yerden bacaklarını hareket ettir indirip kaldır canım onun bile faydası oluyor ben o şekilde yataktan kalkmadan çıkarmıştım şükür 

İlgili bir soru bulunamadı

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,882 kullanıcı

...