0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından kapalı
6 yıllık evliyim eşim çok büyük bi borcun içine girmiş ve bunu öğrendiğim günden beri çok kötüyüm odeyemiyoruzda sigortalı çalışıyor maaşına falan haciz gelecek çok stresli gunleer geçiriyoruz 2 yasinda kızım var artık  ne olacak diye  dusun düşün kafayı yiyecem
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(12,904 puan) tarafından
Kumar mi oynamış
(43 puan) tarafından
Kriptoda kaybetmis
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından
Banka borcuysa maaşın sadece 4te1 keser hepsini alamaz 
(43 puan) tarafından
İşte benim eşimde hem kredi çekmiş üç tane hem kredi karti hem ekşi hesab ne var ne yok yatırmış  kriptoya kaybetmiş artık kafayı yiyecem
(935 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım zor durumn hele bu zamanda kumar diye kimse yardımda etmez
(43 puan) tarafından
Yardım eden var ama babasının arabası var satışa çıkardılar o satılsa keşke ama daha bekliyoz satilmiyor
(935 puan) tarafından
Kaç yaşında eşin nasıl böyle bir hata yapabilir Allah yardımcınız olsun
(43 puan) tarafından
35 yaşında bende bir bilsen nasıl yaptı hangi akılla yaptı artık gücüm kalmadı
0 oy
(191 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun cnm allaha dua et biran önce bitsin
(43 puan) tarafından
Bitmez artık ölene kadar borçluyuz gücümüz yokki o kadar parayi odeyelim
(191 puan) tarafından
Tüh canım ya üzüldüm senin adına inanki olsun allah yardım eder derdi veren allah dermanınida verir
(43 puan) tarafından
Amin inşallah allahim yüzümüze bakar bir mucize olur borç bı şekilde kapatilir
0 oy
tarafından
Canim kripto işi parası olanın işi.  Kaybedince uzulmeyeceksin. Senin esin kredi çekmiş yapmis bile bile lades demis.

Çocuğunu bakan  biri varsa ise gir çalış eşine destek ol. Keyfi bir durum için eşine kimse destek olmaz gibi
(43 puan) tarafından
Bende kolay kolay iş bulamam ki lise diplomam yok kimse ise almax
tarafından
Canı iş arayınca bulursun. En kötü bir fabrikaya böle girsen asgari ücret veriyorlar lise mezunu diye bakmıyorlar emin ol. Sen çocuğuna bakacak birini bul.is ara destek ol yapacak başka biesey  yok çünkü birlikten kuvvet doğar.  Arabada bu süreçte satılırsa işinize yarar.  Ins esin bir daha böyle hataya düşmez
(43 puan) tarafından
İnşallah  düşmez ama çocuğuma bakacak kimsem yok ailem uzakta memlekette oturuyor çocuğa bakacak kimsem yok kaç defa yapma dedim eşime bu kaçıncı yapısı her seferinde affettim bu çok oldu artık içime sıkıntı oturuyor düşün düşün hasta olacam
tarafından
Zor xanim.allah yardımcın olsun ilk hatası değilse devamında gelir. Babası arabayı satsa borcu kapatsa yine yapar. Allah yardımcın olsun.  Bırak çalışsın ödesin. Nasıl.yapti ise  sende bir şura ailenin yanına git kafani dinle
(43 puan) tarafından
Çok çaresizim gerçekten o kadar hayaller kurduk umutlarimiz vardı hepsini batırdı yüzüne karşıda bişi diyemiyorum içime ata ata artık kafayı yiyecem stres üzüntü Allah'ım iki yaşında kızım var onu bana bağışlasın artık bişi yok gözümde ne olursa olsun diyorum gene olmuyor
0 oy
tarafından
Eşin eliyle yapmış kimse böyle bir durumda güvenip yardım etmez sanmıyorum Allah yardımcınız olsun 
(43 puan) tarafından
Sağolun  kayınbabam arabası var onu satışa çıkardı ama satılmıyor hala bekliyoz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 333 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu