+1 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar şimdi benim eltim bir arkadaşıyla ortak kuaför açtı mahallede,bende uzun zamandır siyah boyalı saçlarımdan sıkılmıştım saçımı açtırıp güzel bir ombre yaptırmak istiyordum gittim kuaföre konuştum dediki açarız ama tam istediğin gibi olmayabilir siyah boyalı olduğu için bende tamam dedim zaten onu göze alıyorum biliyorum ne kadar zor olduğunu.İlk gün saçıma krepe yapıp açtılar tam istediğimiz kadar açılmadı turuncu kaldı ertesi gün tekrar gittim saçımı açıp istediğim gibi platin açtı (esmerim ama daha önce platin ombre kullanmıştım bana yakışıyor,altını çiziyorum özellikle OMBRE)

Akşama kadar uğraştık ve saçım sonunda bitti,ve saçım resmen sadece sarışın gibi kızlar asla geçiş yok saçımda ve kesinlikle ombre değil biraz sitem ettim eltimin arkadaşı diye fazla dalaşamadım ama çok sinirlendim

Tamam açmasına açtı istediğim kadar onda sorun yok ama saçımda kesinlikle GEÇİŞ yok çok sinir oldum

Ve benden 500 lira istemişti ben tamam dedim çarşıya gideyim para çekip vereceğimi söyledim saçımı bitirdiği gün tamam dedim kızlar şimdi yeni yeni jeton düşüyor 500 lirayı hakedecek bir şey yapmadı ben o kadar vermek istemiyorum ama birde tamam dedim para konusunda anlaştık şimdi tekrar eltime dicem onunla konuşsun o kadar para vermicem istediğim gibi yapamadı ayıp olur mu anlaştıktan sonra

Siz beğenmediğiniz bir saça o kadar para verirmisiniz kızlar kendinizi benim yerime koyun nolur :'(

36 Cevaplar

+2 oy
(568 puan) tarafından
Tamam deyip anlaşıp sonra vermek istemiyorum demek çok ayıp kusura bakma da sonuçta saçını gördün 500e de evet dedin karşındaki insanın yerine koy kendini
tarafından
Yaa of oda var bilmiyorum ne yapacağımı
(2,363 puan) tarafından
Bencede cunku kuaforlerde kendi malzemesinden kullaniyolar ee saatlerce senin sacinla ugrasiyolar kolay degil isleri
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Benim saçım da siyah bende sombre düşünüyordum kuaförümle konuştum istediğim rengi yapamayiz dedi dürüstce.. Bende farklı bi model seçtim hafif kahve bakır rengine kaçıyor onu yaparız dedi kesim ve boya 300₺ dedi bence normal . Ama 500 bana çok geldi açıkçası.  Ama en başından o şekilde anlaşmışsınız onu bilemedim 
tarafından
Benimde yeni yeni jeton düşüyor canım o parayı vermicem kesinlikle..
(3,832 puan) tarafından
Bastan o şekilde konuşmuşsunuz kabul etmeyebilirler ama
0 oy
tarafından
Ya ilk başta tamam demişsin ya o sıkıntı olmuş aslında önce bı yapalım istediğim hibi olursa bı fiyatta anlaşalım diyecektin yada 2-3 kuaföre soracaktin
tarafından
Düzgün bir kuaför 1000 ve daha fazlası ister benim saçıma
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Anlastiktan.somra o parayı vermem demek ayıp olur karşı taraf hiç olmadık abi laf kullanabilir pazarlığını baştan yapsaydın olmadı yaptıktan sonra beğenmedin.o zaman deseydin sonradan o parayı vermem dersen ayıp olur hem eltimde zor duruma düşmüş olmaz mı arkadasina
tarafından
Ama sonradan ona buna sordum öyle öyle jeton düştü
(2,581 puan) tarafından
Sen bilirsin şimdi fotoyada baktım bende kaç ay önce ombre yaptım önden pazarlık yaptım 150 ye yaptı kampanya vardı onlarda boya Varmi vs sordu öyle anlaştık yaptı çok güzel de oldu ben çok beğendim önden sorsaydin başka yerlere keşke bı kere tamam demissin
tarafından
Katılıyorum pazarlık yapmışsın. Bende düğün saçımda aynisi oldum turbanimi çok kotu yaptılar ama mecbur verdik
tarafından
Birde burda saçın ıslak sanırım. Kurutta bakalim
tarafından
Kurutunca o kadar turuncu değil canım ama geçiş yok ne yapayım akıl verin vereyim mi 500ü
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Resim atta bakak bir
tarafından
Atıyorum sonra silicem bir bakın allahaşkına bu saça kim 500 verir
(3,101 puan) tarafından
Maalesef bu ombre degil kuzum.ve hala turunculuk vae gibi sen sacini kurtar bnce ben olsam 1 lira.vermem.olmasini istedgn hangisydi onuda atsana.
tarafından
Netten bak canım platin ombre alakası bile yok mecburen düzgün bir kuaföre gidip istediğimi yaptırıcam böyle kalamam
0 oy
tarafından

2 kere acma işlemi yapılmış.  Acma işlemi zahmetli biraz o yüzden emegidir. Beğenmediğin yerini söyle düzeltme yaparlar hemen değil ama az saçın dinlensin yoksa yıpranır sarı saç 

Saçların uzun kusura bakma 500 eder fazla dememişler sukir et :())( 
tarafından
Yok yok allah korusun bir daha gitmem oraya
tarafından
İstediğin ombre olmamis olabilir ama 500 eder canim. Siyahtan bu tona dönmek zor çünkü.
tarafından
Bazısıda etmez diyor canım ne yapacağımı şaşırdım bir daha o kuaföre adım atmam
tarafından
Surekli saç boyatan biri olarak biliyorum fiyatları . Başta 500 anlasmissin. Kimsenin hakkına girme bosver . Sacin uzun canim acma işleminin pahalı tutar siyahda emin ol.
0 oy
(4,390 puan) tarafından
öyle ya da böyle vermek zorunda kalırım istemesem de çünkü sonuçta islem yapilmis. ayip olur vermezseniz 
tarafından
İstediğim gibi yapamadı ama
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Begenmedigi syle kesinlikle duzeltmek zorundalar.
tarafından
Kız istediğim gibi yapamaz biliyorum mümkün değil çıkaramaz o saçı
(3,101 puan) tarafından
Walla blemedm ya nolacak peki eve gidnce yikaynca daha beter oldu esim yuzume bakmiuor herkes naptn kendine dyor kusura bakma ama bn sadece 100 lira verrim oda malzeme paran sacimi mahvettn smdi baska yere gdip bunu duzelttmek icn 2 kat para vercem de
tarafından
Aynen en iyisi öyle diyim ben akşama eltime söylicem vermiyorum 500 lira
0 oy
tarafından
İlk başta tamam diyip anlasmissin sonuçta oda bütün gün sacinla uğraşmış ben olsam verirdim sonuçta başta tamam demişsin beğensemde begenmesemde verirdim o parayı başta anlaştığım için 
0 oy
tarafından
Bu saça mı 500 ben olsam vermem 350 en fazla. Ombre yani benm saçıma pembe yaptrcaktım ona bile 300 dedi
tarafından
Çok malzeme kullandı açıcı muhtemelen malzeme parasını çıkarmak için istedi emek sıfır
tarafından
Beğenmediğini. Söle cnm yazık o kadar para verikceksn
0 oy
(568 puan) tarafından
Benim sacim turuncu kaldi ama ona ragmen 600 kusur vermistim 10 ay once falan
tarafından
Peki resme bak bu kadar kötümüydü
0 oy
tarafından
Seni üzmek istemem ama ben bu saçı evimde 17 tl ile yapıyorum 500 ne demek bide yapamayacak sa yapmayacagim deseydi keşke yazık olmuş konuş valla hem bacım niye göze aldın ki sana dicek tamam demeseydin 
tarafından
Kizzz siyah saçtan bu saça dönmüş nasıl 17 TL.yapcan :))) siyah saçı acma işlemi zordur:))) lutfennn
tarafından
Benim el becerim yok bacım ben yapamam tek başıma :'(
500 değil 300 falan veririm o kadar parayı haketmiyor kesinlikle
tarafından
Ben kendi saçımı diyorum canım ama yazık olmuş zor ola bilir işini bilmiyor bence yapan kişi hiçmi tecrübesi yokmuş bilgisi yani olmaz diyecekti. Ha bide benim saçım her rengi çabuk tutuyor kolay yapıyorum :))
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Saçların ıslak olduğu için anlaşılmıyor ama geçişler var gibi gözüküyor
tarafından
Ben böyle istemiyordum
0 oy
tarafından
Güzel aslında ama o kadar para çok 
tarafından
Of bilemedim
0 oy
tarafından
Bunu yaptığı için o sana versin 500.
tarafından
Offf :/
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Gecis yok diyinonda buna ne kadar ugrasmislardir 2 gun siyah saci herkez kabule etmez yinede yapmaya calismislar tamam demissin daha yapacak bisey yok yani emek var sonucta
tarafından
Bilmiyorum canım ama şimdi başka kuaföre gidip düzelttiricem mecbur
0 oy
(316 puan) tarafından
Valla senin saçın neki benim popoma kadardı bebek kumraliydi ombe yaparken saçımı dibinden yaktı p.zvnk genelde verdim Allahindan bulsun zaten işten cikarmislar heralde yani sen bile bile lades demişsin bacım vermemek çok ayıp konuşursun istediğim olmadı dersin biraz zaman geçer tekrar birşeyler yapar saçına telafi eder zaten yanmış senin sacunda önce iyileştirmeye çalış 
0 oy
tarafından
Başta anlaşmışsınız kadında elinden geleni yapmış şimdi istediğim gibi olmadı bu kadar para vermem demek çok ayıp. Herhangi başka kuaföre gitseniz yapabilir misiniz böyle 
0 oy
(116 puan) tarafından
Kusura bakmayın hiç güzel acamamis baya dore açmış yani platinle alakası yok ama fiyata tmm demişsiniz bir kere öyle veya böyle o kişide emek harcamış vermeniz hakka girmiş olursunuz benim fikrim böyle saçınızida kumral tonlarında tek bir renge boyayıp bir süre bakım yapıp dinlendirin sonra güzel bir kuaföre gidip yaptırın derim
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Fiyat normal bence. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 836 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 765 göst.