0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Doğum yapalım bir ay oldu ve psikoljik olarak çok yıprandım. Bugün de eşimle kavga edip babamın evine geldim. Gece eşim kalkmıştı bi kaç sefer mama vermek için gündüzde bi yere gidicektik garip triplere girdi nedenini anlamadım. Bebeğim kıyafetini kirketmiş ona süt sağmakla kıyafetini değiştirmekle uğraştım oda o ara kahvaltı haızrladı. Neyse bende çantasını haızrşıyım o ara dedim verdim kucagına onunda bi elinde telefon var bana emir kipiyle çaya bakmam için konuştu bende ver bebeği o zaman dedim sanki benim işim yok gibi bana küfür etti ama bildiğiniz normal değil baya ağır başladı kavga ve çok ağır laflar kullandı benim 40 um çkkmadı daha ve desteğim yok ondan başka sürümde az geliyor zaten kavga büyüdü baya aşırı söylenmicek sözler söyledi büyük kavga oldu annem geldi ardından babam aslında annem ve babamda ona hiöbişey demeyen insanlar yine demediler babam hatta tuttu onu savundu ve babamda içki içen bi insan içkili geldi o zamanda ne konuştuğunu bilmiyor ve onu savunuyordu bu da onun gazıyla bana bi bağırdı kapıya vurmalar falan babamda anladı ne oldgunu bende dedim illa size göstermesi mi lazım gerçek yüzünü dedim ben anlattım halbuki olanları. Sezeryan acısı göğüs basur acısı çekyiroum zaten bide bebeğime bakıcam diye uğraşırken kırkım çıkmadan çok şey yaşadım. Babam gile geldim şimdi burada kalıcam onun burnu sürtsün istiyorum acaba pişman olur mu bizi özler mi. zaten dışarı çıkmaz hep vaktini bizle geçirir.hek biz vardık yanında şuan yokuz yoklugumuzu anlar mı pişman olsun istiyorum yaptıklarına

5 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Çalişıyomu eşin 
(56 puan) tarafından
9-4 çalışıyor yağmurlu günler gitmiyor ve çoğu zaman oturarak vakit geçiriyorlar. Genelde yazı. Yoğun kışın pekte yorucu. Bi iş değil zaten bugün pazar izinli
(1,850 puan) tarafından
Anlattığına göre pekte stresli bir işi yokmuş hani dedim belki işten kaynaklı stresli olur ama peki neden öyle biranda parladı ki
(56 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bende gece o baktı bi kaç kez bebeğe genelde beraber yapıyoruz herşeyi uykusuz kaldı ama bende uykusuzum yani ama ben böyle şeyler yapmıyorum insan uykusuz bile olsa böyle aşırı küfür içeren sözler söyler mi şuan anlattıgım belki size çok bğyğtğlcek bişey değilmiş gibi gelebilir ama o anı görsebşz hak verirsiniz
(1,850 puan) tarafından
Olur mu neden komik ya da saçma gelsin ki ayıp yaptığı tabikide aradimi peki geleyim alayım dedi mi
(56 puan) tarafından
Yok aramadı geri geleceğimi düşünür bi kaç kez bebek olmadan önce öyle yaşamıştık ben geri dönmüştüm ona güveniyor olabilir
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
İnşallah anlar rabbim kimsenin yuvasını bozmasın zor zamanlar geciriyosunuz lohusalık zaten başlı başına dengesiz bir dönem en takilmayack şeyleri takip en küçük şeyleri buyutebiliyoruz  ama sizinki küfür kadaar gitmiş umarım pişman olur 
(56 puan) tarafından
İnşallah canım duan için çok sağol. İnşallah pişman olur yoklugumuzu anlar mı sizce.
(416 puan) tarafından
Anlar elbette  sende sağol canım ecladinida hayırli günlerde büyüt ❤️♥️
(56 puan) tarafından
İnşallah anlar canım. Amin canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Babanın onu haklı bulması çok ilginç. Yanlarında dövmeli mi senin yanında olması için. Eşin kafadan sıkıntısı mı var sen bu kadar şeyle uğraşirken hayvanlaşiyor. Ve bunların hepsi o bebeğin yanında oluyor dimi. 
(56 puan) tarafından
İşte babama ne diyim eşime ne diyim.kendimi yırtıyorum hakkımı savunmak için. haklı oldgum halde haksızmış gibi duruma düşüyorum en çok ona yanıyorum aynen bebeğimin yanında oluyor bu olanlar
0 oy
(970 puan) tarafından
Sanırım ilk çocuğunuz bence eşin pişman olacak ve sizi çok özleyecek 
(56 puan) tarafından
Evet ilk çocugumuz inşallah pişman olur bizsiz dursun biraz kafa dinlesin yata yata bi kalsın
0 oy
(157 puan) tarafından
Okurken başlarda çok imrendim çünkü benim de bebeğim bir buçuk aylık yeni oldu eşimden bırak gece kalkıp mama vermeyi iki dk tuvalete gideyim tut diyorum tutmuyor. Devamı üzücü tabi İnşallah hatasını anlar gönlünü alır canım zor dönemlerden geçiyoruz anlaması lazım.
(56 puan) tarafından
İyiyken iyi herşeyini yapar bebeğin gerek benim ama o yaptıgı iyilikleri misli ile alıyor ne anlamı varki o zaman. Heleki şu zor zamanımda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 221 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bebegimveben01 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 250 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

381,062 soru

11,408,040 cevap

34,945 kullanıcı

...