0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Arkadaşlar bebeğinizin tırnakları ile yüzünü çizmemesi için hangi yöntemi kullanıyorsunuz. Bana öneri bu ürünü söylediler de tırnak makası kulllanmalı mıyım ?

Wee Baby Saplı Çıt Çıt Tırnak Makası Tostos Bebe Bebek- Çocuk giyim

19 Cevaplar

+1 oy
(1,381 puan) tarafından
Evet canım bunu yıllardır kullanıyorum çocuklarıma bizimki de mor . Gayet iyi.
(446 puan) tarafından
+ladım
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Bundan kullanıyorum 21 aylık hala kullanıyorum gayet rahat 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Ben hiç eldiven takmadım ikisinede ellerini keşfediyolar açıkta bıraktım hep uzayincada hemen keserdim
0 oy
(140 puan) tarafından
Kesiyorum kuzum. Ellerini parmaklarını erken keşfeder hem eldiven giyindirme fazla
0 oy
(897 puan) tarafından
Aynısını kullanıyorum bebegime.. Hem kesiyorum hem eldiven takıyorum.. Ama uyurken kesiyorum daha kolay oluyor
0 oy
tarafından
Buna benzer var bizde canim ilk zamanlar eldiven taktım 2. Aydan sonra.cikardim hep kestim tırnaklarıni
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben de ilk kestgmde zorlandim. Biri kolunu tutuyordu kipirdamasn diye oyle kesiyodm. Uykusunda uyanir diye kesemiyodm zaten zor uyuyor. Ama artk tek basima uyanikken kesiyorm o da duruyo hosuna gidiyor Bayadır. 4 aylik oglum
0 oy
tarafından
Merhabalar bende 2 çocuğuma bu ürünü kullanıyorum tırnak makası tabiki kullanılmalı 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben makas kullanmistim
0 oy
tarafından
Bende bundan kullanıyorum güzel aliyo acitmiyo
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hic eldiven takmadim. Hastaneden eve geldim kestim ondan sonrada uzadikca kestim. Dokunma duygusu bebeklerde onemli bana dokunsun hissetsin diye eldiven felan kullanmadim
0 oy
(996 puan) tarafından
Fotoğrafını eklediğin ürünü kullanıyorum çok da memnunum 
0 oy
(119,349 puan) tarafından
kestim ben hep minikken
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm merhaba ben göbeği düştüğü gibi eldivenlerini çıkardım. Kesiyorum . Ama bu tarz tırnak makasiyla değil.normal makasa benzeyen bebek tırnak makasları var. Çok kolay olnlarla kesiliyor. Tavsiye ederim.
0 oy
tarafından
1 aylikken eldiveni cikardim. Bu makasin degisik markasi var bende cok kullanisli bunlar
0 oy
tarafından
tabikide kullanmalisin.. dogum yaptim eve geldik kestim .. yani eldiven giydirsende kesmen gerek.. 4 aylik oldu 2 gunde bir kesiyorum cunku eldiven giydirmek istemiyorum ama 3 e kdr falan kessem de eldiven taktim. o kdr kesmeme ragmen hala ciziyor
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Benimki 3 aylık olana kadar kestirmediler çocuk hirsiz olurmuş ilk tırnağı için ;) habersiz keserdim kendi düştü derdim:))))
0 oy
(12 puan) tarafından

bende bu markanın bebek bakım setini kullanıyorum. Bütün bakım ihtiyaçları için gerekli olan malzemeler bulunuyor.makas,törpü,tarak,ateşölçer,burun temizleyici gibi bir çok ürün bir arada aldım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
5 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatoş&ramazan (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde szngns (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,605 göst.
0 oy
12 cevap 117 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu

380,292 soru

11,386,202 cevap

34,887 kullanıcı

...