0 oy
704 göst.
Aile kategorisinde (3,198 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar eltimle çok samimi değiliz ama her köye gittimizde birlikte yemek yaparız falan kayanamda ben ne desem beni küçük düşürmeye çalışır . Ben biraz stokcuyum işte sıvı yağı kupon toplayıp 25 TL aldım 3 şişe falan demiştim eltim hemen hicde uğraşmam gereksiz sonucda bitmiycek mı sonucda kaznaiyiruz harciycaz dedi okey dedim sonra bu hamile hangi hastaneye gidiyorsun şehir hastanesi nemi ozelemi dedim yok canım sende ne devleti tabiki özel dedi yine okeyledim kızımı ben genelde lcv den alırım  yılbaşında oturuyoz nerden aldin dedi bende lvw dedim aman git pazardan al inam senin aldığından daha kaliteli dedi . Sonra ben biraz parayı tutardım işte sen paraya tapıyorsun ben yapmam banane harcarim hiç giymedim 50 tane kulodum var hiç gitmedik belki 25 tane bluzun var ama senin sayılı herhalde dedi ben de evet şehir hayatında niye o kadar kiafete para vereyim dedim sonra biz ev alicaktik sözleşme dahi oldu Allah'ın işi hiç bı banka istediğimiz tutar ev kredisi vermedi köyde bir ev satılık çıkmış bunlar hemen almış alan kayınpeder tabi neyse işte dedi bak sen ev ev aldım ev aldım diyordun Allahım nasip etmeyince etmiyor ama benim hiç aklımda bile yokken rabbim nasip ediverdi dedi :) bazen gülüyorum ama sinirleniyorum kaynanam bana hep sen sus diyor küçük gelinim diye ama bend einsanim sizce bı insan neden yapar görende sanki kumayiz sanar benim çocuğuma bile göz dikti onun çocuğu olmuyordu tabi bize biz istemiyoruz dedi tüp bebek tedavisi görüyordu bilmiyoz sanıyor ma bilmiyor sanıyor di işte ben genlcigimi yasiycam sen gibi erkenden anne olamam falan diyordu yazın hamile kaldı çocuk düştü :( işte ben zaten istemiyordum falan dedi yani bı insan nasıl kendini bu şekilde getirebilir saçma değil mi diyorum nedne bu kadar kötü

30 Cevaplar

0 oy
(979 puan) tarafından
Para bol gelmiş heralde scıp sivayacak yer arıyor... ama emin ol oylelerinin değeri daha çok oluyor.. bsver sen takma kafana kndin de ezdrme
(3,198 puan) tarafından
Yok ezdirmem ama öyle cidden ne yapsada çok değerli herkesin gözünde ben odun olunca çok kıymetli değilim
(979 puan) tarafından
Bsver Allah goruyor bacim
-Reklam-
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Sonradan görme belli ne kadar zavallı bari bu kadar belli etme.
(3,198 puan) tarafından
Öyle canım baba evinde durumları çok iyi değildi o yüzden harcadı kısıtlıydı şimdi bol para tabi
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Elti degil el iti bu bildigin.terbiyesiz
(3,198 puan) tarafından
Öyle canım tabiki
0 oy
(659 puan) tarafından
Ah canım kıyamam ya bu seni kıskanmıs ayol sakın hanımefendi kimliğinden çıkma gül geç  lafını yeri gelince hiç esirgemeden şakayla karışık sok gitsin 
(3,198 puan) tarafından
Öyle canım kendi kisiligimi korumak için ne sabırlar veriyorum bir bilsen
0 oy
tarafından
Ona benzer şeyler yaşadık ben on tane olsn ucuz olsun o pahalı olsun bir tane olsun o calisiyor ben evdeyim o kız meslekten mezun olup öğretmen olmuş ben lise çıkışlı hemşireyim çok karşılaştıriyor çok şükür artık konuşmuyoruz sadece msj atarız onda da çocuklar hasta vs olursa. Kimse beni sevmesin ona tapsinlar daha iyi oluyor kiz iki gün sonra elden ayaktan düşünce onlar bakar salla gitsin 
(3,198 puan) tarafından
Valla ben de öyle düşünüyorum zaten esimede dedim bakmam asla kim parasını yiyorsa o baksın dedim
0 oy
(985 puan) tarafından
Çocuğu yok belki kıskanmıştır.  Fazla varma üzerine kız . Desin desin dursun elti olduğunuz için senin çocuğun var diye üzülüp öyle diyordur belki sen takma bu dünyanın diğer dünyasıda var Allah onada bir çocuk versinde senle dalaşmaya fırsatı olmasın 
(3,198 puan) tarafından
İnşallah canım hayir olmuyor tamam ama neden burnunu havaya atıyorsun saçma degilmi
0 oy
(819 puan) tarafından
Ne kadar  degisikler ya  istemesende bebeģin duşmus uzulmezmi insan kime buyukten gorunmeye calışiyosn 
(3,198 puan) tarafından
İşte canim böyle bunlar asla kıllarını egriltmezler
0 oy
(17,329 puan) tarafından
Kıskançlıktan fesatliktan içi çürümüş. Başka açıklaması yok.
(3,198 puan) tarafından
Öyle tabiki işte 24 yaşında neler çekiyorum bir bilseniz
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Boyle ruhu baskalarinin yaninda ezilen ve bu eziklikle aklinca seni ezmeye calisanlari hayatindan cikar. Cunku muhatap olmaya bile degmez. Hayat enerjimi bu tiplerle harcamam valla. Bak cok guzel bir soz var.

Kendi isigindan emin olan baskasinin parlamasindan rahatsiz olmaz. 

Demek bu eltinin bir olayi yok ve senden rahatsiz net yani ;)
(3,198 puan) tarafından
Evet canım söz o kadar dogruki

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 951 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
18 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu