0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Tayinimiz için liste olusturuyoruz. Bu iki ilde aklimizda googleden biraz araştirdim ama birde burdan sormak istiyorum. Bu iki sehir nasil? Sosyal anlamda mesela gesilecek yerleri var mi avm si var mi cocuklar icin oyun parklari var mı ? Ayrica egitim nasil kresler anaokullari ya da kucuk cocuklar icin ingilizce kursu yuzme kursu gibi alanlar mevcut mu ? Bu konularda bilgi veren olursa çok sevinirim ?

9 Cevaplar

0 oy
(7,910 puan) tarafından
Biz de Tekirdağ ve Kırklareli yazdık 
(9,242 puan) tarafından
Kurt ayı benim arkadaşım burda
tarafından
Yenice'ye anlat bıraz arkadaşa abdhshdhd
(7,910 puan) tarafından
Neyse ben direkt merkezden ev tutarım cikarsa napim :D simdi de oyle ben keciorende oturuyorum eşim kazan da calisiyo hem uzak hem de kazan da köy gibi :D
tarafından
Baya da uzak ama :D merkeze gelırsen haberım olsun yardımcı olurum kiralar ucuz zatennnn
(7,910 puan) tarafından
Hayırlısı artık 4. Sirada gelmez sanırım :D
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Biz Tekirdağ yazicaz ön tayn de 3 tane Tekirdağ çıktı yazdık şimdi martı bekliyoruz yine Tekirdağ açılırsa kaç tane çıkarsa hepsini yazacaz arkadaşım orda şuan baya iyi gezilecek yeri var AVM var deniz var daha ne olsun :))
(606 puan) tarafından
Oo harika sosyallik ve egitim cok onemli hakkimizda hayirlisi olsun :)
(3,419 puan) tarafından
Aynen canm benim burda ne AVM var ne çocuk alanı hicbirsey yok artık delirmek üzereyim biran önce gitmek istiyorum kendi memleketim ama buranın başına gelen büyükler anca g.ot buyutuyorlsr hiçbir düzeni yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Edirne de belki ama Tekirdağ bu isteklerini karşılamaz 
tarafından
Tam onu diyecektim yolları hep bayır bitane avms ve denizi var inan tüm krolar kekolar orada... zaten nasıl büyük şehir oldu çorlunun daha fazla nüfusu var ama çorlu sırada zaten büyük şehir olucak.  

Eğer arkadaşım çorluya seçebilirsen çorluya seç daha iyi tekirdagaya göre emin olabilirsin.

Erdireneye 1 kere gittim oda gece kulübüne başka birseyini bilmem.
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ben kirklareli secenegin varsa  orasi diyorum hem edirneye cok yakin hem gezilcek doğal yerler cok fazla.  

Tekirdag bi tane avm var  bide sahil ben cok sevmiyorum. 
tarafından
Canım sen kırklarelıne kaç günlüğüne geldın
0 oy
tarafından

Edırne Çok güzel her ıhtıyacını karşılar ben denız sevdalısı olduğum ıcın Tekırdagı tercıh ederdım ama :) Kırklareli yazma sosyal anlamda 0, dağı bayırı severım dersen yaz tabı

0 oy
(9,242 puan) tarafından
Birim ne... Gel gel Kırklareli guzel
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Edirne tavsiye etmem ölü şehir ve sivrisinek dolu 
0 oy
(481 puan) tarafından
Ablamgilin tayini geçen sene edirneye çıktı ve bende yazın 2 ay kaldım gitmenizi tavsiye etmem. Çok sıcak her yer sivrisinek dolu yollar çok bozuk. Gezilecek yer olarak sadece selimiye ve polis bahçesi ha bide avm var. Şimdilik bunları söyleyebilirim bildiklerim bunlar
0 oy
(348 puan) tarafından
Edirneliyim ve kesinlikle tavsiye ederim :) evet yolları bozuk, yazın sivrisineği çok olur ancak bu belediyenin çalışmamasından kaynaklı. İnsanları bakımından Türkiye'de yaşayabileceğiniz en nezih illerden biri Edirne. Gece 2-3 hiç fark etmez bir kadın olarak tek başına sokakta yürü kimse bişey demez, laf atan bile olmaz. 

2 AVM var biri büyük biri küçük. Çocuklar için de yüzme, futbol, basketbol, tiyatro, bale vs. aklınıza gelebilecek çoğu kurs var. Benim aklıma gelenler bunlar, sorularınız olursa cevaplayabilirim ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde oznur1907 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yengin (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yengin (144 puan) tarafından soruldu

399,988 soru

11,964,635 cevap

36,134 kullanıcı

...