+1 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Özet gecicem benim 20 aylık oğlum.var ve hep su içiyor bira gülünç bı durum ama neredeyse yemek yemicek su içecek bı diyorum su içmesi çok iyi maşallah bı diyorum ya bu kadarı da normal mi acaba bı sorunu mu var da içiyor sürekli her saat her dakika su içiyor neredeyse yarın sağlık ocağına goturcem sanırım vitamin eksikliği de var taş yemeye çalışırken yakaladım bu yüzden goturcem ama ne yapacağımı şaşırdım acaba bu kadar çok fazla su içmesi normal midir ?

13 Cevaplar

0 oy
(3,102 puan) tarafından
Yani şeker cok su icirrde bilemedim yoktur birsey insallah.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benm kardsm icer icer karni siserdi dalak olmus kötü bir hasltik 3 defa tekrar etti sonra gecti şükür fazla su zararlı ne de olsa ama cok fazla iciyodu kardsm 
0 oy
(1,415 puan) tarafından
5 ltre 6-7 gün gidiyor  8.inci günü bulmuyor doktor içsin daha iyi demişti 17 aylıkken sormuştum şimdi bnm oğlanda 20 aylık..
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Gundr 3 litre bazen fazlası olur bende oglum 5.ay 20 gunluk cok guzel su içiyor  bebekken baadim az az simdj bibkla cok guzel içiyor zarari yok icsin canım
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Su içmesi iyi ama kararında çok fazla içmesi iyi bir durum değil sağlık ocagiyla değil kendi doktoruyla konusun
0 oy
(120,776 puan) tarafından
sudan zarar gelmez sadece bez masrafi artar
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Benm erkek kardesimde surekli su icerdi sasr kalirdik meger kuzumun bokbrekleri kucukmus kendi bobregimi verdim.

Yani dicegim bi kan tahlili yaptir bobrekde dahil bakilsin
0 oy
(386 puan) tarafından
Aa benim oglumda oyle su cok icyor suden kesdikden sonra basladi suyu su kabni gizliyoum oyle oyle azaltdiq canim her icdikce saatni falan ne kadar icdiyni yaz ben oyle yapyorum 
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Benim oğlumda öle susuz asla yemeğe oturmaz normaldede gel git ister
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim oglumda oyle  asiri cok içiyor  persembe randevu aldim bobreklerine baktiracagim
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Canım benim kızımda 13aylik aynısı hep içiyor gece üç biberon içiyor sadecs götürdüğünde yarın benide bilgilendir mısın 
0 oy
(721 puan) tarafından
Benim kizim son zamanlar öyle yemek yemiyor bir elinde biskuvi bir elinde biberon başqada ağzina yemek surmuyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azrainci (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpArslann (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
6 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 734 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu

397,150 soru

11,878,332 cevap

35,994 kullanıcı

...