0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aşı olduk cuma günü iki saat oldu sağlıyorum bak uyukuya dalamiyo bu ne yaa huzursuz korkuyo sanki bu ne zaman gecicek acepp

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz 2 sinde olduk çok şükür fazla rahatsız olmadı ateside yoktu  asi yerleri aciyodur belki ondan olabilir 
tarafından
Verdim huzursuz uykuya dalmiyo çok korktu yapılırken asi çok ağladı bı deyisik yaa diş geliyo gene herelde yada bilemedim  atak dönemi Şubat iki doğumlu benim kız çok deyisti bı ara bilmiyorm
tarafından
Benimde oğlum 2 suabt doğumlu evet canım bak bir yaşına girdiğinden beri çok huysuz yatmiyo normalde uykuları çok güzel olan çocuk bir yaşına girdiğinden beri mahf oldum yatmiyo zar zor yatiyo gece kalkiyo bilmiyorum niye boyel oldu asidasa çok ağladı zatn benimde çok değişti gündüzleri yatardı şimdi zar zor yatiyo yatsada beş dkka gecmiyo kalkiyo yoksa bir yaşına kadar çok güzeldi ama bugünlerde bişey olmus
tarafından
Gündüz uykusunu bence bir uyku yapmaya çalışıyor lar iki fazlamı geliyo Neee benim 3. bebeğim böylede bişey görmedim direniyo resmen hayır uymama dur oda yok kafasını sağa sola koyuyor ölmüş sanki uyukusuzluktann aman ne  oldu cadıya bilmiyom bacaklar pert oldu emmiyo bu kız emseydi belki sakinleri azcik huy deyistiriyo yada dur bakalım geçecek inşallah  Allah yardımcın olsun canimm senindee
tarafından
Saol  canım valla benimde aynı uykuya direniyo zorla yatırıyorum yoksa saatii bozulsa yatmaz az önce biel yatriirken zorlandım
tarafından
Ben aşıdan sora abilerde kaldım .dünde gorumceler geldi falan filan çocuk çıktı iki günde zifanadan birazda ondan sanırsam hanım seste uymuyo kalabalık içinde pek nadir yanına yatarsan 4 saat uyuyo kalkarsan dört dakika uyuyooo ayyyy nazlım benimm
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
biz çok zorlandik o asilarda canim 1 hafta bacağı şiş dolaştı kizim asiyi yaptirdik iki gun sonra sehir disina cikmak zorunda kaldık orda hastaneye götürdüm ilac verdiler komple pisik oldu huzursuzluk uykusuzluk 1 hafta zorladi bizi 
tarafından
Aynen yaaa ne ilaç verdiler ağrı kesici filan mı
(795 puan) tarafından
yok canim kizimda asinin yapildigi yerde yumurta kadar sislik kizaliklik oldu bi karisim yazdilar eczanede yaptirdik onu sürüyoduk bir de agri kesici verdiler ama calpol degildi ismini tam hatirlamiyorum 1 hafta sürdü valla bin pisman olduk gittigimize evimizde de degildik
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bizi mahvetti hastamelik olduk alerji yapti igne vurdurduk 
tarafından
Yaaa benimkide huysuz cokkk
0 oy
(12,968 puan) tarafından
Ateşli geçti huysuz huzursuz 
tarafından
Evet aynı sekildeyiz çocuk gitti sanki başka çocuk geldi yaaa
(12,968 puan) tarafından
Maalesef zor oluyor ya
0 oy
(166 puan) tarafından
Benimki de cuma gunu oldu asilarini, esim goturmustu, ozellikle bacaga yapilinca aglamis hatta su an hafif sislik var ama ates, mizmizlanma olmadi cok sukur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
2 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Sda.aymina (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kar tanesi (2,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
12 cevap 686 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,695 cevap

34,813 kullanıcı

...