0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 

Eşinizle markete felan gittiginizde poşet taşıttirir mi size ya da agır bişeyi size yükler mi ?

Biz eşim surekli bu yuzden kavga eder bnle kesinlikle agır bişey kaldırmama yüklenmeme izin vermez o yokken yaparim nie bni beklemdn der kızar kırmızı çizgisidir bu 

( Bi defasında eşime agir kaldirirsam cocugum olmaz  die salladım ama bu kadar ciddiye alacagini dusunemedim :D

37 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından

Kız aynı benim delikanlıyı anlatmışsın :Dbenimde hamileyim diye sofrayı bile kaldırtmaz :D

-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Yani cok agirsa esim alir ama bazen o cok yuklenince bende aliyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kadin erkek esitligine onem veririm ben meden ona yukleyeyim ki? 

Ha fiziken erkekler daha güçlü paylasim da oba göre yani 5 lt şeker 2 lt sut varsa süt posetini ben qlirim ne zmn ki eli acir vs pisetleri degisiriz gibi gibi...
0 oy
tarafından

Hiç öyle birşey deme gereği duymadım   ağır poşeti geçtim abur cubur poşetini bile taşıtmaz

0 oy
tarafından
Benimki kiziyo bb dyom ver tasyim yok dyoo 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Benimkide izin vermez agir kaldırmama ama tabiki alyorm poşet tasyorm şuan hamileym birer posetlikleri alyorm 
0 oy
(571 puan) tarafından
Agirlari her zaman eşim taşır bana vermez ver derim çok hafifse şimdi hamileyim hiç tasitmaz
0 oy
(11,587 puan) tarafından
Ahahah iyi işte kız ne güzel :) benin esim kendi alir gelir genelde market harcını çok nadir beraber çıkıyoruz çıktığımda da taşıyorum sıkıntı yok şimdi hamileyim diye biraz dikkat ediyor da cok şükür benim sorunum yok  :)
0 oy
(661 puan) tarafından
Kizlar bibbenimki mi tasitiyo ya şuan kızım kucağımda alamıyorum ama önceden veriyodu elime tabi yağı falan değil ama verirdi yani benimki biraz canını seviyo
tarafından
Bunun canla alakasi yok canım biraz gurur meselesi benim eşim biraz da gurur yapar erkek adam karısına bir sey tasitmaz der insanlar ne der der
(661 puan) tarafından
Bizimkide insanların ne dediğine çok takar ama işine gelmiyo demekki
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim eşimde tasittirmaz sağolsun benim zaten 4.5 sene olmadı çocuk o ayrı ☺️ şimdi 3. Hamileyim ama biz şöyle birşey yaşadık ilk evlendigimizde TV aldık eşimde dolmuşa kadar taşıdı elleri agrimisti bende ver hafif zaten sadece kutusu büyük diye 2 dk tasiyayim sen dinlen dedim oda ilk itiraz etti sonra zorla aldım bı dede geçiyordu yanımızda tuhhhh senin kalıbına kadına mi tasitiyosun dedi ☺️☺️☺️☺️☺️ ogün bu gündür elime çöp bile vermez tasiyayim 
0 oy
tarafından
Güzel sallamissin valla :D eşin kaç yaşında kız normalde yememesi lazım bu numarayı :D boşluğuna geldi demek ki :D  benim eşim de tasitmaz sağolsun ☺️
tarafından
25 yaşında
0 oy
tarafından
Ya bekarlikta bütün ağır işleri ben yapıyordum benim eşimde tasitmaz bana ben alışkınım bekarken yapıyordum diyordum o bekarkendi diyor zayıfım bide kiyamiyo galiba :)))
0 oy
(120 puan) tarafından
Odun bile taşıyorum eşinin kıymetini bil canım 
0 oy
tarafından
Asla taşıtmaz evimiz en üst katta hepsini tek seferde yüklenir bana anca ekmek yumurta taşıtir :) bi keresinde yeni evliyiz internetten kitaplık aldık eşim eve fazladan para bıraktı dedi adamlar bunu yukari çıkarmaz bahşiş teklif et çıkarsınlar dedi çıkaracakları 3 kat eşim 100 tl bıraktı 2 kişi çıkarırsa 50 50 ver diye adamlara teklif ettim kabul etmediler tuttum kendimi çıkardım ve hamilelik şüphem vardı sonra akşam eşim geldi test almis gelirken yaptım hemen çift çizgi oldu sonra dedim ben bunu çıkardım ama iyi ki bisey olmamış bebeğe dedim küplere bindi mng kargoyu aradi bu dünya kavga etti bu arada ben adamlara hamileyim çıkaramam kendim dedim ona rağmen çıkarmadılar 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ağır eşyaları eşim taşır kızım durmazda illa babasının elinden tutmak istiyor o zaman hafif şeyleri bana verir eli boş olsun diye :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 412 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,055 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.