0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 

Eşinizle markete felan gittiginizde poşet taşıttirir mi size ya da agır bişeyi size yükler mi ?

Biz eşim surekli bu yuzden kavga eder bnle kesinlikle agır bişey kaldırmama yüklenmeme izin vermez o yokken yaparim nie bni beklemdn der kızar kırmızı çizgisidir bu 

( Bi defasında eşime agir kaldirirsam cocugum olmaz  die salladım ama bu kadar ciddiye alacagini dusunemedim :D

37 Cevaplar

+1 oy
(5,357 puan) tarafından
İyi sallamışsın puhaahaa 
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yarı yarıya taşırız yanı maraba mı tüm yükü nıye ona yükleyeyim elim kolum var :D

0 oy
(687 puan) tarafından
Bnde yalniz gidince ağırsa eşimi ararım hemen gelir.beraberken de yari yarıya taşırız 
tarafından
Ya bizimki yari uariya bile vermez cocugu alir posetleri alir ver derim vermez vicdan azabi
0 oy
tarafından
Önceden tasittirirdi ne zaman bebeyi aldım kucağıma tüm ağırlıkları ben alırım dedi 9 ay kızını tasimışım sonuçta:) şaka şaka dizimde problem var ağır bisey kaldıramıyorum kizimi bile o getirir götürür 
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Sağolsun hiç taşıtmaz 
tarafından
O taşıynca sizin eliniz boş kalinca vicdan azabi cekmiyor musunz
(2,245 puan) tarafından
Çok olunca tabi ki bende yardım ederim dayanamam
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Hayir tasittirmaz arabaya gidene kadar bile elletmez esim yolda olduğu zaman arabayla git der  bebek olmadan önce giderdim arabayla tasimamak icin ama bebegin ufak arkada tek birakamam esim gitmeden agir seylerimi alir getir de bana çalışıyor zaten :))
0 oy
tarafından
Taşımamı istemiyor ama taşıyorum. Eşim hem astım hastası hemde 47 kilo, ilişkinin yükünü sırtlanıyorum :) 
tarafından
Neden o kadar zayıf rahatsızlığımı var
tarafından
Astımı var onun dışında bir sorunu yok. Genetik galiba kardeşi falan da 55 kilo falan
tarafından
Kız sen kaç kilosun çok merak ettim benim eşim 65 kilo olduğu halde keşke biraz kilo alsa diyorum.
tarafından
Kendimi söyleyemem aşkım balıketliden halliceyim diyeyim :) bende diyorum kendisi de diyor ama alamıyor maalesef
0 oy
tarafından
Cocuktan once beraber giderdik o zaman da en fazla ekmek tuvalet kagidi vs hafif seyleri taşırdım simdi tek esim gidiyo ya da online siparis veriyoruz
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Arabadan iner dogru eve kosarim : D adam arkadan butun torbalari sirtlar 4 kat yukari tasir valla. Beni bilir. Bir kilo kaldirsam o gece sabaha kadar kolum omzum agrio. O yuzden ne tasitir nede bekler :)
0 oy
tarafından
Ahhahah benimde öyle  ne zman beraber gitsekk hepsini o taşır ver taşım diyorum yok hafif olanlarıda vermez hatta bı ara çıkmıştık marketten eşya aldık geldik hepsi eşimin elinde kaynana kapıyı aciyo bana direk dedigi sen niye.butunn posetelri onun eline vermişsin e dedimm izin vermedi hepsini o taşıdı :D 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hepsini alir carliston biberi veya marul maydanozu elime tutuşturur
(4,182 puan) tarafından
Ahahhaa benm esımde oyle bakar hafif ne varsa onu verır, sonra onlarıda alır elımden:D
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ahahah iyi taktikmis ama benim eşimde izin vermiyo :D
0 oy
tarafından
Ben taşıtacak olsa da kendim girmem ağır yükün altına yanimdaysa taşısın bı zahmet
0 oy
(338 puan) tarafından
kagit dahi olsa tasitmiyo.Bazen cantami bile aliyo elimden :D
(4,182 puan) tarafından
Ahahahh benm esımde oyle cantayı sen niye tasıyorsn dıyorum elinde komik duruyor.. Bütün hastaneyi cantamla dolasmıstı cok gülmüştüm elinde kalmıs:))
0 oy
tarafından
Genelde agirlari kendi alır ben normal taşırım ama o yokken aldıysam da kızmaz ama der arabayla gidince alirdik niye taşıdın der
0 oy
tarafından

Markete beraber gireriz aliriz herseyi ikimizde tasimayiz marketin arabasina atar sonra kendi arabamizin bagajina hurraaa :D

Eve gelirkende otoparktan direk asansore yani tasiycak pekte bi durum yok :D 

0 oy
(13,161 puan) tarafından
Eşim genelde eşyalarımızı taşır. sevgili ikende öyle idi valizlerimi taşırdı :) şimdide on poşet eşya aldıysak ikisini üçünü ben götürürüm ancak o da ben isterim yardım edeyim diye sağolsun çok düşüncelidir bu konuda
0 oy
(119,355 puan) tarafından
hic kendimi yoramam erken adam boylu poslu tasisin ☺ posetleri bi eline kuzeyi obur eline alir ☺
0 oy
tarafından
Birlikte taşırız bende gücüm yettiğini alırım oda alır  ağır poşeti ikimiz birlikte taşırız   adil olmak lazım :)
0 oy
tarafından
Hafifleri bana verir ağırları kendi taşır 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 404 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,052 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.